|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 09:29 25 червня 2026, 14:24 |
Останні коментарі
До Смілянського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби звернувся український військовослужбовець, який нещодавно повернувся з російського полону. Одним із перших питань після повернення додому для нього стало відновлення документів. Працівники міграційної служби надали військовому необхідні консультації та забезпечили оперативне оформлення паспорта громадянина України.
У ДМС нагадують, що звільнені з полону громадяни України мають право безоплатно оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та закордонний паспорт. Для цього необхідно протягом року після звільнення звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби. Наразі військовослужбовець проходить реабілітацію та поступово повертається до звичного життя. У міграційній службі запевняють, що й надалі надаватимуть необхідну підтримку звільненим із полону українцям у питаннях документування. Довідково: для безоплатного оформлення документів після звільнення з полону необхідно звернутися до підрозділу ДМС протягом одного року з дня звільнення.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||