- Деталі
-
Суспільство
24 листопада під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася друга сесія міської ради, на яку 100% - відсотково прийшли всі депутати.
На початку сесії міський голова вручив Подяку виконавчого комітету засновнику ТОВ "Агрохімпродукт" Віталію Лисенку за надання благодійної допомоги медичним закладам міста у вигляді спецодягу та обладнання, спрямованих на запобігання поширення COVID-19.
На порядок денний було винесено чотири питання:
1. Про затвердження Регламенту роботи Смілянської міської ради
2. Про обрання секретаря міської ради
3. Про утворення постійних комісій Смілянської міської ради та затвердження їх складу
4. Про затвердження Положення про постійні комісії Смілянської міської ради
На початку сесії голова міської територіальної виборчої комісії Юрій Караваєв озвучив постанову ТВК щодо реєстрації депутатів та вручив тимчасові посвідчення депутатам Івану Далібожаку, Валентині Далібожак, Миколі Якушенку. Також голова ТВК вручив посвідчення відсутньому на першій сесії Віктору Лихолаю.
Міський голова озвучив подання представників двох політичних сил щодо створення фракцій у міській раді:
- "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!" у складі 4-х депутатів, голова фракції Валентина Далібожак;
- "ЗА МАЙБУТНЄ" у складі 3-х депутатів, голова фракції Ярослав Березань.
Депутати міської ради ухвалили рішення про утворення постійних комісій та затвердили Положення про постійні комісії міської ради.
Постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності:
1. Любченко Юлія Євгенівна голова комісії
2. Далібожак Валентина Миколаївна
3. Дорошенко Віктор Миколайович
4. Кредзинський Юрій Якович
5. Лихолай Віктор Олексійович
6. Милостяк Валерій Анатолійович
7. Поліщук Богдан Анатолійович
Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування:
1. Бандурко Людмила Миколаївна голова комісії
2. Березань Ярослав Григорович
3. Груша Роман Сергійович
4. Зайцев Сергій Анатолійович
5. Овчаренко Віктор Степанович
6. Озірський Олександр Макарович
7. Стригун Анатолій Миколайович
Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства:
1. Глущенко Максим Леонідович голова комісії
2. Книж Олег Олександрович
3. Косенко Роман Валерійович
4. Ніколаєв Олександр Васильович
5. Овчаренко Наталія Михайлівна
6. Пархоменко Олександр Олександрович
7. Якушенко Микола Трохимович
Постійна комісія міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації:
1. Криворучко Мар'яна Володимирівна голова комісії
2. Гнідая Софія Анатоліївна
3. Дякон Іоланта Леонідівна
4. Стуженко Микола Анатолійович
5. Таібов Рамазан Курбанович
Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій:
1. Федоренко Марина Олександрівна голова комісії
2. Далібожак Іван Степанович
3. Дубовський Богдан Валерійович
4. Карло Тетяна Анатоліївна
5. Сілко Оксана Іванівна
6. Ткаченко Олександр Анатолійович
7. Трегубов Валерій Леонідович
Коментарі
Нехай Березань спочатку відчитається за плитку на бульварі Бобринського, яку він поклав за час своєї каденції.