Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Смілі хочуть збільшити ціну за проїзд до 10 грн

 

 

На розгляд чергового засідання виконкому винесли рішення про збільшення вартості проїзду у громадському транспорті Сміли з 7 до 10 грн.
Проте поки що це рішення відклали на наступний раз. Тому що ніхто із смілянських перевізників не прийшов на засідання виконкому.
Оскільки ціни на паливно-мастильні матеріали постійно ростуть, вартість проїзду в автобусах, очевидно, збільшать. Але перевізників хочуть попросити покращити обслуговування пасажирів і умови перевезення людей.

scroll back to top

Коментарі  

Обурений читач
+4 #3 Обурений читач 18.06.2022, 14:33
А то нічого що в автобусах висять оголошення "З дев'ятого травня вартість проїзду становить 10 гривень"??? Що ви там підвищувати зібралися???
Цитата
Ден
+4 #2 Ден 16.06.2022, 13:03
Тобто до цього ми платили по 10 грн. в маршрутках незаконно, а тепер будемо легально? І кому йшли 3 грн. всі ці тижні?
Цитата
Полиграф
+9 #1 Полиграф 15.06.2022, 23:10
Ви що знущаєтесь? Проїзд по 10 уже не перший в маршрутках!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
Черкаський обласний ТЦК запустив кол-центр

01 лютого 2023, 13:21

2023 01 31 callНа Черкащині вже кілька днів працює кол-центр обласного ТЦК. Всі питання, які стосуються мобілізації, зниклих безвісти та іншого – можна поставити оператору центру.


Цікаво
У космос і назад лише за 8,5 хвилин

31 січня 2023, 18:28

2023 01 31 spaceКомпанія SpaceX опублікувала дуже ефектний ролик, який демонструє першу космічну місію 2023 року. На ньому можна побачити зліт та посадку ракети Falcon 9.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років