Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

26 червня 2022, 10:08

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Смілі хочуть збільшити ціну за проїзд до 10 грн

 

 

На розгляд чергового засідання виконкому винесли рішення про збільшення вартості проїзду у громадському транспорті Сміли з 7 до 10 грн.
Проте поки що це рішення відклали на наступний раз. Тому що ніхто із смілянських перевізників не прийшов на засідання виконкому.
Оскільки ціни на паливно-мастильні матеріали постійно ростуть, вартість проїзду в автобусах, очевидно, збільшать. Але перевізників хочуть попросити покращити обслуговування пасажирів і умови перевезення людей.

scroll back to top

Коментарі  

Обурений читач
+3 #3 Обурений читач 18.06.2022, 14:33
А то нічого що в автобусах висять оголошення "З дев'ятого травня вартість проїзду становить 10 гривень"??? Що ви там підвищувати зібралися???
Цитата
Ден
+3 #2 Ден 16.06.2022, 13:03
Тобто до цього ми платили по 10 грн. в маршрутках незаконно, а тепер будемо легально? І кому йшли 3 грн. всі ці тижні?
Цитата
Полиграф
+8 #1 Полиграф 15.06.2022, 23:10
Ви що знущаєтесь? Проїзд по 10 уже не перший в маршрутках!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор КОГУТ

 

Проблем із водопостачанням у Смілі немає

 

 

Лариса САЛІМОНОВИЧ

Про те, що на біснуватих сусідів, які уявили себе царями світу, чекає сумне прощання з ілюзіями

 

Валерія БАНДУРКО

 

Про День журналіста

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Смілі виконали міський бюджет за травень на 100%

10 червня 2022, 16:22

2022 06 09 budgetМіський голова Сергій Ананко повідомив приємну новину – у нашому місті повністю виконано міський бюджет за травень.


Суспільство
Смілянські кладовища позаростали бур’янами

26 червня 2022, 14:25

2022 06 26 burПерший заступник міського голови Олександр Лисенко розповів, що об’їхав усі кладовища міста і вжахнувся: на деяких могилах порозросталися такі бур’яни, що вище людського зросту.


Цікаво
Як надати першу допомогу людині, що опинилась під завалом

26 червня 2022, 16:36

2022 06 26 zavaliРизик опинитися під завалом нині є в кожного українця. У МОЗ розповіли, що внаслідок цього у людини може розвинутися небезпечний стан — синдром довготривалого здавлення


Афіша
Енергетики оголосили ціну універсальної послуги на липень

22 червня 2022, 15:24

2022 06 22 cinaНаразі вже відома ціна універсальної послуги енергетиків на липень 2022 року.