Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Триває ремонт на вулиці В’ячеслава Чорновола. ФОТОФАКТ

 

Як ми вже повідомляли раніше, на вулиці В’ячеслава Чорновола продовжується великий ремонт. Наразі проводяться дорожньо-будівельні роботи з підготовки поверхні під укладання тротуарної плитки, встановлення нових тротуарів та облаштування зеленої зони.

 


Також триває підготовка до капітального ремонту вулично-дорожньої мережі від перехрестя вулиць Незалежності - В’ячеслава Чорновола до перехрестя В’ячеслава Чорновола – Ротондівська, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

Victor
+1 #5 Victor 26.06.2021, 20:42
Не чипайте дерева,які не садили !
Цитата
Victor
+1 #4 Victor 26.06.2021, 20:32
Ну хто наказав спиляти???
Цитата
Victor
+3 #3 Victor 25.06.2021, 17:29
Хто надав розпорядження спиляти дерева???
Цитата
Victor
+3 #2 Victor 25.06.2021, 17:11
Повністю згодний. Ніхто не мав права знищувати дерева,причому здорові!
Цитата
***
+7 #1 *** 25.06.2021, 10:41
А дерева там ніяк не можна було залишити? сплошний асфальт, каміння, бетон...... В таку спеку, яка все частіш літом буває. Молоді дерева зараз майже ни ростуть. З 10 якщо виживе 2-3 , то добре. Одна надія, що "Комунальник" буде молоді дерева поливати, підживлювати, протравлювати - тоді може щось і виросте. А там великі липи були..... Це ж не трухляві тополі.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Тетяна ЧОРНОВОЛ

Про фронтові будні наших захисників

 

 

Володимир ПАПАЧ

Про ріст захворюваності на Covid-19

 

 

Андрій КЛИМЕНКО

Про погрози окупантів висадити в повітря атомну станцію

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Військовим у нашому районі вручили необхідне спорядження

17 серпня 2022, 18:32

2022 08 17 dopНаша сила в єдності та взаємопідтримці. Спільно підсилюємо ЗСУ.


Цікаво
У Фінляндії російським туристам вмикають гімн України

17 серпня 2022, 19:12

2022 08 17 gimnРосійські туристи змушені слухати Державний гімн України під час відвідування популярної природної пам'ятки Фінляндії - майже столітньої дамби на річці Іматранкоскі поблизу міста Іматра.


Афіша
11 серпня на Богдана запрошують переглянути кіно під відкритим небом

10 серпня 2022, 17:29

2022 08 10 afishУчасники «Молодіжного простору «Всі свої» продовжують збирати кошти на придбання тепловізору для хлопців із 158-го батальйону. Тож цього разу активісти проведуть цікавий благодійний захід у мікрорайоні Богдана, щоб розшевелити тамтешню молодь.