Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

27 вересня 2021, 10:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Триває ремонт на вулиці В’ячеслава Чорновола. ФОТОФАКТ

 

Як ми вже повідомляли раніше, на вулиці В’ячеслава Чорновола продовжується великий ремонт. Наразі проводяться дорожньо-будівельні роботи з підготовки поверхні під укладання тротуарної плитки, встановлення нових тротуарів та облаштування зеленої зони.

 


Також триває підготовка до капітального ремонту вулично-дорожньої мережі від перехрестя вулиць Незалежності - В’ячеслава Чорновола до перехрестя В’ячеслава Чорновола – Ротондівська, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

Victor
+1 #5 Victor 26.06.2021, 20:42
Не чипайте дерева,які не садили !
Цитата
Victor
+1 #4 Victor 26.06.2021, 20:32
Ну хто наказав спиляти???
Цитата
Victor
+3 #3 Victor 25.06.2021, 17:29
Хто надав розпорядження спиляти дерева???
Цитата
Victor
+3 #2 Victor 25.06.2021, 17:11
Повністю згодний. Ніхто не мав права знищувати дерева,причому здорові!
Цитата
***
+7 #1 *** 25.06.2021, 10:41
А дерева там ніяк не можна було залишити? сплошний асфальт, каміння, бетон...... В таку спеку, яка все частіш літом буває. Молоді дерева зараз майже ни ростуть. З 10 якщо виживе 2-3 , то добре. Одна надія, що "Комунальник" буде молоді дерева поливати, підживлювати, протравлювати - тоді може щось і виросте. А там великі липи були..... Це ж не трухляві тополі.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юлія ФОМІЧОВА

 

Про Тясмин, річку мого дитинства

 

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
За рік у Смілянській міській поліклініці зареєстрували близько 40 тисяч хвороб

27 вересня 2021, 17:24

Реформування галузі охорони здоров’я нашого міста та здійснення належного обсягу надання медичної допомоги населенню вимагає суттєвого покращення.


Цікаво
Історія сильної духом людини, яка не опускає рук

27 вересня 2021, 18:33

2021 09 27 fotoЗавдяки йому про наших паралімпійців знають у всьому світі.


Афіша
Смілян запрошують на фестиваль повітряних куль

25 вересня 2021, 11:26

2021 09 25 kuliСмілян запрошують на фестиваль повітряних куль"Монгольф'єрія", який відбудеться 26 вересня в обласному центрі.