Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Триває ремонт на вулиці В’ячеслава Чорновола. ФОТОФАКТ

 

Як ми вже повідомляли раніше, на вулиці В’ячеслава Чорновола продовжується великий ремонт. Наразі проводяться дорожньо-будівельні роботи з підготовки поверхні під укладання тротуарної плитки, встановлення нових тротуарів та облаштування зеленої зони.

 


Також триває підготовка до капітального ремонту вулично-дорожньої мережі від перехрестя вулиць Незалежності - В’ячеслава Чорновола до перехрестя В’ячеслава Чорновола – Ротондівська, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

Victor
+1 #5 Victor 26.06.2021, 20:42
Не чипайте дерева,які не садили !
Цитата
Victor
+1 #4 Victor 26.06.2021, 20:32
Ну хто наказав спиляти???
Цитата
Victor
+3 #3 Victor 25.06.2021, 17:29
Хто надав розпорядження спиляти дерева???
Цитата
Victor
+3 #2 Victor 25.06.2021, 17:11
Повністю згодний. Ніхто не мав права знищувати дерева,причому здорові!
Цитата
***
+7 #1 *** 25.06.2021, 10:41
А дерева там ніяк не можна було залишити? сплошний асфальт, каміння, бетон...... В таку спеку, яка все частіш літом буває. Молоді дерева зараз майже ни ростуть. З 10 якщо виживе 2-3 , то добре. Одна надія, що "Комунальник" буде молоді дерева поливати, підживлювати, протравлювати - тоді може щось і виросте. А там великі липи були..... Це ж не трухляві тополі.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
ЗСУ передали подяку волонтеру з нашого району

02 грудня 2022, 16:42

2022 12 02 podУ нашому районі є чимало небайдужих людей, які у нелегкий воєнний час підставляють своє плече ЗСУ. Один з таких – Едуард Козін, виконавчий директор СТОВ «Ломовате».


Цікаво
На фото не 1941 рік, це березень 2022-го

02 грудня 2022, 17:38

2022 12 02 fotoЯ хочу це пам'ятати і залишити це фото тут... Це не 1941 рік, це березень 2022 –го, Харків. Кольорове фото я зробила чорно-білим. Це фото можна назвати «Лютий, березень 2022 року, вокзали України».


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.