Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

З 12 по 16 квітня всі учні Сміли на дистанційному навчанні

 

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту від 08.04.2021 № 41, з 12 по 16 квітня учні 1-11 класів шкіл міста навчаються дистанційно.
Таке рішення ухвалили на міській комісії з ТЕБ та НС.

scroll back to top

Коментарі  

АННА
0 #3 АННА 13.04.2021, 19:19
Цитую привіт всіm:
Цитую Анна:
А 8 школа к городу не относится??? Почему требуют вести ребенка в школу когда столько детей и взрослых болеет по Смеле, кто будет лечить ребенка и всю семью если не дай бог заболеет? За чей счёт???

так что там дети особенные, и не болеют???
так 8 школа - це ж спецшкола,якщо ви не знали... там мабуть немає дистанційного навчання. і поки в нас не червона зона, щоб закривати все наглухо!
Цитата
привіт всіm
+1 #2 привіт всіm 13.04.2021, 15:19
Цитую Анна:
А 8 школа к городу не относится??? Почему требуют вести ребенка в школу когда столько детей и взрослых болеет по Смеле, кто будет лечить ребенка и всю семью если не дай бог заболеет? За чей счёт???

так 8 школа - це ж спецшкола,якщо ви не знали... там мабуть немає дистанційного навчання. і поки в нас не червона зона, щоб закривати все наглухо!
Цитата
Анна
+5 #1 Анна 12.04.2021, 08:16
А 8 школа к городу не относится??? Почему требуют вести ребенка в школу когда столько детей и взрослых болеет по Смеле, кто будет лечить ребенка и всю семью если не дай бог заболеет? За чей счёт???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які на нас захищають

Богдан БУТКЕВИЧ

Про те, що ми маємо створити відділ з пошуку рашистських злочинців

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вбивство українських військовополонених

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Бюджет Сміли за перше півріччя цього року виконано на сто відсотків

01 серпня 2022, 10:26

Міський голова Сміли повідомив, що виконано бюджет Смілянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року виконано на 100%. Також є позитивна динаміка по бюджету – вперше за останній час доходи перевищили видатки!


Суспільство
У Смілі оновили і створили чат-бот розкладу руху автобусів

08 серпня 2022, 09:27

2022 08 07 imagesОстаннім часом графіки руху громадського транспорту нашого міста суттєво змінилися.


Цікаво
У Китаї друкують фрикадельки зі штучного м’яса

07 серпня 2022, 15:25

2022 08 07 shtuchІснують різні способи виробництва штучного лабораторного, або так званого клітинного м’яса, коли з клітин тварин вирощують шматки м’язової тканини. Зазвичай усі ці способи потребують багато часу та ресурсів, що робить виробництво достатньо дорогим.


Афіша
6 серпня у смілянських бібліотеках розпочинається курс вивчення української мови «ЄДИНІ»

05 серпня 2022, 10:30

2022 08 05 ediniЦієї суботи, 6 серпня, об 11.00, у Смілі стартує проєкт із вивчення української мови під назвою «Єдині».