Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

З 12 по 16 квітня всі учні Сміли на дистанційному навчанні

 

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту від 08.04.2021 № 41, з 12 по 16 квітня учні 1-11 класів шкіл міста навчаються дистанційно.
Таке рішення ухвалили на міській комісії з ТЕБ та НС.

scroll back to top

Коментарі  

АННА
0 #3 АННА 13.04.2021, 19:19
Цитую привіт всіm:
Цитую Анна:
А 8 школа к городу не относится??? Почему требуют вести ребенка в школу когда столько детей и взрослых болеет по Смеле, кто будет лечить ребенка и всю семью если не дай бог заболеет? За чей счёт???

так что там дети особенные, и не болеют???
так 8 школа - це ж спецшкола,якщо ви не знали... там мабуть немає дистанційного навчання. і поки в нас не червона зона, щоб закривати все наглухо!
Цитата
привіт всіm
+1 #2 привіт всіm 13.04.2021, 15:19
Цитую Анна:
А 8 школа к городу не относится??? Почему требуют вести ребенка в школу когда столько детей и взрослых болеет по Смеле, кто будет лечить ребенка и всю семью если не дай бог заболеет? За чей счёт???

так 8 школа - це ж спецшкола,якщо ви не знали... там мабуть немає дистанційного навчання. і поки в нас не червона зона, щоб закривати все наглухо!
Цитата
Анна
+5 #1 Анна 12.04.2021, 08:16
А 8 школа к городу не относится??? Почему требуют вести ребенка в школу когда столько детей и взрослых болеет по Смеле, кто будет лечить ребенка и всю семью если не дай бог заболеет? За чей счёт???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
У Смілі обмежено 70% потужностей електроенергії

01 грудня 2022, 17:22

2022 12 01 obmЖорстка економія електроенергії – це знову основна проблема, яку коментував міський голова під час свого щотижневого спілкування із жителями міста.


Цікаво
Тривожність: сім звичок, які варто змінити

01 грудня 2022, 19:12

2022 12 01 zvЦі сім звичок поширені серед тих, хто страждає на тривожність. І хоча зміна звичок є нелегким завданням, але це варте зусиль, якщо ви хочете зменшити свою тривожність.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.