Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

З осені школярі зможуть навчатися вдома

2019 07 04 asvita

 

З 1 вересня усім школярам України стане доступна сімейна освіта.
Про це повідомляє “Gazeta.ua”.
Щоб перейти на неї, необхідно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Їх прийматимуть із першого навчального дня. Тоді ж і запрацює відповідне положення.
«Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, — каже державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Ліннік. — Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта — це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта й екстернат подібні між собою. Але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а на екстернат — винятковий перелік осіб».
Викладачі повинні провести з дитиною і батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінюватимуть знання наприкінці семестру.
До речі, в Україні 54 тисячі дітей навчаються ¬вдома.

scroll back to top

Коментарі  

Микола Олександрович
0 #6 Микола Олександрович 08.07.2019, 10:20
Цитую Микола Олександрович:
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!

А хто це в нас так ображається? Дизлайки ставить! Це з якої школи "репетитор" Чи може той хто не вчить дітей, а тільки час відбуває на роботі?
Цитата
Олекса
+1 #5 Олекса 07.07.2019, 19:24
Потрібно ввести ще статистику успішності учнів. І по предметам, де системно низькі бали в учнів, потрібно перевіряти викладачів. Нехай би старались підтягувати учнів, як нас вчителі у свій час.
Цитата
Микола Олександрович
-1 #4 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:15
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!
Цитата
Микола Олександрович
-1 #3 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:13
Цитую То он воно як!:
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?

Людина звичайно може бути репетитором після того, як звільниться з посади вчителя, зареєструється приватним підприємцем і буде надавати освітні послуги відповідно до податкового законодавства України.
Цитата
То он воно як!
+2 #2 То он воно як! 07.07.2019, 12:14
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?
Цитата
Сократ
+8 #1 Сократ 04.07.2019, 21:21
Та можете взагалі не навчатися! Навіщо воно потрібно! Чим тупіше тим легше на ним панувати і ним маніпулювати. вірним шляхом ідемо панове....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

metalobaza

Дійові особи

Ігор РАБОТЕНКО

rabotenko

  

Про перехід смілян на індивідуальне опалення

 

Сергій ТАРАН

Taran

 

Про запаси Держрезерву

 

 

Валентин Бугрим

Bygrum

 

Про злочинне підвищення цін на продукти харчування

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У березні бюджет Сміли недоотримає 8 мільйонів гривень

20 березня 2020, 17:31

2020 03 20 budgetУ березні-квітні міський бюджет Сміли може недоотримати більше 8 млн грн.


Суспільство
Журналіст Валентин Чернявський висміяв протикоронавірусний флешмоб священників московського патріархату

29 березня 2020, 14:18

2020 03 26 svachenuk

У Черкасах журналіст Валентин Чернявський, після того як священники московського патріархату на пікапі освячували місто, борючись з коронавірусом, подзвонив митрополиту Черкаському і Канівському Софронію, представившись патрульним Віктором Короненком.


Цікаво
Черкащанка з інвалідністю шиє косметички

29 березня 2020, 15:41

2020 03 10 symka

Черкащанка Наталія Давиденко шиє косметички та сумочки на замовлення.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.