Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

З осені школярі зможуть навчатися вдома

2019 07 04 asvita

 

З 1 вересня усім школярам України стане доступна сімейна освіта.
Про це повідомляє “Gazeta.ua”.
Щоб перейти на неї, необхідно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Їх прийматимуть із першого навчального дня. Тоді ж і запрацює відповідне положення.
«Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, — каже державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Ліннік. — Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта — це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта й екстернат подібні між собою. Але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а на екстернат — винятковий перелік осіб».
Викладачі повинні провести з дитиною і батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінюватимуть знання наприкінці семестру.
До речі, в Україні 54 тисячі дітей навчаються ¬вдома.

scroll back to top

Коментарі  

Микола Олександрович
0 #6 Микола Олександрович 08.07.2019, 10:20
Цитую Микола Олександрович:
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!

А хто це в нас так ображається? Дизлайки ставить! Це з якої школи "репетитор" Чи може той хто не вчить дітей, а тільки час відбуває на роботі?
Цитата
Олекса
+1 #5 Олекса 07.07.2019, 19:24
Потрібно ввести ще статистику успішності учнів. І по предметам, де системно низькі бали в учнів, потрібно перевіряти викладачів. Нехай би старались підтягувати учнів, як нас вчителі у свій час.
Цитата
Микола Олександрович
-1 #4 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:15
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!
Цитата
Микола Олександрович
-1 #3 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:13
Цитую То он воно як!:
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?

Людина звичайно може бути репетитором після того, як звільниться з посади вчителя, зареєструється приватним підприємцем і буде надавати освітні послуги відповідно до податкового законодавства України.
Цитата
То он воно як!
+2 #2 То он воно як! 07.07.2019, 12:14
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?
Цитата
Сократ
+8 #1 Сократ 04.07.2019, 21:21
Та можете взагалі не навчатися! Навіщо воно потрібно! Чим тупіше тим легше на ним панувати і ним маніпулювати. вірним шляхом ідемо панове....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У смілянському терцентрі провели опитування і похвалили самі себе

01 серпня 2021, 14:21

Територіальний центр функціонує для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».