Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

З осені школярі зможуть навчатися вдома

2019 07 04 asvita

 

З 1 вересня усім школярам України стане доступна сімейна освіта.
Про це повідомляє “Gazeta.ua”.
Щоб перейти на неї, необхідно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Їх прийматимуть із першого навчального дня. Тоді ж і запрацює відповідне положення.
«Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, — каже державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Ліннік. — Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта — це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта й екстернат подібні між собою. Але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а на екстернат — винятковий перелік осіб».
Викладачі повинні провести з дитиною і батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінюватимуть знання наприкінці семестру.
До речі, в Україні 54 тисячі дітей навчаються ¬вдома.

scroll back to top

Коментарі  

Микола Олександрович
0 #6 Микола Олександрович 08.07.2019, 10:20
Цитую Микола Олександрович:
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!

А хто це в нас так ображається? Дизлайки ставить! Це з якої школи "репетитор" Чи може той хто не вчить дітей, а тільки час відбуває на роботі?
Цитата
Олекса
+1 #5 Олекса 07.07.2019, 19:24
Потрібно ввести ще статистику успішності учнів. І по предметам, де системно низькі бали в учнів, потрібно перевіряти викладачів. Нехай би старались підтягувати учнів, як нас вчителі у свій час.
Цитата
Микола Олександрович
-1 #4 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:15
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!
Цитата
Микола Олександрович
-1 #3 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:13
Цитую То он воно як!:
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?

Людина звичайно може бути репетитором після того, як звільниться з посади вчителя, зареєструється приватним підприємцем і буде надавати освітні послуги відповідно до податкового законодавства України.
Цитата
То он воно як!
+2 #2 То он воно як! 07.07.2019, 12:14
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?
Цитата
Сократ
+8 #1 Сократ 04.07.2019, 21:21
Та можете взагалі не навчатися! Навіщо воно потрібно! Чим тупіше тим легше на ним панувати і ним маніпулювати. вірним шляхом ідемо панове....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Ніна ПЛЯСУНОВА

 

Про заохочувальне преміювання педагогів 

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Законодавці підтримали запровадження декретної відпустки для батька

01 грудня 2020, 17:24

2020 12 01 dekret

Народні депутати підтримали законопроєкт № 3695 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною.


Цікаво
9-річний школяр випадково знайшов золоту прикрасу віком близько трьох тисяч років

01 грудня 2020, 18:24

2020 12 01 znax

Під час відсіву землі з Храмової гори в Єрусалимі 9-річний хлопчик виявив намистину з золотих гранул часів Першого Храму.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.