Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

З осені школярі зможуть навчатися вдома

2019 07 04 asvita

 

З 1 вересня усім школярам України стане доступна сімейна освіта.
Про це повідомляє “Gazeta.ua”.
Щоб перейти на неї, необхідно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Їх прийматимуть із першого навчального дня. Тоді ж і запрацює відповідне положення.
«Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, — каже державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Ліннік. — Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта — це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта й екстернат подібні між собою. Але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а на екстернат — винятковий перелік осіб».
Викладачі повинні провести з дитиною і батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінюватимуть знання наприкінці семестру.
До речі, в Україні 54 тисячі дітей навчаються ¬вдома.

scroll back to top

Коментарі  

Микола Олександрович
0 #6 Микола Олександрович 08.07.2019, 10:20
Цитую Микола Олександрович:
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!

А хто це в нас так ображається? Дизлайки ставить! Це з якої школи "репетитор" Чи може той хто не вчить дітей, а тільки час відбуває на роботі?
Цитата
Олекса
+1 #5 Олекса 07.07.2019, 19:24
Потрібно ввести ще статистику успішності учнів. І по предметам, де системно низькі бали в учнів, потрібно перевіряти викладачів. Нехай би старались підтягувати учнів, як нас вчителі у свій час.
Цитата
Микола Олександрович
-1 #4 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:15
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!
Цитата
Микола Олександрович
-1 #3 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:13
Цитую То он воно як!:
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?

Людина звичайно може бути репетитором після того, як звільниться з посади вчителя, зареєструється приватним підприємцем і буде надавати освітні послуги відповідно до податкового законодавства України.
Цитата
То он воно як!
+2 #2 То он воно як! 07.07.2019, 12:14
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?
Цитата
Сократ
+8 #1 Сократ 04.07.2019, 21:21
Та можете взагалі не навчатися! Навіщо воно потрібно! Чим тупіше тим легше на ним панувати і ним маніпулювати. вірним шляхом ідемо панове....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Активісти продовжують боротися за збереження Смілянського району

10 липня 2020, 17:35

2020 07 10 rayonСмілянський активіст Максим Сорочан повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук про те, що патріоти продовжують боротьбу за збереження Смілянського району


Цікаво
Конотопська битва: 361 рік тому Іван Виговський переміг московське військо

10 липня 2020, 18:34

2020 07 10 bitvaКонотопська битва є однією з найблискучіших звитяг козацького війська гетьмана Івана Виговського, яке за підтримки татарської кінноти кримського хана Мухаммед-Ґірея IV, вщент розгромили московське військо включно з елітним «государевим полком» 361 рік тому - 9 липня 1659 року


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.