Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

З осені школярі зможуть навчатися вдома

2019 07 04 asvita

 

З 1 вересня усім школярам України стане доступна сімейна освіта.
Про це повідомляє “Gazeta.ua”.
Щоб перейти на неї, необхідно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Їх прийматимуть із першого навчального дня. Тоді ж і запрацює відповідне положення.
«Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, — каже державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Ліннік. — Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта — це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта й екстернат подібні між собою. Але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а на екстернат — винятковий перелік осіб».
Викладачі повинні провести з дитиною і батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінюватимуть знання наприкінці семестру.
До речі, в Україні 54 тисячі дітей навчаються ¬вдома.

scroll back to top

Коментарі  

Микола Олександрович
0 #6 Микола Олександрович 08.07.2019, 10:20
Цитую Микола Олександрович:
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!

А хто це в нас так ображається? Дизлайки ставить! Це з якої школи "репетитор" Чи може той хто не вчить дітей, а тільки час відбуває на роботі?
Цитата
Олекса
+1 #5 Олекса 07.07.2019, 19:24
Потрібно ввести ще статистику успішності учнів. І по предметам, де системно низькі бали в учнів, потрібно перевіряти викладачів. Нехай би старались підтягувати учнів, як нас вчителі у свій час.
Цитата
Микола Олександрович
-1 #4 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:15
А ще потрібно підняти дуже важливе питання закриття очей деякими вчителями на списування учнями з телефонів та Інтернету під час уроків. Бо складається враження, що навчати не вмію чи не хочу, то нехай краще спишуть аби тільки не показували мою непрофесійність. А те що діти виходять зі школи тупаками, то то вже будуть їхні проблеми. А ні! Тоді це стає і стало проблемою для всього суспільства. Коли тупаки, яких ти "навчав", займають посади, а то ще й керівні!
Цитата
Микола Олександрович
-1 #3 Микола Олександрович 07.07.2019, 15:13
Цитую То он воно як!:
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?

Людина звичайно може бути репетитором після того, як звільниться з посади вчителя, зареєструється приватним підприємцем і буде надавати освітні послуги відповідно до податкового законодавства України.
Цитата
То он воно як!
+2 #2 То он воно як! 07.07.2019, 12:14
Українська влада стурбовані питанням приватних уроків, які шкільні вчителі дають своїм учням.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич назвала цю практику неправильної, оскільки вона створює прецедент для конфлікту інтересів. "Іноді вчитель не працює як належить на уроці, щоб діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище!" - стверджує Лілія Гриневич. На цьому тлі її відомство вже звернулося до шкіл і в письмовому вигляді і оголосило це порушенням. "Тобто вчитель, який безпосередньо вчить дитину в школі, не може бути репетитором - це конфлікт інтересів", - підкреслила Гриневич. А ми то думали... Чи не думали?
Цитата
Сократ
+8 #1 Сократ 04.07.2019, 21:21
Та можете взагалі не навчатися! Навіщо воно потрібно! Чим тупіше тим легше на ним панувати і ним маніпулювати. вірним шляхом ідемо панове....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

17 серпня 2019, 14:03

2019 08 12 skola

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато іншого.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір