Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Владислав Пономаренко знайшов роботу самостійно, хоч і перебував на обліку в центрі зайнятості

2019 07 07 robota

 

Владиславу Пономаренко 23 роки. Він випускник Національного транспортного університету. Хлопець за фахом менеджер з логістики.
«Після закінчення університету вирішив працювати тільки відповідно освіті. Роботу шукав у рідному краю. На пошуки пішло три місяці. На обліку у центрі зайнятості я перебував не довго. Моя кар’єрна радниця запропонувала відвідати семінар. Там і дізнався як використовувати джерела інформації про актуальні вакансії. Ці знання допомогли мені знайти роботу самостійно», – розповідає Владислав.
За словами Антоніни Хотинської, кар’єрної радниці Владислава, це був цікавий випадок у її практиці.
Зазвичай, наголошує вона, випускники навчальних закладів – це ті люди, які мають додаткові гарантії щодо працевлаштування. Але Владислав цих гарантій не мав, тому що деякий час працював під час навчання.
«Особисто мені імпонують такі люди, як Владислав. Його мотивація до роботи – вражає. Ми з ним недовго працювали, але мені було приємно спостерігати його запал до праці», – говорить Антоніна Хотиська.
«Я працюю логістом в ТОВ «Агро - Рось». Це мій перший місяць. У мене є наставник, який допомагає адаптуватися та дає кваліфіковані поради щодо робочого процесу. Мені подобається, що я працюю за фахом», – додає Владислав Пономаренко.
До речі, з початку року до Смілянського міськрайонного центру зайнятості звернулися п’ятеро випускників вищих навчальних закладів. Троє з них наразі працевлаштовано.

 

Ангеліна Хоменко

scroll back to top

Коментарі  

Віктор Омельченко
0 #5 Віктор Омельченко 08.07.2019, 22:13
Пров!ряйте шо хочите видно без роботи сидите
Цитую Іван:
Цитую Віктор Омельченко:
Давайте закриємо центр зайнятост! й гроші як тод! оформить й де? На зіму про субсидії літом не думаєте.
Три года тому д!вчата знайшли роботу дос! роблю. У См!л! особо туп! люди. Пиляють сук на якому сидять й з якого !дять.

Пиляють сук, з якого їдять.... сказав особо разумний. Дядя ти чого переживаєш? Яка субсидія? Ти ж працюєш на роботі, яку дівчата три роки тому знайшли! І ще й субсидію отримуєш? Потрібно перевірити цього адвоката.
Цитата
Іван
+1 #4 Іван 08.07.2019, 20:26
Цитую Віктор Омельченко:
Давайте закриємо центр зайнятост! й гроші як тод! оформить й де? На зіму про субсидії літом не думаєте.
Три года тому д!вчата знайшли роботу дос! роблю. У См!л! особо туп! люди. Пиляють сук на якому сидять й з якого !дять.

Пиляють сук, з якого їдять.... сказав особо разумний. Дядя ти чого переживаєш? Яка субсидія? Ти ж працюєш на роботі, яку дівчата три роки тому знайшли! І ще й субсидію отримуєш? Потрібно перевірити цього адвоката.
Цитата
Віктор Омельченко
0 #3 Віктор Омельченко 08.07.2019, 16:02
Давайте закриємо центр зайнятост! й гроші як тод! оформить й де? На зіму про субсидії літом не думаєте.
Три года тому д!вчата знайшли роботу дос! роблю. У См!л! особо туп! люди. Пиляють сук на якому сидять й з якого !дять.
Цитата
Смілянин
+4 #2 Смілянин 08.07.2019, 12:16
Цікаво, навіщо тоді ви потрібні?
Абсолютно неефективна служба на утримання якоі ідуть кошти платників податків.
Розписались у своій неспроможності.
Цитата
Олена
+6 #1 Олена 08.07.2019, 10:38
То може давайте закриємо центри зайнятості, як такі що неефективні і залишимо одного "карєрного радника" і цього буде досить для того, щоб люди творили такі "подвиги". Бо з цієї статті можна зрозуміти, що центри зайнятості , щось ніби то і роблять, а насправді, люди які туди прийшли самі змушені і можуть робити такі "геройські" вчинки ніби то ти спас планету від вторгнення іншопланетян.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 



Якій політичній силі ви довіряєте?













Ваш голос зараховується лише один раз

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

24 січня 2020, 17:21

2020 01 21 proficii

У смілянському центрі зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.


Цікаво
Що варто знати про уханський вірус

24 січня 2020, 18:25

2020 01 24 yxan

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований ще у кількох країнах.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.