- Деталі
-
Дійові особи
громадський активіст
Про недостойну поведінку депутатів міської ради
Побувавши на сесії міськради, побачив те, що ні на яку голову вже не налазить. І хоча зрозумів це давно, але чому ж так гидно на душі?
В Смілі наче повний армагедон, проблем тьма-тьмуща, а депутати намагаються вдертися у крісла.
Хтось мені сказав, що одні хочуть змінити свавілля, але чому на очі потрапляє інше. Бруд, яким користуються для донесення своїх слів. На сесії одні трималися за крісло, інші –намагалися їх скинути. Бруд та лайно текло рікою.
Ви, дивлячись мені в очі, кажете, що хочете правди, так правда одна - ваша нездорова тяга та жадібність до грошей. І це все люди, яких ми обрали робити добрі справи. В жодного немає гідності та пам'яті про Небесну сотню і про те, що гинуть хлопці на Донбасі, а наші земляки масово виїжджають з міста.
Сказати, що мені соромно за вас, ні не соромно. Ви показали, які ви є насправді, а проблема в тому, що я вам вірив і йшов голосувати.
Я навмисно не пишу прізвища, бо це цілий ланцюжок людей. Знаю тільки, що приблизно 5 процентів депутатів роблять свою депутатську роботу. Знаю їх роботу не по звіту перед громадянами , і не по Фейсбуку, а прогулюючись по мікрорайонах Сміли і спілкуючись з людьми.
Я розумію, що мій пост ні до чого не приведе, і не всі депутати його прочитають та подумають над своєю поведінкою. Писав для себе, аби вихлюпнути те, що накопилося, коли дивився на вас, наші обранці, на сесії.
Якщо хоч один депутат скаже мені, що я комусь продався, то проведу екскурсію до себе додому, щоб побачили як я живу.
(із допису на сторінці у ФБ)
Коментарі