Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

28 травня 2020, 18:26

 

CENTR

 

Смілянські ринки таки зачинять

2020 04 02 rinok

 

Від 3 квітня продуктові ринки Сміли знову зачиняються. Виходить, що пропрацювали вони рівно один день.
Керманич міста Олексій Цибко говорить, що ринки відчинили для того, щоб зменшити ажіотаж навколо шокового підвищення цін в продуктових маркетах. Також на меті було створення умов для здорової конкуренції.
У Смілі така стратегія виявилася нерезультативною.
«Люди йдуть на ринок, контактують один між одним, часто не дотримуються вимог. Тому ми вирішили, задля недопущення масових скупчень людей, таки заборонити їх роботу. Розпорядження про закриття ринків вже підписано.» - прокоментував для Сміла.ua Олексій Цибко.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+1 #4 Олександр К. 04.04.2020, 11:34
Цитую Артем:
возле "Деликата"

В "Делікаті" взагалі не дуже турбуються нормами карантину. Пускають в магазин без обмежень, хоч площа мала і тісно. В АТБ ніби просторіше, але там більше 15 чоловік не пускають. В "Делікаті" - пускають всіх. Чи може я просто так попав? Не часто туди ходжу, особливо зараз.
А відносно масок. На вулиці з них толку небагато. Якщо дотримуватися дистанції, щоб на вас ніхто не дихав і не кашляв, цього достатньо, як кажуть медики. Правда для хворих - треба. Може тому й заставляють одягати маски всіх? Щоб і хворі, в тому числі і ті, хто ще не знає про свою хворобу одягали?
Цитата
Олександр К.
-3 #3 Олександр К. 04.04.2020, 11:22
І правильно, що зачинять. Продуктові ринки, крім тих, хто торгує самостійно вирощеною продукцією, - не потрібні і без карантину. Суцільна антисанітарія, про умови зберігання продуктів можна лише здогадуватися. А ще уявіть, що буде по закінченню карантину? Коли почнуть продавати все те, що довго зберігалося хтозна як?
Є достатня кількість магазинів. І проуктів в них вистачає. І вибір є. Що такого можна купити на продуктовому ринку і немає в магазинах(крім тієї продукції, що вирощується та виготовляєься близько) ? І кому будете скаржитись, якщо купите на ринку неякісний товар?
Цитата
Михайло
0 #2 Михайло 02.04.2020, 19:25
Цитую Артем:
Пусть люди,которые принимают такие законы, погуляют утром в центре,а вечером возле ,,Деликата,, только не проезжая мимо ,а постоят минут 5-10. По улицам ходят без масок больше людей ,чем по рынку.

І що з того!? МОЗ офіційно заявив маски то до ср*ки. Для самозаспокоювання. То ж таскай якщо переживаєш, тільки не забувай про рукавиці і окуляри, бр вірус також може попасти в організм через сльозові протоки, якщо ти не знаєш. І двері ліктями відкривай!
Цитата
Артем
+9 #1 Артем 02.04.2020, 17:27
Пусть люди,которые принимают такие законы, погуляют утром в центре,а вечером возле ,,Деликата,, только не проезжая мимо ,а постоят минут 5-10. По улицам ходят без масок больше людей ,чем по рынку.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Конфлікт затягується – знову не відбулась сесія міської ради (відео)

28 травня 2020, 16:29

 2020 05 28 sesssiyz

Знову якесь дежавю – на заплановане третє пленарне засідання 122-ої сесії міської ради, яка розпочалась ще 6 квітня і яку досі не можуть закінчити – не з’явилась більшість депутатів.


Цікаво
Історія узвозів Черкас

28 травня 2020, 18:26

2020 05 23 yzviz5

У Черкасах є декілька особливих вулиць, де творилася історія міста.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».