Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянам намагались пояснити, чому ми будемо платити ще й за абонентське обслуговування водоканалу

2020 08 17 voda

 

Особливо пильні жителі нашого міста помітили, що останнім часом у платіжках від КП «ВодГео» з’явилась нова послуга: плата за абонентське обслуговування – у розмірі 10,14 грн.
У соцмережах розпочалась жвава дискусія – тариф і так підняли. За що ми ще повинні платити? Люди обурюються: паперові платіжки – це вже минулий час. Всі подають дані лічильника через інтернет, платять за послугу через інтернет, то й платіжки нехай приходять через інтернет. Що це за нова послуга така і чи треба за неї платити?
Міський голова запросив на засідання виконкому представників КП «ВодГео», щоб ті пояснили ситуацію.
В.о. директора КП «ВодГео» Сергій Гирич проінформував, що тепер буде нова модель співпраці із споживачами: буде встановлена плата за абонентське обслуговування на послуги з централізованого постачання та водовідведення у розмірі 10 грн 14 коп. в місяць на одного споживача (особовий рахунок) за індивідуальним договором у багатоквартирному будинку відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Юрист КП «ВодГео» додав, що це стосується жителів багатоквартирних будинків. І якщо мешканці мають колективний договір на водопостачання і цими питаннями займається їхнє ОСББ, то ця абонплата не нараховуватиметься.
Також юрист додав, що тепер повірка лічильників також буде платною. Розповів ще багато нюансів у роботі водоканалу.
Словом, підприємство добре захищає свої інтереси. А чому ніхто не захищає інтереси громади?
Чому виконком і влада мовчки погоджується з усім, що нав’язує водоканал?
На противагу працівникам «ВодГео» виступив лише обласний депутат і член виконкому Олексій Давиденко. Він сказав справедливі слова: «Якби водоканал був приватним підприємством – все було б правильно. Але у КП «ВодГео» забули, що вони КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ НАЛЕЖИТЬ ГРОМАДІ. Хіба можна так обдирати свою громаду?»
А ще Олексій Давиденко запитав: коли водоканал повернете фінансову позику, яку вам давали з міського бюджету?
Потім зчинилась дискусія про роботу водоканалу, тарифи, нову абонентську плату…
Але дискусії дискусіями… А тим часом нам, простим смілянам, таки впишуть у платіжки нову послугу, нову ціну і нам все одно доведеться платити…

scroll back to top

Коментарі  

Іван.
+2 #5 Іван. 18.08.2020, 20:51
І що ж той Водгео зробив по обслуговуванню, може кран чи трубу поміняли?
Цитата
Ігор
+3 #4 Ігор 18.08.2020, 01:42
У мене склалося таке відчуття, що КП "ВодГео" уже кимось приватизоване бо у держреєстрі КП "ВодГео" зареєстроване під іншою назвою КП "ВОДГЕО" (всі букви великі у назві) і зі статутним капіталом у розмірі 27 115 854,25 грн., які невідомо звідки взялися і хто їх поклав на рахунок КП "ВОДГЕО". Як на мене над нами хтось хоче провернути якийсь експеримент - лохотрон бо коли абоненти сплачують абонплату то повірка лічильників має бути безкоштовною бо вона входить у цю плату згідно із вимогами постанови КМУ № 690 від 05 липня 2019 року. Хочу повідомити також, що раніше уже бралася абонплата, яка була введена у тариф на один кубічний метр води і якийсь час всі жителі - абоненти її справно сплачували і представники КП "ВОДГЕО" про неї чомусь забули і не хочуть ці гроші повертати.
Цитата
Ігор
+4 #3 Ігор 18.08.2020, 01:41
Жителі міста прошу звернути вашу увагу на той факт, що за абонентське обслуговування плата вноситься у другий банк - Мегабанк, а за вивкористану воду і водовідведення у Укрсиббанк і у цих банкаї особистьі рахунки ідуть під однаковими номерами, а розрахункові рахунки різні. Це говорить про те, як на мене, що КП "ВодГео" наняло абонентський відділ для того щоб вони робили наступну роботу - займалися укладанням індивідуальних договорів про надання комунальної послуги, здійснювали розподіл обсягу спожитих послуг (у нашому випадку це за них роблять лічильники і споживачі, які подають їм показники) між споживачами та стягнення плати за спожиті комунальні послуги.
Цитата
Світлана
+4 #2 Світлана 17.08.2020, 15:50
"Також юрист додав, що тепер повірка лічильників також буде платною".

А до цього повірка ніби була безкоштовна?
Цитата
Вова
+3 #1 Вова 17.08.2020, 13:48
Тут іде мова що повірка лічильників буде платною, а за що ми плотили до цього часу. Можливо потрібно менше красти?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр ЗАВІТНЕВИЧ

 

Про призов резервістів на восьмому році війни

 

Людмила РАБЧИНСЬКА

 

Про те, що всім треба мати електронний підпис

 

Наталія СЄРГЄЄВА

 

Про те, коли життя у Смілі стане кращим…

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Смілянські підприємці просять міську владу не підвищувати податки

19 квітня 2021, 11:33

2021 04 16 podatokСмілянські підприємці занепокоєні інформацією про те, що міська влада незабаром збирається підвищити відсоток податків – підняти ставку єдиного податку для ІІ групи оподаткування та підняти ставку податку на нерухоме майно.


Суспільство
Про результати роботи з детінізації доходів у Смілі

20 квітня 2021, 13:30

2021 04 19 leg

Розпорядженням міського голови утворено міжвідомчу робочу групу з детінізації доходів. Члени робочої групи займаються контролем рівня оплати праці, дотриманням норм законодавства, легалізацією виплати заробітної плати та зайнятості населення. 


Цікаво
МІЖ МРІЄЮ І ЯРМОМ: ЧИ ТАКА ГАРНА ДЕРЖАВНА ІПОТЕКА, ЯК ЇЇ МАЛЮЮТЬ

19 квітня 2021, 18:25

2021 04 14 ipoteka1

Сьогодні для багатьох людей придбання власного будинку чи квартири залишається недосяжною мрією.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».