Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Міському голові Сміли збільшать премію із 150% до 250% посадового окладу

Ще тільки на початку грудня ми писали, що депутатам пропонують проголосувати за щомісячну премію голові міста у розмірі 150% посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.
А ось вже зараз на офіційному сайті міської ради з’явилося уточнене рішення, про те, що міському голові пропонується встановити щомісячну премію на 2022 рік у розмірі 250% посадового окладу. Організацію виконання рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності.
Нагадаємо, що минулого року депутати голосували за премію міському голові у розмірі 150%.

scroll back to top

Коментарі  

Мешканець міста
+3 #4 Мешканець міста 17.01.2022, 13:46
Мали б совість, за що давати такі премії? Що за останній рік змінилося в місті? Погляньте на дороги по районах в місті, високі тарифи, ціни? Мешканець міста хіба отримує такі премії? Премії надаються за хорошу й якісну професійну діяльність, а не за те, що він розкрадає місцевий БЮДЖЕТ, який виділений на розвиток міста! СОРОМ І ГАНЬБА меру міста!!!
Цитата
Олександр К.
+7 #3 Олександр К. 26.12.2021, 21:43
Взагалі то всі розуміють слово "премія" як винагороду за сумлінну працю. Хотілося б знати, які саме успіхи?
Цитата
Максим Сорочан
+7 #2 Максим Сорочан 26.12.2021, 17:35
Кінець епохи бідності :)
Цитата
nadija
+17 #1 nadija 25.12.2021, 21:51
А Вам не соромно отримувати таку премію на фоні бідності населення вашого міста?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про що я думаю, а точніше про кого я думаю у День Збройних Сил України?

Віталій ЧЕПІНОГА

 

Про збір кукурудзи

 

 

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджету наш край сплатив майже 18 мільярдів податків

05 грудня 2022, 14:27

Платники області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 17,9 млрд грн податків, зборів та платежів.


Суспільство
Трилапий Бім із Сміли знайшов господарів у Львові

07 грудня 2022, 13:26

2022 12 07 bim1Наші люди неймовірні. Наразі вони героїчно захищають рідну країну, волонтерять, а ще рятують безпритульних собак та котів, знаходячи їм люблячих господарів. Завдяки їм смілянський собака Бім знайшов родину у Львові.


Цікаво
Які продукти потрібно їсти, щоб швидше зігрітися

06 грудня 2022, 18:09

2022 12 06 prodЯк зігрітися, особливо, коли з кожним днем холоди все відчутніші? Легше вдасться перенести холод, якщо тепло буде не тільки зовні, а й усередині. Цього можна досягти, якщо є продукти, що зігрівають.


Афіша
Відбудеться похід стежками Холодного Яру

06 грудня 2022, 14:34

2022 12 06 pohidУ нашій області протягом трьох днів, з 9 по 11 грудня, відбудеться зимовий похід на честь Юрія Горліс-Горського.