Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI new year

 

Стрічка новин

15 грудня 2019, 09:20

У Смілі поширюють фальшиві комунальні платіжки

2019 08 09 platizka

 

Жителям Сміли надходять платіжні квитанції за комунальні послуги від ТОВ «Сміла Енергоінвест», яке не має юридичного права здійснювати такі операції.
Про це «Сміла.ua» повідомили у місцевій прокуратурі, яка за цим фактом розпочала кримінальне провадження за ст. 190 КК України, – шахрайство, тобто, заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою.
Якщо сміляни отримали платіжних квитанцій про оплату комунальних послуг від «Сміла Енергоінвесту», то необхідно негайно звернутися до місцевої прокуратури чи до районної поліції та надати зазначені документи, які будуть використані для доказування злочинної діяльності.
Наразі правоохоронці проводять першочергові слідчі дії, аби встановити тих, хто виготовляє та розсилає фальшиві платіжки.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
0 #2 Людмила 12.08.2019, 12:08
Звичайно, січень 2018 року, а не 2017-го. Саме за цей місяць усі містяни, які мають ЦО, своєчасно не отримали платіжок і, відповідно, стали боржниками. Кому боргували? Невідомо, бо «Сміла Енергоінвест» припинив роботу 31.12.2017, а «Смілакомунтеплоенерго» розпочав з 01.02.2018, тому січень 2018 залишився без «хазяїна». Тільки багато місяців потому міська рада призначила цим «хазяїном» «Енергоінвест», а той і розіслав платіжки за січень 2018 року усім містянам із ЦО.
Якщо це шахрайство, то ЧОМУ і ХТО дозволив йому тривати так довго? Більш як півроку не комусь одному або двом, а УСІМ містянам із ЦО адресно надходять платіжки, листи, судові заяви. На них є «паролі/явки», наприклад, телефон (096) 745-70-05. А у старому банку (напроти «Вечірніх узорів») працює абонентський відділ.
Цитата
Людмила
0 #1 Людмила 09.08.2019, 23:41
Дурдом! Спочатку міська рада визначає надавачем послуг теплопостачання у січні 2017 року Енергоінвест. Потім Енергоінвест надсилає платіжки: перші - у лютому (за січень), повторно - у квітні (за березень). Логічно - люди почали сплачувати. Але не дуже дружно. Тому наприкінці квітня отримали листи з попередженням "Платіть, бо подамо до суду!", а у серпні - заяви про видачу судового наказу. Процес вибивання боргів триває вже cьомий місяців, але цього НІХТО не помічає? Та невже? А люди ж питали! Не раз і не два! "Платити чи ні?" У відповідь - тільки крик у білому домі, що платіжки "спеціально" розіслали разом з отими страшними січневими платіжками комунального теплопостачальника. Та обіцянка від Федоренка: "Ми розберемося і розкажем!" І все!
Я не можу дозволити собі мати борги, а тим паче, нарощувати їх пенею, інфляційними чи судовими сборами, тому борг платіжки за січень 2017 сплатила. І що тепер? Через сім місяців мені пояснять, кому заплатити повторно?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Михайло ШЕВЧУК

Chevchyk

 

Про загиблого земляка Михайла Дімітрова і патріотизм

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати не прийшли на сесію для ухвалення бюджету-2020

14 грудня 2019, 11:25

2019 12 14 sesia

13 грудня скликалась позачергова сесія міської ради, на якій мали ухвалити чи не основний документ міста – бюджет на 2020-ий рік.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
З початку року центр зайнятості працевлаштував 46 медсестр

15 грудня 2019, 14:05

2019 12 14 meduku

Смілянка Людмила Хилобока за фахом акушерка. Працювала у лікарнях рідного міста: у жіночій консультації, супроводжувала та готувала породілль до появи малюків, брала участь у пологах.


Цікаво
Невідомий, якого пустили переночувати, вбив Миколу Леонтовича

15 грудня 2019, 15:25

2019 12 14 leontovuch

13 грудня у 1877 році народився український композитор Микола Леонтович, хоровий диригент, музично-громадський діяч, педагог, збирач українського фольклору.


Афіша
Долучайтесь до благодійної акції «Чужих дітей не буває» у Смілі

15 грудня 2019, 13:10

2019 12 15 ditu

19 грудня о 10.00 небайдужі сміляни та учасники ГО «АвтоЄвроСила -Сміла» у школі-інтернат номер 8 проводять акцію «Чужих дітей не буває».