Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі знову «новий старий» начальник управління ЖКГ і ті самі проблеми

2020 05 15 portfel

 

Посада начальника управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) у нашому місті якась зачарована. Майже щомісяця тут працює інша людина. І це дуже прикро. Адже посада одна з ключових для розвитку Сміли. Немає стабільності – немає відповідальності. Тому немає з кого спитати за ремонт доріг, благоустрій міста, діяльність комунальних підприємств та інші важливі питання.
От і молодий начальник – Олександр Гергель пробув на цій посаді всього майже 2 місяці. Зараз він пішов у відпустку, а виконувати обов’язки начальника управління ЖКГ призначили колишнього начальника ЖКГ – Олега Федорова.
Із власних джерел маємо інформацію, що зараз судиться за поновлення на посаді начальника управління ЖКГ Валентина Зборівська, яка теж нещодавно там працювала.
Напередодні «звільнення» у відпустку начальника ЖКГ у Фейсбуці з’явилась інформація, що нібито Олександр Гергель разом з іншим високопосадовцем з міської ради планували вчинити крадіжку комунального майна. Але конкретних доказів у дописі не було, а сам Олександр не прокоментував це, адже зауважив, що плітки з інтернету не читає і має набагато важливіші родинні справи.
Нагадаємо, що перед Олександром Гергелем рівно місяць – із 17 лютого до 17 березня - попрацював начальником управління ЖКГ побратим міського голови – Павло Смоликов. За неофіційною інформацією, Павла Смоликова зняли з посади як компроміс, щоб домовитися з депутатами про достатню кількість голосів на сесії міської ради для фінансової підтримки водоканалу.

scroll back to top

Коментарі  

Земляк
-6 #2 Земляк 16.05.2020, 10:20
Виборець - брехун.
Цитата
Виборець
+9 #1 Виборець 15.05.2020, 20:10
Це вже третє пришестя Федорова на посаду начальника УЖКГ. Він колишній начальник міліції, роботу міліції завалив. Працював начальником УЖКГ--роботу завалив. Працював спеціально для нього створеному КП "Варта"--роботу завалив. Навіщо призначати на посаду бездаря?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Кадрові зміни: «старий» начальник відділу охорони здоров’я і новий в.о. начальника управління економіки

26 січня 2021, 13:29

2021 01 26 zminu

Міський голова Сергій Ананко проінформував депутатів про деякі кадрові зміни. З 21 січня поновлено на посаді начальника відділу охорони здоров’я депутата від партії «Наш край» Миколу Стуженка.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке