Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Черкаси оживають: ходитиме транспорт й працюватиме торгівля

2020 04 30 poslablena

 

Сьогодні у Черкасах помʼякшили карантинні заходи. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому.
Пом’якшити карантинні заходи вирішено через численні звернення представників малого бізнесу, які наразі переживають нелегкі часи, залишившись без засобів для існування.
Як наголошує заступник міського голови Ігор Волошин, влада має запускати економіку, яка опинилася на межі колапсу, а люди повинні мати змогу заробляти на життя.
Отож розпочинає свою роботу громадський транспорт. Пасажири, а це тільки працюючі, мають бути з посвідченням з роботи, в масках і в рукавичках. Медиків возитимуть окремо.
Дозволено роботу ярмаркам та закладам торгівлі, які продають меблі, сантехніку, канцтовари, будівельні матеріалами, електрообладнання та інструменти.
Також свої двері відчинять перукарні, салони краси, майстерні по ремонту взуття, одягу, по встановлення вікон та дверей.
Уже можна відвідувати парки, пляжі, набережні, спортивні майданчики.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
-1 #3 Іван 01.05.2020, 11:28
Цитую vasya vasyn:
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??

Вася ти смішний, де ти бачив нормальних в країні хитрожопих дурнів?
Цитата
vasya vasyn
+3 #2 vasya vasyn 30.04.2020, 19:47
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??
Цитата
Іван
-4 #1 Іван 30.04.2020, 18:13
А шо такоє? Вже що не має страшної небезпеки від смертоносного коронавіруса від якого летальність у віковій групі від 80 до 89 становить аж 18,5 %?!!! Чи якщо помирати, то з музикою! Дивні якісь діла творються в цьому світі.... А якщо через пару днів "спалах" хто буде відповідати? А я знаю. Як завжди ніхто.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про роботу по-новому і ліквідацію бюрократії

Юрій СТУДАНС

 

Про постійні борги комунальних підприємств міста

Ніна ПЛЯСУНОВА

 

Про заохочувальне преміювання педагогів 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Міський голова розкритикував роботу КП Смілакомунтеплоенерго

03 грудня 2020, 12:26

2020 12 03 komyn

На комісії з питань місцевого самоврядування міський голова Сергій Ананко жорстко пройшовся по роботі комунального підприємства, яке має надавати тепло смілянам - КП Смілакомунтеплоенерго.


Цікаво
В ПЦУ позповіли, що робити з розбитими іконами

02 грудня 2020, 18:32

2020 11 16 mif

Розбита ікона не несе в собі ніяких “покарань”, оскільки вони мають певні фізичні властивості та з плином часу можуть іржавіти, тріснути або розбитися.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.