Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22 вересня 2021, 08:27

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Черкаси оживають: ходитиме транспорт й працюватиме торгівля

2020 04 30 poslablena

 

Сьогодні у Черкасах помʼякшили карантинні заходи. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому.
Пом’якшити карантинні заходи вирішено через численні звернення представників малого бізнесу, які наразі переживають нелегкі часи, залишившись без засобів для існування.
Як наголошує заступник міського голови Ігор Волошин, влада має запускати економіку, яка опинилася на межі колапсу, а люди повинні мати змогу заробляти на життя.
Отож розпочинає свою роботу громадський транспорт. Пасажири, а це тільки працюючі, мають бути з посвідченням з роботи, в масках і в рукавичках. Медиків возитимуть окремо.
Дозволено роботу ярмаркам та закладам торгівлі, які продають меблі, сантехніку, канцтовари, будівельні матеріалами, електрообладнання та інструменти.
Також свої двері відчинять перукарні, салони краси, майстерні по ремонту взуття, одягу, по встановлення вікон та дверей.
Уже можна відвідувати парки, пляжі, набережні, спортивні майданчики.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
-1 #3 Іван 01.05.2020, 11:28
Цитую vasya vasyn:
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??

Вася ти смішний, де ти бачив нормальних в країні хитрожопих дурнів?
Цитата
vasya vasyn
+3 #2 vasya vasyn 30.04.2020, 19:47
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??
Цитата
Іван
-4 #1 Іван 30.04.2020, 18:13
А шо такоє? Вже що не має страшної небезпеки від смертоносного коронавіруса від якого летальність у віковій групі від 80 до 89 становить аж 18,5 %?!!! Чи якщо помирати, то з музикою! Дивні якісь діла творються в цьому світі.... А якщо через пару днів "спалах" хто буде відповідати? А я знаю. Як завжди ніхто.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
Молоді смілянські футболісти із «Явір-Олімп» їдуть у Львів змагатися за Суперкубок України

22 вересня 2021, 17:31

Із 28 до 30 вересня у Львові проходитимуть змагання за Суперкубок України з футзалу серед юніорів: U-11.


Цікаво
Бізнесмени збирають мільйони на відновлення після пожежі Костелу Святого Миколая у Києві

22 вересня 2021, 18:38

2021 09 22 kostel mvs 1Низка бізнесменів вирішили виділити чималі суми на відновлення Костелу Святого Миколая у Києві, постраждалого внаслідок пожежі 3 вересня ввечері.


Афіша
Книжковий фестиваль традиційно пройде в обласній філармонії

21 вересня 2021, 15:34

2021 09 21 fest1-3 жовтня в обласній філармонії стартує традиційни книжковий фестиваль, на який приїдуть відомі у нашій країні і далеко за її межами майстри пера.