Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

28 травня 2020, 18:26

 

CENTR

 

Черкаси оживають: ходитиме транспорт й працюватиме торгівля

2020 04 30 poslablena

 

Сьогодні у Черкасах помʼякшили карантинні заходи. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому.
Пом’якшити карантинні заходи вирішено через численні звернення представників малого бізнесу, які наразі переживають нелегкі часи, залишившись без засобів для існування.
Як наголошує заступник міського голови Ігор Волошин, влада має запускати економіку, яка опинилася на межі колапсу, а люди повинні мати змогу заробляти на життя.
Отож розпочинає свою роботу громадський транспорт. Пасажири, а це тільки працюючі, мають бути з посвідченням з роботи, в масках і в рукавичках. Медиків возитимуть окремо.
Дозволено роботу ярмаркам та закладам торгівлі, які продають меблі, сантехніку, канцтовари, будівельні матеріалами, електрообладнання та інструменти.
Також свої двері відчинять перукарні, салони краси, майстерні по ремонту взуття, одягу, по встановлення вікон та дверей.
Уже можна відвідувати парки, пляжі, набережні, спортивні майданчики.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
-1 #3 Іван 01.05.2020, 11:28
Цитую vasya vasyn:
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??

Вася ти смішний, де ти бачив нормальних в країні хитрожопих дурнів?
Цитата
vasya vasyn
+3 #2 vasya vasyn 30.04.2020, 19:47
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??
Цитата
Іван
-4 #1 Іван 30.04.2020, 18:13
А шо такоє? Вже що не має страшної небезпеки від смертоносного коронавіруса від якого летальність у віковій групі від 80 до 89 становить аж 18,5 %?!!! Чи якщо помирати, то з музикою! Дивні якісь діла творються в цьому світі.... А якщо через пару днів "спалах" хто буде відповідати? А я знаю. Як завжди ніхто.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Конфлікт затягується – знову не відбулась сесія міської ради (відео)

28 травня 2020, 16:29

 2020 05 28 sesssiyz

Знову якесь дежавю – на заплановане третє пленарне засідання 122-ої сесії міської ради, яка розпочалась ще 6 квітня і яку досі не можуть закінчити – не з’явилась більшість депутатів.


Цікаво
Історія узвозів Черкас

28 травня 2020, 18:26

2020 05 23 yzviz5

У Черкасах є декілька особливих вулиць, де творилася історія міста.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».