Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Neryxomist

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Черкаси оживають: ходитиме транспорт й працюватиме торгівля

2020 04 30 poslablena

 

Сьогодні у Черкасах помʼякшили карантинні заходи. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому.
Пом’якшити карантинні заходи вирішено через численні звернення представників малого бізнесу, які наразі переживають нелегкі часи, залишившись без засобів для існування.
Як наголошує заступник міського голови Ігор Волошин, влада має запускати економіку, яка опинилася на межі колапсу, а люди повинні мати змогу заробляти на життя.
Отож розпочинає свою роботу громадський транспорт. Пасажири, а це тільки працюючі, мають бути з посвідченням з роботи, в масках і в рукавичках. Медиків возитимуть окремо.
Дозволено роботу ярмаркам та закладам торгівлі, які продають меблі, сантехніку, канцтовари, будівельні матеріалами, електрообладнання та інструменти.
Також свої двері відчинять перукарні, салони краси, майстерні по ремонту взуття, одягу, по встановлення вікон та дверей.
Уже можна відвідувати парки, пляжі, набережні, спортивні майданчики.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
-1 #3 Іван 01.05.2020, 11:28
Цитую vasya vasyn:
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??

Вася ти смішний, де ти бачив нормальних в країні хитрожопих дурнів?
Цитата
vasya vasyn
+3 #2 vasya vasyn 30.04.2020, 19:47
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??
Цитата
Іван
-4 #1 Іван 30.04.2020, 18:13
А шо такоє? Вже що не має страшної небезпеки від смертоносного коронавіруса від якого летальність у віковій групі від 80 до 89 становить аж 18,5 %?!!! Чи якщо помирати, то з музикою! Дивні якісь діла творються в цьому світі.... А якщо через пару днів "спалах" хто буде відповідати? А я знаю. Як завжди ніхто.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Любов Велічко

velichko

 

Про реабілітаційні центри ДЦП

 

 

Анатолій Терещенко

TereshchenkoNEW

 

Про Народних героїв України – Володимира Альохіна та Олену Куліш

Зоя ЗИРЯНОВА

Zuranova

 

Про майбутнє районної лікарні без Смілянського району

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Люди їхали на море й потрапили у ДТП

13 серпня 2020, 14:45

2020 08 14 dtp

Сьогодні близько 3-ї години ночі на 247-му кілометрі траси Київ-Одеса сталася аварія за участі двох автобусів, які здійснювали нерегулярні перевезення з Києва та Івано-Франківська.


Цікаво
У поїздах провідникам дозволять користуватися газовими балончиками

12 серпня 2020, 18:32

2020 08 11 providnuk

Провідникам Укрзалізниці дадуть дозвіл в екстремальній ситуації користуватися газовими балончиками. Про це заговорили після нападу і побиття пасажирки в поїзді «Маріуполь-Київ» тричі судимим чоловіком.


Афіша
У Ротмістрівці стартує районний футбольний турнір

07 серпня 2020, 17:22

2020 08 05 kybok

Всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ" традиційно організовує футбольний турнір за кубок "ЧЕРКАЩАН" серед команд Смілянщини.