Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Черкаси оживають: ходитиме транспорт й працюватиме торгівля

2020 04 30 poslablena

 

Сьогодні у Черкасах помʼякшили карантинні заходи. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому.
Пом’якшити карантинні заходи вирішено через численні звернення представників малого бізнесу, які наразі переживають нелегкі часи, залишившись без засобів для існування.
Як наголошує заступник міського голови Ігор Волошин, влада має запускати економіку, яка опинилася на межі колапсу, а люди повинні мати змогу заробляти на життя.
Отож розпочинає свою роботу громадський транспорт. Пасажири, а це тільки працюючі, мають бути з посвідченням з роботи, в масках і в рукавичках. Медиків возитимуть окремо.
Дозволено роботу ярмаркам та закладам торгівлі, які продають меблі, сантехніку, канцтовари, будівельні матеріалами, електрообладнання та інструменти.
Також свої двері відчинять перукарні, салони краси, майстерні по ремонту взуття, одягу, по встановлення вікон та дверей.
Уже можна відвідувати парки, пляжі, набережні, спортивні майданчики.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
-1 #3 Іван 01.05.2020, 11:28
Цитую vasya vasyn:
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??

Вася ти смішний, де ти бачив нормальних в країні хитрожопих дурнів?
Цитата
vasya vasyn
+3 #2 vasya vasyn 30.04.2020, 19:47
Значет в магазины,парикмахерские и ярмарки могут попасть все,а в автобус только тот,кто работает.Те ,кто придумывает это,они нормальные??
Цитата
Іван
-4 #1 Іван 30.04.2020, 18:13
А шо такоє? Вже що не має страшної небезпеки від смертоносного коронавіруса від якого летальність у віковій групі від 80 до 89 становить аж 18,5 %?!!! Чи якщо помирати, то з музикою! Дивні якісь діла творються в цьому світі.... А якщо через пару днів "спалах" хто буде відповідати? А я знаю. Як завжди ніхто.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

Олена НЕЧИПОРЕНКО

 

 

"Під покровом Холодного Яру"

 

Лариса КОШОВА

 

Про другу дозу вакцини і вакцинацію вагітних

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
У Службу судової охорони шукають фахівців

18 червня 2021, 17:34

2021 06 15 ohoronaТериторіальне управління Служби судової охорони у нашій області до кінця поточного року планує укомплектувати посади співробітників.


Цікаво
Від фундаменту до меблів — власноруч: родина із Черкащини відновила 115-річну глиняну хату

18 червня 2021, 18:30

2021 06 16 hata115-річну глиняну хату багатодітна родина Пархоменків із Білозір'я перетворила на дерев'яний будинок із очеретяним дахом. Господиня будинку пані Тамара розповіла, що все: від фундаменту до меблів майстрували власноруч.


Афіша
На День фермера Настя Каменських безкоштовно виступить у Черкасах

17 червня 2021, 10:01

2021 06 17 nkСьогодні, 17 червня, відбудеться безкоштовний концерт української зірки NK в Черкасах