Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Відкрилась громадська приймальня нардепа Олександра Завітневича

2019 11 01 zavitnevuch1

 

У Будинку рад на І поверсі вже відкрили громадську приймальню поки що єдиного депутата, який пообіцяв опікуватися нашим округом – Олександра Завітневича.
На особистий прийом до Олександра Завітневича можна потрапити лише за попереднім записом.
Час роботи приймальні – з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 17.00.

 

2019 11 01 zavitnevuch

scroll back to top

Коментарі  

УКРОП
+2 #4 УКРОП 04.11.2019, 17:36
А що за цього хтось голосував? Шо воно за тело ? Який його сюда відправив.
Цитата
Ivan
+2 #3 Ivan 04.11.2019, 16:29
Я до сих пір не знаю чи є у Рудика постійне посвідчення Верховної Ради, яке дає право голосування. Були ж проблеми, перераховували голоси, чим кінчилось-не знаю... Як на мене, то кращого депутата не було.
Цитата
Зе
+4 #2 Зе 03.11.2019, 10:34
Нашо тi вибори проводити? Назначив якогось дядю i все.
П.с. Красно "дякуемо " , за нехтування вибору громади.
Цитата
Микола
+6 #1 Микола 02.11.2019, 13:59
Рудик де????!!! Собаки!!! Ми його обрали депутатом від нашого округа! За всі часи скільки в нас було цих депутатів, він правди не має де діти, робив більше всих і бачили ми його постійно і роботу його, а це ще хто?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Олексій ДАВИДЕНКО

Davudenko

 

Про недопущення водопостачання за графіком

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про забруднення річки Тясмин і скиди від КП «ВодГео»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
9 - річний Артемко чекає допомоги смілян

04 липня 2020, 14:05

2020 07 05 artem

Артем Тараненко потребує допомоги усіх небайдужих. З лютого цього року 9-річний хлопчик бореться з тяжким недугом - пухлиною головного мозку.


Цікаво
У липні відбудеться кілька важливих і цікавих змін

04 липня 2020, 15:24

2020 07 04 zminu

У липні зросте прожитковий мінімум і мінімальна пенсія, подорожчає доставка газу, збільшаться штрафи за водіння автомобіля в нетверезому стані. Відновляться польоти на курорти в Туреччину та Єгипет.


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.