Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Відкрилась громадська приймальня нардепа Олександра Завітневича

2019 11 01 zavitnevuch1

 

У Будинку рад на І поверсі вже відкрили громадську приймальню поки що єдиного депутата, який пообіцяв опікуватися нашим округом – Олександра Завітневича.
На особистий прийом до Олександра Завітневича можна потрапити лише за попереднім записом.
Час роботи приймальні – з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 17.00.

 

2019 11 01 zavitnevuch

scroll back to top

Коментарі  

УКРОП
+2 #4 УКРОП 04.11.2019, 17:36
А що за цього хтось голосував? Шо воно за тело ? Який його сюда відправив.
Цитата
Ivan
+2 #3 Ivan 04.11.2019, 16:29
Я до сих пір не знаю чи є у Рудика постійне посвідчення Верховної Ради, яке дає право голосування. Були ж проблеми, перераховували голоси, чим кінчилось-не знаю... Як на мене, то кращого депутата не було.
Цитата
Зе
+4 #2 Зе 03.11.2019, 10:34
Нашо тi вибори проводити? Назначив якогось дядю i все.
П.с. Красно "дякуемо " , за нехтування вибору громади.
Цитата
Микола
+6 #1 Микола 02.11.2019, 13:59
Рудик де????!!! Собаки!!! Ми його обрали депутатом від нашого округа! За всі часи скільки в нас було цих депутатів, він правди не має де діти, робив більше всих і бачили ми його постійно і роботу його, а це ще хто?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Сергій ДОРОТИЧ

Про проблеми, які підготували депутати для підприємців з 01.01.2021 року

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Українцям старше 65, 75 і 80 років підвищать пенсії

29 листопада 2020, 14:05

2020 11 27 penciya

У держбюджеті 2021 року передбачено підвищення пенсій українцям старше 65, 75 і 80 років. Очікується, що пенсії зростуть на 400-500 грн.


Цікаво
Космонавт, якого при розвалі Союзу забули в космосі ...

29 листопада 2020, 15:25

2020 11 02 kosmonavt

Сергій Крикальов був запущений на орбітальну станцію «Мир» 18 травня 1991 року і вимушено встановив світовий рекорд з перебування в космосі.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.