Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Відкрилась громадська приймальня нардепа Олександра Завітневича

2019 11 01 zavitnevuch1

 

У Будинку рад на І поверсі вже відкрили громадську приймальню поки що єдиного депутата, який пообіцяв опікуватися нашим округом – Олександра Завітневича.
На особистий прийом до Олександра Завітневича можна потрапити лише за попереднім записом.
Час роботи приймальні – з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 17.00.

 

2019 11 01 zavitnevuch

scroll back to top

Коментарі  

УКРОП
+2 #4 УКРОП 04.11.2019, 17:36
А що за цього хтось голосував? Шо воно за тело ? Який його сюда відправив.
Цитата
Ivan
+2 #3 Ivan 04.11.2019, 16:29
Я до сих пір не знаю чи є у Рудика постійне посвідчення Верховної Ради, яке дає право голосування. Були ж проблеми, перераховували голоси, чим кінчилось-не знаю... Як на мене, то кращого депутата не було.
Цитата
Зе
+4 #2 Зе 03.11.2019, 10:34
Нашо тi вибори проводити? Назначив якогось дядю i все.
П.с. Красно "дякуемо " , за нехтування вибору громади.
Цитата
Микола
+6 #1 Микола 02.11.2019, 13:59
Рудик де????!!! Собаки!!! Ми його обрали депутатом від нашого округа! За всі часи скільки в нас було цих депутатів, він правди не має де діти, робив більше всих і бачили ми його постійно і роботу його, а це ще хто?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Костянтинівці згадували Остапа Вишню

15 листопада 2019, 17:30

2019 11 14 Vusna

У Костянтинівській бібліотеці днями збиралися члени клубу за інтересами «Берегиня».


Цікаво
У світі побільшало мільярдерів, серед них 7 українців: список

15 листопада 2019, 18:26

2019 11 11 miliarder

У світі побільшало товстосумів, статки яких перевищують мільярд доларів. Усього їх нарахували понад 2 тисячі. І семеро з них – українці.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»