Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

Відкрилась громадська приймальня нардепа Олександра Завітневича

2019 11 01 zavitnevuch1

 

У Будинку рад на І поверсі вже відкрили громадську приймальню поки що єдиного депутата, який пообіцяв опікуватися нашим округом – Олександра Завітневича.
На особистий прийом до Олександра Завітневича можна потрапити лише за попереднім записом.
Час роботи приймальні – з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 17.00.

 

2019 11 01 zavitnevuch

scroll back to top

Коментарі  

УКРОП
+2 #4 УКРОП 04.11.2019, 17:36
А що за цього хтось голосував? Шо воно за тело ? Який його сюда відправив.
Цитата
Ivan
+2 #3 Ivan 04.11.2019, 16:29
Я до сих пір не знаю чи є у Рудика постійне посвідчення Верховної Ради, яке дає право голосування. Були ж проблеми, перераховували голоси, чим кінчилось-не знаю... Як на мене, то кращого депутата не було.
Цитата
Зе
+4 #2 Зе 03.11.2019, 10:34
Нашо тi вибори проводити? Назначив якогось дядю i все.
П.с. Красно "дякуемо " , за нехтування вибору громади.
Цитата
Микола
+6 #1 Микола 02.11.2019, 13:59
Рудик де????!!! Собаки!!! Ми його обрали депутатом від нашого округа! За всі часи скільки в нас було цих депутатів, він правди не має де діти, робив більше всих і бачили ми його постійно і роботу його, а це ще хто?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 

Микола СТУЖЕНКО

Styzenko

 

Про фінансування медицини у Смілі

 

 

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Мінімальна зарплата зросла на 550 гривень

03 січня 2020, 17:28

2012 01 02 ZP

З 1 січня мінімальна зарплата у нашій країні зросла до 4723 гривень, загалом на 550 гривень.


Суспільство
День соборності України: історія святкування 22 січня

22 січня 2020, 09:33

2020 01 22 sobornist

Сьогодні в Україні відзначають День соборності України – річницю возз'єднання УНР та ЗУНР.


Цікаво
Австралійці реабілітують коал після того, як врятували їх з вогняного пекла

21 січня 2020, 18:28

2020 01 21 koalu

Австралійці дуже люблять природу своєї країни. Зворушують кадри, як вони рятували від пожежі кенгуру та коал, як виносили тваринок з вогню, як напували їх водою.


Афіша
Завтра у Смілі відзначать День Соборності України та буде багато інших заходів

21 січня 2020, 16:28

2020 01 21 aficha

Цього тижня у нашому місті заплановано провести ряд культурних і спортивних заходів.