Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Відкрилась громадська приймальня нардепа Олександра Завітневича

2019 11 01 zavitnevuch1

 

У Будинку рад на І поверсі вже відкрили громадську приймальню поки що єдиного депутата, який пообіцяв опікуватися нашим округом – Олександра Завітневича.
На особистий прийом до Олександра Завітневича можна потрапити лише за попереднім записом.
Час роботи приймальні – з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 17.00.

 

2019 11 01 zavitnevuch

scroll back to top

Коментарі  

УКРОП
+2 #4 УКРОП 04.11.2019, 17:36
А що за цього хтось голосував? Шо воно за тело ? Який його сюда відправив.
Цитата
Ivan
+2 #3 Ivan 04.11.2019, 16:29
Я до сих пір не знаю чи є у Рудика постійне посвідчення Верховної Ради, яке дає право голосування. Були ж проблеми, перераховували голоси, чим кінчилось-не знаю... Як на мене, то кращого депутата не було.
Цитата
Зе
+4 #2 Зе 03.11.2019, 10:34
Нашо тi вибори проводити? Назначив якогось дядю i все.
П.с. Красно "дякуемо " , за нехтування вибору громади.
Цитата
Микола
+6 #1 Микола 02.11.2019, 13:59
Рудик де????!!! Собаки!!! Ми його обрали депутатом від нашого округа! За всі часи скільки в нас було цих депутатів, він правди не має де діти, робив більше всих і бачили ми його постійно і роботу його, а це ще хто?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

ЛЮБОВ ДЕНИСЮК

Denusova

 

Які продукти обов’язкові в раціоні в період карантину

 

СЕРГІЙ ДУБРОВ

Dybrov

 

Що треба знати про експрес-тести на коронавірус?

 

Володимир Тірон

Tirion

 

Про поширення коронавірусної інфекції 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
У Смілі вже крадуть посаджені дерева

04 квітня 2020, 14:05

2020 04 03 dereva

«Люди! Що з нами діється? Задля своєї вигоди та наживи ми готові на все!» – такими словами завершила свій допис у Фейсбук жителька Сміли Софія Тищенко.


Цікаво
На коронавірусному карантині і собакою станеш

04 квітня 2020, 15:35

2020 04 02 tvarunu

Цікаво спостерігати у соціальних мережах за тим, як народ нині карантинить.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.