Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

За незаконне звільнення працівника зобов’язали повернути до міського бюджету 120 тисяч гривень

 

Під час виконання покладених на прокуратуру функцій представництва інтересів держави у суді, Смілянською місцевою прокуратурою встановлено, що посадовою особою Смілянської міської ради було незаконно звільнено працівника цієї установи.
Не погоджуючись, особа оскаржила наказ про звільнення через суду. Суд скасував незаконне рішення. А кошти за вимушений прогул були виплачені з міського бюджету.
Місцева прокуратура скерувала до суду позов в інтересах держави в особі виконавчого комітету Смілянської міської ради до відповідного посадовця про відшкодування шкоди, завданої внаслідок незаконного звільнення працівника у сумі понад 120 тисяч гривень. Рішення Смілянського міськрайонного суду задоволено в повному обсязі.
Але наразі рішення суду не набрало законної сили.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+1 #3 Іван 22.12.2020, 19:01
Цитую Михайло:
то з того ж хто незаконно звільняв і стягнула прокуратура збитки

Підпис в розпорядженні про звільнення хто ставив?
Цитата
Михайло
+1 #2 Михайло 22.12.2020, 13:27
то з того ж хто незаконно звільняв і стягнула прокуратура збитки
Цитата
Михайло
+8 #1 Михайло 22.12.2020, 10:01
А чому з міського бюджету, компенсовуються такі судові рішення? Є той хто звільняв, якщо це було не законно, то він і має особисто відповідати та компенсовувати всі завдані збитки. Бо так через свої злочинні схеми будуть вічно доїти місто і при цьому не працювати і не відповідати за це.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Обережно, лептоспіроз: де можна «підчепити» небезпечну недугу

17 липня 2026, 17:46

З настанням літа розпочинається сезон підвищеного ризику захворювання на лептоспіроз. У цей період люди частіше відпочивають біля водойм, займаються риболовлею, працюють на присадибних ділянках, що збільшує ймовірність контакту зі збудником інфекції.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».