Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У смілянської родини викрали другий автомобіль за цей рік

 

Сьогодні вночі у Смілі викрали автомобіль Hyundai Tucson СA5758BH.
Сталося це у дворі по вулиці Кармелюка.
Господарі автомобіля помітили його пропажу о 7 годині ранку.
Як стало відомо «Сміла.ua» з неофіційних джерел, це вже друге авто, яке цього року викрали злодії в однієї і тієї ж смілянської родини.
Нагадаємо, перше викрадення сталося в лютому. Тоді в поліцію звернувся 55-річний підприємець, який що вночі у нього з гаража вкрали чорний «Toyota Land Cruiser». 

scroll back to top

Коментарі  

Олександр
0 #3 Олександр 21.10.2020, 19:30
Цитую Ольга:

Може азербайджанці....? Вони в нас теж є.

Навряд чи. Але якось ціленаправлено крадуть... Може, комусь в бізнесі перейшли дорогу.
Цей Tucson роками стояв під під'їздом.
Цитата
Ольга
0 #2 Ольга 21.10.2020, 17:14
Цитую Олександр:
Хто ж це мститься сім'ї вІрменів?

Може азербайджанці....? Вони в нас теж є.
Цитата
Олександр
0 #1 Олександр 21.10.2020, 15:58
Хто ж це мститься сім'ї вІрменів?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
У другій половині дня можливі опади

01 серпня 2021, 10:15

Небо у Смілі буде ясним увесь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».