Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На смілянського Оленя вчинено замах

2020 05 29 olen

 

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя. Дії злочинців були зафіксовані камерою спостереження.
Очевидці розповідають, що зловмисника все-таки вдалося затримати. Поліцію довелося чекати добрих 40 хвилин. І після складення протоколу вандал заплатив всього 170 гривень штрафу.
«Ось так сміляни і гості міста дбають про те, що створено для них же. В Смілі є соціально відповідальні підприємці. Які не просто "косять бабло". А намагаються зробити щось для міста. Окрасою центру дійсно став Олень. Але арт-об'єкт не всім до душі, як виявилося. Після цього уривку, були крики і погоня за цим "елементом", були довгі 45 хвилин очікування поліції, і протокол... На цілих 170 гривень штрафу... Скажіть чесно, Ви б після цього робили б щось для міста?» - написала свій комент місцева активістка Євгенія Гладир.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #4 Олександр К. 01.06.2020, 12:18
Якби "олень з'їв свиню", то пам'ятник можна було б ставити. А так за що? Вівці, вони менш шкідливі і, як правило, великої шкоди не роблять.
Цитата
Пасажир
+1 #3 Пасажир 31.05.2020, 21:49
То ж олень втік з чотириповерховоі споруди напроти!
П.с. Бо олень свині не товариш!
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 31.05.2020, 08:32
Звісно, вандалізм - це дуже погано. І за це треба карати. Але навряд чи можна прояв збоченого "креативу" вважати родинкою і окрасою. "Олень з'їв вівцю"? Може розкажете всім цей анекдот повністю? Особисто я цього "приколу" не розумію. А "підслухано в Смілі"? Якось не хочеться ходити туди, де підслуховують... Може ті вандали якраз підслуховуючий апарат шукали? :)
Цитата
привіт
+9 #1 привіт 30.05.2020, 08:56
олень-родзинка міста?! олень-окраса??
особисто моя думка: краще б замість цієї маячні встановили десяток смітників на тротуарах, а то на свіжевикошених весняних газонах повно РОДЗИНОК міста - недопалків та іншого сміття! не було б краще ОКРАСИ міста, чим чисті вулиці без сміття!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Чоловік загинув під власним авто

23 червня 2021, 17:34

2021 06 23 zaginuvЖахлива трагедія сталася в Черкасах. Там під колесами власного авто загинув чоловік.


Цікаво
У Чехії відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації

23 червня 2021, 18:30

2021 06 23 chehУ Чехії пам'ятають про радянську окупацію і днями відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації країни. Адже саме 21 червня 1991 року останні радянські вояки покинули Чехословаччину.


Афіша
ЦИРК «Вогні Києва» запрошує на яскраву циркову виставу з 25 до 27 червня!

21 червня 2021, 11:01

2021 06 21 circЧудовий настрій подарують наші неперевершені повітряні гімнасти, акробати, жонглери, еквілібристи, артисти оригінальних жанрів, а наш чарівний фокусник змусить повірити у неймовірне!