Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

На смілянського Оленя вчинено замах

2020 05 29 olen

 

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя. Дії злочинців були зафіксовані камерою спостереження.
Очевидці розповідають, що зловмисника все-таки вдалося затримати. Поліцію довелося чекати добрих 40 хвилин. І після складення протоколу вандал заплатив всього 170 гривень штрафу.
«Ось так сміляни і гості міста дбають про те, що створено для них же. В Смілі є соціально відповідальні підприємці. Які не просто "косять бабло". А намагаються зробити щось для міста. Окрасою центру дійсно став Олень. Але арт-об'єкт не всім до душі, як виявилося. Після цього уривку, були крики і погоня за цим "елементом", були довгі 45 хвилин очікування поліції, і протокол... На цілих 170 гривень штрафу... Скажіть чесно, Ви б після цього робили б щось для міста?» - написала свій комент місцева активістка Євгенія Гладир.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #4 Олександр К. 01.06.2020, 12:18
Якби "олень з'їв свиню", то пам'ятник можна було б ставити. А так за що? Вівці, вони менш шкідливі і, як правило, великої шкоди не роблять.
Цитата
Пасажир
+1 #3 Пасажир 31.05.2020, 21:49
То ж олень втік з чотириповерховоі споруди напроти!
П.с. Бо олень свині не товариш!
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 31.05.2020, 08:32
Звісно, вандалізм - це дуже погано. І за це треба карати. Але навряд чи можна прояв збоченого "креативу" вважати родинкою і окрасою. "Олень з'їв вівцю"? Може розкажете всім цей анекдот повністю? Особисто я цього "приколу" не розумію. А "підслухано в Смілі"? Якось не хочеться ходити туди, де підслуховують... Може ті вандали якраз підслуховуючий апарат шукали? :)
Цитата
привіт
+9 #1 привіт 30.05.2020, 08:56
олень-родзинка міста?! олень-окраса??
особисто моя думка: краще б замість цієї маячні встановили десяток смітників на тротуарах, а то на свіжевикошених весняних газонах повно РОДЗИНОК міста - недопалків та іншого сміття! не було б краще ОКРАСИ міста, чим чисті вулиці без сміття!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Кабінет міністрів України збільшив зарплати чиновникам

20 січня 2021, 13:26

2021 01 19 ZP

Суму мінімального окладу підняли до 4540 грн. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 13 січня.


Цікаво
Джулія Тофана. Легендарна отруйниця, яка допомогла сотням жінок назавжди позбутися своїх чоловіків

19 січня 2021, 18:30

2021 01 13 tofana

У 1791 році Вольфанг Амадей Моцарт перебував при смерті і був переконаний, що його отруїли. Він навіть здогадувався, якою саме речовиною.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке