Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

На смілянського Оленя вчинено замах

2020 05 29 olen

 

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя. Дії злочинців були зафіксовані камерою спостереження.
Очевидці розповідають, що зловмисника все-таки вдалося затримати. Поліцію довелося чекати добрих 40 хвилин. І після складення протоколу вандал заплатив всього 170 гривень штрафу.
«Ось так сміляни і гості міста дбають про те, що створено для них же. В Смілі є соціально відповідальні підприємці. Які не просто "косять бабло". А намагаються зробити щось для міста. Окрасою центру дійсно став Олень. Але арт-об'єкт не всім до душі, як виявилося. Після цього уривку, були крики і погоня за цим "елементом", були довгі 45 хвилин очікування поліції, і протокол... На цілих 170 гривень штрафу... Скажіть чесно, Ви б після цього робили б щось для міста?» - написала свій комент місцева активістка Євгенія Гладир.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #4 Олександр К. 01.06.2020, 12:18
Якби "олень з'їв свиню", то пам'ятник можна було б ставити. А так за що? Вівці, вони менш шкідливі і, як правило, великої шкоди не роблять.
Цитата
Пасажир
+1 #3 Пасажир 31.05.2020, 21:49
То ж олень втік з чотириповерховоі споруди напроти!
П.с. Бо олень свині не товариш!
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 31.05.2020, 08:32
Звісно, вандалізм - це дуже погано. І за це треба карати. Але навряд чи можна прояв збоченого "креативу" вважати родинкою і окрасою. "Олень з'їв вівцю"? Може розкажете всім цей анекдот повністю? Особисто я цього "приколу" не розумію. А "підслухано в Смілі"? Якось не хочеться ходити туди, де підслуховують... Може ті вандали якраз підслуховуючий апарат шукали? :)
Цитата
привіт
+9 #1 привіт 30.05.2020, 08:56
олень-родзинка міста?! олень-окраса??
особисто моя думка: краще б замість цієї маячні встановили десяток смітників на тротуарах, а то на свіжевикошених весняних газонах повно РОДЗИНОК міста - недопалків та іншого сміття! не було б краще ОКРАСИ міста, чим чисті вулиці без сміття!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Тетяна НІКІТЕНКО

NikitenkoTetana

 

кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від ВО

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

TereshchenkoNEW

 

Пам’ятаємо, поминаємо…

 

 

Ніна ПЛЯСУНОВА

Plyasynova

 

З Днем працівників дошкілля

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Смілянська ТВК відмовила у реєстрації на виборах 4 партіям – будуть суди

26 вересня 2020, 16:26

2020 09 26 deputУ чергових виборах 25 жовтня візьмуть участь та спробують потрапити у Смілянську міську раду 16 партійних осередків.


Цікаво
Хронологія спецоперації “Вагнерівці”: жива історія в документах, відео та свідченнях учасників. ЧАСТИНА 1

26 вересня 2020, 15:36

2020 09 23 vagnerivczi

Розслідування подій російсько-української війни почалося ще 31 травня 2014 року.


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.