- Деталі
-
Суспільство

Волонтери та зоозахисники прийшли на депутатську комісію, щоб відстояти потребу створення у Смілі притулку або місця для перетримки бродячих тварин.
Вони розповіли, що у цивілізованих містах бездомних тварин відловлюють, залишають на карантин, стерилізують і вакцинують, ідентифікують кліпсуванням і потім відпускають на попереднє місце проживання.
Агресивних тварин оглядає лікар-ветеринар. Якщо ця хвороба невиліковна, якщо тварина має непоправні психічні розлади – тоді їй роблять евтаназію гуманним способом.
Зоозахисники підкреслюють, що кількість безпритульних тварин у Смілі уже має катастрофічні масштаби. Через це у місті постійно фіксуються спалахи сказу. І сказ не серед диких тварин, а саме серед домашніх. А ця хвороба, як відомо, не лікується.
Тому проблему з відкриттям притулку не можна відкладати далі. У всіх цивілізованих містах є притулки і місця перетримки тварин. Чим наша Сміла гірша за інші міста України?
Волонтери планують, що у притулку працюватиме 4 особи: ловець тварин, працівник-різноробочий, охоронець, лікар-ветеринар.
Коментарі
Відповідь в цих двох реченнях
В Смілі куди не плюнь проблеми, а вам притулок подавай. Поцікавтесь, це не таке дешеве задоволення, як здається. А транспорт, чи ви будете в мішок і в 30- кі возить собак? А паливо, і т.д.
Це повноцінне комунальне підприємство і далеко не з 4 працівниками. А те що ви пропонуєте, зоохасники ,це буде собачарня з постійним гавкітом, скавчанням і вонізмою на пів района.