Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Підприємці отримуватимуть допомогу на дітей

2020 05 07 ditu

 

Уряд розпочав програму підтримки бізнесу на дітей до 10 років.
Про це на засіданні уряду розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна.
"Уряд відсьогодні розпочинає реалізацію соціальної програми, яка стосується представників малого та середнього бізнесу. Йдеться про підтримку в умовах карантинних обмежень, підтримку сімей малих підприємців, які виховують дітей. Підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування і належать до1-ї або 2-ї групи платників єдиного податку, можуть скористатись можливістю отримати фінансову допомогу на кожну дитину віком до 10 років", - сказала Лазебна.
Розміри такої допомоги становлять: на дітей віком до 6 років 1779 грн, від 6 до 10 років - 2218 грн.
Зі слів Лазебної, заяву можна подати на сайті Мінсоцполітики, поштою або через додаток "Дія".

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-1 #4 Сократ 13.05.2020, 18:58
Цитую Григорій:
А крім сімей малих підприємців фінансову допомогу на дітей ніхто не потребує? Чи може крім них ніхто не виховує малолітніх дітей?
Дивна вибірковість...
Ця влада нагадує мавпу з гранатою, яка не знає шо з нею робить.

Кожен народ заслуговує на таку владу, як і сам народ.... Бо коли в Україні люди бачать злодійство, то кричать "Караул!!! " не тому, що хочуть це злодійство зупинити, а тому що їм дуже прикро, що це злодійство зараз роблять не вони разом з кумом.
Цитата
Григорій
+5 #3 Григорій 13.05.2020, 08:06
А крім сімей малих підприємців фінансову допомогу на дітей ніхто не потребує? Чи може крім них ніхто не виховує малолітніх дітей?
Дивна вибірковість...
Ця влада нагадує мавпу з гранатою, яка не знає шо з нею робить.
Цитата
vasya vasyn
+2 #2 vasya vasyn 12.05.2020, 22:23
А в 11 уже ребенок сам может заработать.....
Цитата
Сократ
+2 #1 Сократ 12.05.2020, 18:13
"За чей счет этот "банкет"?" Ви не задаєте собі таке питання, а даремно. Скоро буде, як у Венесуелі або як у Сирії. Тоді дійде усім, тільки буде як завжди пізно.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Сергій ДОРОТИЧ

Про проблеми, які підготували депутати для підприємців з 01.01.2021 року

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Українцям старше 65, 75 і 80 років підвищать пенсії

29 листопада 2020, 14:05

2020 11 27 penciya

У держбюджеті 2021 року передбачено підвищення пенсій українцям старше 65, 75 і 80 років. Очікується, що пенсії зростуть на 400-500 грн.


Цікаво
Космонавт, якого при розвалі Союзу забули в космосі ...

29 листопада 2020, 15:25

2020 11 02 kosmonavt

Сергій Крикальов був запущений на орбітальну станцію «Мир» 18 травня 1991 року і вимушено встановив світовий рекорд з перебування в космосі.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.