Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

04 серпня 2020, 18:27

 

CENTR

 

Підприємці отримуватимуть допомогу на дітей

2020 05 07 ditu

 

Уряд розпочав програму підтримки бізнесу на дітей до 10 років.
Про це на засіданні уряду розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна.
"Уряд відсьогодні розпочинає реалізацію соціальної програми, яка стосується представників малого та середнього бізнесу. Йдеться про підтримку в умовах карантинних обмежень, підтримку сімей малих підприємців, які виховують дітей. Підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування і належать до1-ї або 2-ї групи платників єдиного податку, можуть скористатись можливістю отримати фінансову допомогу на кожну дитину віком до 10 років", - сказала Лазебна.
Розміри такої допомоги становлять: на дітей віком до 6 років 1779 грн, від 6 до 10 років - 2218 грн.
Зі слів Лазебної, заяву можна подати на сайті Мінсоцполітики, поштою або через додаток "Дія".

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-1 #4 Сократ 13.05.2020, 18:58
Цитую Григорій:
А крім сімей малих підприємців фінансову допомогу на дітей ніхто не потребує? Чи може крім них ніхто не виховує малолітніх дітей?
Дивна вибірковість...
Ця влада нагадує мавпу з гранатою, яка не знає шо з нею робить.

Кожен народ заслуговує на таку владу, як і сам народ.... Бо коли в Україні люди бачать злодійство, то кричать "Караул!!! " не тому, що хочуть це злодійство зупинити, а тому що їм дуже прикро, що це злодійство зараз роблять не вони разом з кумом.
Цитата
Григорій
+5 #3 Григорій 13.05.2020, 08:06
А крім сімей малих підприємців фінансову допомогу на дітей ніхто не потребує? Чи може крім них ніхто не виховує малолітніх дітей?
Дивна вибірковість...
Ця влада нагадує мавпу з гранатою, яка не знає шо з нею робить.
Цитата
vasya vasyn
+2 #2 vasya vasyn 12.05.2020, 22:23
А в 11 уже ребенок сам может заработать.....
Цитата
Сократ
+2 #1 Сократ 12.05.2020, 18:13
"За чей счет этот "банкет"?" Ви не задаєте собі таке питання, а даремно. Скоро буде, як у Венесуелі або як у Сирії. Тоді дійде усім, тільки буде як завжди пізно.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Юрій Кредзинський

Kredzunskui

 

Про те, що мітингувати треба всім смілянам 

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

 

Про шантаж і погрози

 

 

Володимир ТЕЛЕПНЬОВ

Telepnev

 

Про грабіж і продаж гаража відділу охорони здоров’я

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Роман Котляренко став залізничником, як і його близькі родичі

04 серпня 2020, 17:22

2020 08 04 zaliznuchnuk 

Всі близькі родичі смілянина Романа Котляренка працюють на залізниці.


Цікаво
Канібали ГУЛАГу

04 серпня 2020, 18:27

2020 07 27 GYLAG

У травні 1933 року через переповненість концтаборів в районі Томська тисячі ув'язнених висадили на острові Назіно - крихітному і пустельному острові без їжі і інструментів.


Афіша
2 серпня стартує «Тясминська регата»

31 липня 2020, 16:00

2020 07 31 regata

У неділю, 2 серпня, на веслувальній базі "Локомотив" відбудуться традиційні спортивні змагання «Тясминська регата».