Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

28 травня 2020, 18:26

 

CENTR

 

Підприємці отримуватимуть допомогу на дітей

2020 05 07 ditu

 

Уряд розпочав програму підтримки бізнесу на дітей до 10 років.
Про це на засіданні уряду розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна.
"Уряд відсьогодні розпочинає реалізацію соціальної програми, яка стосується представників малого та середнього бізнесу. Йдеться про підтримку в умовах карантинних обмежень, підтримку сімей малих підприємців, які виховують дітей. Підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування і належать до1-ї або 2-ї групи платників єдиного податку, можуть скористатись можливістю отримати фінансову допомогу на кожну дитину віком до 10 років", - сказала Лазебна.
Розміри такої допомоги становлять: на дітей віком до 6 років 1779 грн, від 6 до 10 років - 2218 грн.
Зі слів Лазебної, заяву можна подати на сайті Мінсоцполітики, поштою або через додаток "Дія".

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-1 #4 Сократ 13.05.2020, 18:58
Цитую Григорій:
А крім сімей малих підприємців фінансову допомогу на дітей ніхто не потребує? Чи може крім них ніхто не виховує малолітніх дітей?
Дивна вибірковість...
Ця влада нагадує мавпу з гранатою, яка не знає шо з нею робить.

Кожен народ заслуговує на таку владу, як і сам народ.... Бо коли в Україні люди бачать злодійство, то кричать "Караул!!! " не тому, що хочуть це злодійство зупинити, а тому що їм дуже прикро, що це злодійство зараз роблять не вони разом з кумом.
Цитата
Григорій
+5 #3 Григорій 13.05.2020, 08:06
А крім сімей малих підприємців фінансову допомогу на дітей ніхто не потребує? Чи може крім них ніхто не виховує малолітніх дітей?
Дивна вибірковість...
Ця влада нагадує мавпу з гранатою, яка не знає шо з нею робить.
Цитата
vasya vasyn
+2 #2 vasya vasyn 12.05.2020, 22:23
А в 11 уже ребенок сам может заработать.....
Цитата
Сократ
+2 #1 Сократ 12.05.2020, 18:13
"За чей счет этот "банкет"?" Ви не задаєте собі таке питання, а даремно. Скоро буде, як у Венесуелі або як у Сирії. Тоді дійде усім, тільки буде як завжди пізно.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Конфлікт затягується – знову не відбулась сесія міської ради (відео)

28 травня 2020, 16:29

 2020 05 28 sesssiyz

Знову якесь дежавю – на заплановане третє пленарне засідання 122-ої сесії міської ради, яка розпочалась ще 6 квітня і яку досі не можуть закінчити – не з’явилась більшість депутатів.


Цікаво
Історія узвозів Черкас

28 травня 2020, 18:26

2020 05 23 yzviz5

У Черкасах є декілька особливих вулиць, де творилася історія міста.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».