Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

«Касетний скандал» по-смілянському

2020 07 27 zapis

 

Медичні працівники нашого міста надзвичайно ображені на слова та дії в.о.першого заступника міського голови Павла Смоликова, який дозволив собі просто на нараді ображати медиків. Головного лікаря Смілянської міської поліклініки для дорослих Валентину Покотиленко він назвав шеф-поваром, всіх керуючих КНП він обізвав, м’яко кажучи, некомпетентними. Чи не найбільше образ дісталося молодій красивій вихованій жінці, заступниці начальника відділу охорони здоров'я Олені Загоруй. Їй адресувалися образи сексуального характеру.
Медики все записали на диктофон і продемонстрували громадськості.

 


Також про це було сказано на нараді з головними лікарями міста за участі міського голови. Тож Олексієві Цибку довелося кілька разів вибачатися за поведінку свого "побратима".
Проте медикам замало простих вибачень. Сьогодні на мітингу вони вимагають звільнення Павла Смолікова з доганою.
Тим часом Павло Смоліков, очевидно, не визнає своєї вини. Він анонсував серію викривальних матеріалів проти - як він сказав - "заколотників, які здійснили прихований запис в його кабінеті" та обіцяв викрити корупційні схеми тих, хто десятиріччями грабує смілян. Вибачень з його боку так і не було.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олена Миколаївна
-1 #4 Олена Миколаївна 28.07.2020, 13:37
Кожен народ заслуговує на таку саму владу, як і сам народ.... Дочекалися справжньої морди рюсского міра в Центрі України. Тепер їжте не обляпайтеся.
Цитата
Іван
0 #3 Іван 28.07.2020, 09:11
"Какая разница"- так розмовляй по українськи!
Цитата
Василь Гонта
+1 #2 Василь Гонта 27.07.2020, 22:32
Схожий на того "спасателя" з лдпр, що зараз Хабаровськ "рятує" він народного гніву, а росію від розпаду та утворення ДНР Дально-східної народної республіки. Вали за поребрік!
Цитата
Михайло
+1 #1 Михайло 27.07.2020, 22:14
Де взявся цей козломордий пі*ар?!!!! Хто прислав сюди цього кацапа? Ви подивіться, гниди вже лізуть у вікна. Яке ставлення до людей, як до скотів. Ну, що земляки, такого відношення дочекалися із зовнішнім управлінням. А далі якщо будете "уставшіє ат вайни" і "какая разніца", то знову будете дітей їсти і ліс в тайзі валити.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
Сміляни купаються у красиво підсвіченому фонтані, що недавно запрацював

02 серпня 2021, 17:31

Ми вже повідомляли, що 28 липня відбувся пробний запуск, і відтоді нарешті запрацював прекрасний фонтан у центрі нашого міста.


Цікаво
Астрономи вперше побачили світло від надмасивної чорної діри

02 серпня 2021, 18:28

2021 08 02 diraАстрономи виявили під час спостережень за надмасивною чорною дірою незвичайні світлові спалахи. З'ясувалося, що це відображення зі зворотного боку чорної діри.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».