Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

«Касетний скандал» по-смілянському

2020 07 27 zapis

 

Медичні працівники нашого міста надзвичайно ображені на слова та дії в.о.першого заступника міського голови Павла Смоликова, який дозволив собі просто на нараді ображати медиків. Головного лікаря Смілянської міської поліклініки для дорослих Валентину Покотиленко він назвав шеф-поваром, всіх керуючих КНП він обізвав, м’яко кажучи, некомпетентними. Чи не найбільше образ дісталося молодій красивій вихованій жінці, заступниці начальника відділу охорони здоров'я Олені Загоруй. Їй адресувалися образи сексуального характеру.
Медики все записали на диктофон і продемонстрували громадськості.

 


Також про це було сказано на нараді з головними лікарями міста за участі міського голови. Тож Олексієві Цибку довелося кілька разів вибачатися за поведінку свого "побратима".
Проте медикам замало простих вибачень. Сьогодні на мітингу вони вимагають звільнення Павла Смолікова з доганою.
Тим часом Павло Смоліков, очевидно, не визнає своєї вини. Він анонсував серію викривальних матеріалів проти - як він сказав - "заколотників, які здійснили прихований запис в його кабінеті" та обіцяв викрити корупційні схеми тих, хто десятиріччями грабує смілян. Вибачень з його боку так і не було.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олена Миколаївна
-1 #4 Олена Миколаївна 28.07.2020, 13:37
Кожен народ заслуговує на таку саму владу, як і сам народ.... Дочекалися справжньої морди рюсского міра в Центрі України. Тепер їжте не обляпайтеся.
Цитата
Іван
0 #3 Іван 28.07.2020, 09:11
"Какая разница"- так розмовляй по українськи!
Цитата
Василь Гонта
+1 #2 Василь Гонта 27.07.2020, 22:32
Схожий на того "спасателя" з лдпр, що зараз Хабаровськ "рятує" він народного гніву, а росію від розпаду та утворення ДНР Дально-східної народної республіки. Вали за поребрік!
Цитата
Михайло
+1 #1 Михайло 27.07.2020, 22:14
Де взявся цей козломордий пі*ар?!!!! Хто прислав сюди цього кацапа? Ви подивіться, гниди вже лізуть у вікна. Яке ставлення до людей, як до скотів. Ну, що земляки, такого відношення дочекалися із зовнішнім управлінням. А далі якщо будете "уставшіє ат вайни" і "какая разніца", то знову будете дітей їсти і ліс в тайзі валити.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Сергій ДОРОТИЧ

Про проблеми, які підготували депутати для підприємців з 01.01.2021 року

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Українцям старше 65, 75 і 80 років підвищать пенсії

29 листопада 2020, 14:05

2020 11 27 penciya

У держбюджеті 2021 року передбачено підвищення пенсій українцям старше 65, 75 і 80 років. Очікується, що пенсії зростуть на 400-500 грн.


Цікаво
Космонавт, якого при розвалі Союзу забули в космосі ...

29 листопада 2020, 15:25

2020 11 02 kosmonavt

Сергій Крикальов був запущений на орбітальну станцію «Мир» 18 травня 1991 року і вимушено встановив світовий рекорд з перебування в космосі.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.