Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На Смілянському шосе загинув 30-річний байкер

2019 08 07 dtp

 

На трасі з Черкас до Сміли загинув 30-річний байкер, його дружина – у важкому стані в лікарні.
Як повідомляє «Про все», подружжя байкерів з Одеси потрапило в ДТП, оскільки їх мотоцикл на швидкості вскочив в яму. Від удару мотоцикл та його пасажири розлетілися в різні сторони.

 

2019 08 07 dtp1


З численними травмами подружжя доставили до лікарні. На жаль, водій мотоцикла з множинними тілесними ушкодженнями помер, не приходячи до тями. Його дружина наразі у важкому стані.
За словами речника обласного управління поліції Дмитра Грищенка, за фактом події слідчим підрозділом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За цим провадженням вже призначено ряд експертиз, які встановлять всі обставини події та причини ДТП.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #3 Олександр К. 09.08.2019, 08:23
Дороги паршиві, це факт. Але, коли бачиш на дорозі деяких, можна сказати "байкерів", які з ревом і явним перевищенням швидкості, пролітають мимо, висновок напрошується один: "такі довго не живуть". Я не захищаю тих, хто має підтримувати в належному стані дорогу, але в трагедіі винен, в першу чергу, сам загиблий. Проїзд на великій швидкості понашим дорогам - форма самогубства.
Цитата
ХХ
+4 #2 ХХ 08.08.2019, 14:15
Якщо дорога не придатна для проїзду, її потрібно закрити. Якщо є небезпечні ділянки про їх потрібно попередити, обмежити швидкість, огородити. Помимо прямих винуватців, які за це відповідають, є і інші, зокрема правоохоронці, посадовці, які рухались по цій дорозі і яким не повилазило в якому вона стані.
Цитата
Сократ
+7 #1 Сократ 08.08.2019, 10:24
На Смілянському шосссе!!!!!!! Я взагалі не розумію у багатьох питаннях наших людей. Як можна їздити та гробити свою машину чи мотоцикол, а то і своє життя та інших по наших напрямках?! Я ходити спокійно дивлячись на цю руїну не можу, а не то щоб стрибати та перекочуватися з ями на бугор і знову в яму! І хто в цій трагедії винний? Та всі і ті дебіли, що мовчки їздять і ті виродки, що все розкрадають та руйнують!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Від засухи найбільше постраждав наш район

21 жовтня 2019, 17:24

2019 10 21 pogodaЦього року найгірша ситуація з посівною озимини склалася у нашому краї. Адже наша область є епіцентром засухи


Цікаво
22 жовтня можна буде побачити зорепад Оріоніди

21 жовтня 2019, 18:28

2019 10 18 zorepad

Зовсім скоро, в ніч на вівторок 22 жовтня, пройде зорепад Оріоніди.


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.