Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

На Смілянському шосе загинув 30-річний байкер

2019 08 07 dtp

 

На трасі з Черкас до Сміли загинув 30-річний байкер, його дружина – у важкому стані в лікарні.
Як повідомляє «Про все», подружжя байкерів з Одеси потрапило в ДТП, оскільки їх мотоцикл на швидкості вскочив в яму. Від удару мотоцикл та його пасажири розлетілися в різні сторони.

 

2019 08 07 dtp1


З численними травмами подружжя доставили до лікарні. На жаль, водій мотоцикла з множинними тілесними ушкодженнями помер, не приходячи до тями. Його дружина наразі у важкому стані.
За словами речника обласного управління поліції Дмитра Грищенка, за фактом події слідчим підрозділом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За цим провадженням вже призначено ряд експертиз, які встановлять всі обставини події та причини ДТП.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #3 Олександр К. 09.08.2019, 08:23
Дороги паршиві, це факт. Але, коли бачиш на дорозі деяких, можна сказати "байкерів", які з ревом і явним перевищенням швидкості, пролітають мимо, висновок напрошується один: "такі довго не живуть". Я не захищаю тих, хто має підтримувати в належному стані дорогу, але в трагедіі винен, в першу чергу, сам загиблий. Проїзд на великій швидкості понашим дорогам - форма самогубства.
Цитата
ХХ
+4 #2 ХХ 08.08.2019, 14:15
Якщо дорога не придатна для проїзду, її потрібно закрити. Якщо є небезпечні ділянки про їх потрібно попередити, обмежити швидкість, огородити. Помимо прямих винуватців, які за це відповідають, є і інші, зокрема правоохоронці, посадовці, які рухались по цій дорозі і яким не повилазило в якому вона стані.
Цитата
Сократ
+7 #1 Сократ 08.08.2019, 10:24
На Смілянському шосссе!!!!!!! Я взагалі не розумію у багатьох питаннях наших людей. Як можна їздити та гробити свою машину чи мотоцикол, а то і своє життя та інших по наших напрямках?! Я ходити спокійно дивлячись на цю руїну не можу, а не то щоб стрибати та перекочуватися з ями на бугор і знову в яму! І хто в цій трагедії винний? Та всі і ті дебіли, що мовчки їздять і ті виродки, що все розкрадають та руйнують!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

metalobaza

Дійові особи

Ігор РАБОТЕНКО

rabotenko

  

Про перехід смілян на індивідуальне опалення

 

Сергій ТАРАН

Taran

 

Про запаси Держрезерву

 

 

Валентин Бугрим

Bygrum

 

Про злочинне підвищення цін на продукти харчування

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У березні бюджет Сміли недоотримає 8 мільйонів гривень

20 березня 2020, 17:31

2020 03 20 budgetУ березні-квітні міський бюджет Сміли може недоотримати більше 8 млн грн.


Суспільство
Журналіст Валентин Чернявський висміяв протикоронавірусний флешмоб священників московського патріархату

29 березня 2020, 14:18

2020 03 26 svachenuk

У Черкасах журналіст Валентин Чернявський, після того як священники московського патріархату на пікапі освячували місто, борючись з коронавірусом, подзвонив митрополиту Черкаському і Канівському Софронію, представившись патрульним Віктором Короненком.


Цікаво
Черкащанка з інвалідністю шиє косметички

29 березня 2020, 15:41

2020 03 10 symka

Черкащанка Наталія Давиденко шиє косметички та сумочки на замовлення.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.