Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

На Смілянському шосе загинув 30-річний байкер

2019 08 07 dtp

 

На трасі з Черкас до Сміли загинув 30-річний байкер, його дружина – у важкому стані в лікарні.
Як повідомляє «Про все», подружжя байкерів з Одеси потрапило в ДТП, оскільки їх мотоцикл на швидкості вскочив в яму. Від удару мотоцикл та його пасажири розлетілися в різні сторони.

 

2019 08 07 dtp1


З численними травмами подружжя доставили до лікарні. На жаль, водій мотоцикла з множинними тілесними ушкодженнями помер, не приходячи до тями. Його дружина наразі у важкому стані.
За словами речника обласного управління поліції Дмитра Грищенка, за фактом події слідчим підрозділом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За цим провадженням вже призначено ряд експертиз, які встановлять всі обставини події та причини ДТП.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #3 Олександр К. 09.08.2019, 08:23
Дороги паршиві, це факт. Але, коли бачиш на дорозі деяких, можна сказати "байкерів", які з ревом і явним перевищенням швидкості, пролітають мимо, висновок напрошується один: "такі довго не живуть". Я не захищаю тих, хто має підтримувати в належному стані дорогу, але в трагедіі винен, в першу чергу, сам загиблий. Проїзд на великій швидкості понашим дорогам - форма самогубства.
Цитата
ХХ
+4 #2 ХХ 08.08.2019, 14:15
Якщо дорога не придатна для проїзду, її потрібно закрити. Якщо є небезпечні ділянки про їх потрібно попередити, обмежити швидкість, огородити. Помимо прямих винуватців, які за це відповідають, є і інші, зокрема правоохоронці, посадовці, які рухались по цій дорозі і яким не повилазило в якому вона стані.
Цитата
Сократ
+7 #1 Сократ 08.08.2019, 10:24
На Смілянському шосссе!!!!!!! Я взагалі не розумію у багатьох питаннях наших людей. Як можна їздити та гробити свою машину чи мотоцикол, а то і своє життя та інших по наших напрямках?! Я ходити спокійно дивлячись на цю руїну не можу, а не то щоб стрибати та перекочуватися з ями на бугор і знову в яму! І хто в цій трагедії винний? Та всі і ті дебіли, що мовчки їздять і ті виродки, що все розкрадають та руйнують!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Активісти продовжують боротися за збереження Смілянського району

10 липня 2020, 17:35

2020 07 10 rayonСмілянський активіст Максим Сорочан повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук про те, що патріоти продовжують боротьбу за збереження Смілянського району


Цікаво
Конотопська битва: 361 рік тому Іван Виговський переміг московське військо

10 липня 2020, 18:34

2020 07 10 bitvaКонотопська битва є однією з найблискучіших звитяг козацького війська гетьмана Івана Виговського, яке за підтримки татарської кінноти кримського хана Мухаммед-Ґірея IV, вщент розгромили московське військо включно з елітним «государевим полком» 361 рік тому - 9 липня 1659 року


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.