Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На Смілянському шосе загинув 30-річний байкер

2019 08 07 dtp

 

На трасі з Черкас до Сміли загинув 30-річний байкер, його дружина – у важкому стані в лікарні.
Як повідомляє «Про все», подружжя байкерів з Одеси потрапило в ДТП, оскільки їх мотоцикл на швидкості вскочив в яму. Від удару мотоцикл та його пасажири розлетілися в різні сторони.

 

2019 08 07 dtp1


З численними травмами подружжя доставили до лікарні. На жаль, водій мотоцикла з множинними тілесними ушкодженнями помер, не приходячи до тями. Його дружина наразі у важкому стані.
За словами речника обласного управління поліції Дмитра Грищенка, за фактом події слідчим підрозділом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За цим провадженням вже призначено ряд експертиз, які встановлять всі обставини події та причини ДТП.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #3 Олександр К. 09.08.2019, 08:23
Дороги паршиві, це факт. Але, коли бачиш на дорозі деяких, можна сказати "байкерів", які з ревом і явним перевищенням швидкості, пролітають мимо, висновок напрошується один: "такі довго не живуть". Я не захищаю тих, хто має підтримувати в належному стані дорогу, але в трагедіі винен, в першу чергу, сам загиблий. Проїзд на великій швидкості понашим дорогам - форма самогубства.
Цитата
ХХ
+4 #2 ХХ 08.08.2019, 14:15
Якщо дорога не придатна для проїзду, її потрібно закрити. Якщо є небезпечні ділянки про їх потрібно попередити, обмежити швидкість, огородити. Помимо прямих винуватців, які за це відповідають, є і інші, зокрема правоохоронці, посадовці, які рухались по цій дорозі і яким не повилазило в якому вона стані.
Цитата
Сократ
+7 #1 Сократ 08.08.2019, 10:24
На Смілянському шосссе!!!!!!! Я взагалі не розумію у багатьох питаннях наших людей. Як можна їздити та гробити свою машину чи мотоцикол, а то і своє життя та інших по наших напрямках?! Я ходити спокійно дивлячись на цю руїну не можу, а не то щоб стрибати та перекочуватися з ями на бугор і знову в яму! І хто в цій трагедії винний? Та всі і ті дебіли, що мовчки їздять і ті виродки, що все розкрадають та руйнують!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Володимир Ховайба

Ховайба

 

 

Про розвиток громади

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
Лісівники реставрували вітряк, який бачив Тарас Шевченко

22 серпня 2019, 17:26

2019 08 20 vitrak

Лісівники відремонтували пам’ятник культури «Млин», якому більше 200 років.


Цікаво
Власник магазину успішно відбився від грабіжників

22 серпня 2019, 18:29

2019 08 20 napadnuk

У місті Санта-Моніка, штат Каліфорнія, три підлітки і дорослий вчинили напад на ювелірний магазин.


Афіша
Святкова хода із 100-метровим прапором та концерти – як у Смілі та Смілянському районі відзначать День Незалежності

22 серпня 2019, 15:27

2019 08 22 nezaleznist

Вже відомий план заходів у Смілі та Смілянському районі із відзначення великих державних свят - Дня Прапора та Дня Незалежності України.