Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

27-01-2020
В смілянських школах закривають класи через грип

Деякі батьки учнів школи №7, №11 та ліцею «Лідер» отримали повідомлення про те, що «У зв’язку з високим епідеміологічним порогом та поширенням вірусів H1N1 та ГРВІ школа переходить на дистанційне...

Читати далі...

На Смілянському шосе загинув 30-річний байкер

2019 08 07 dtp

 

На трасі з Черкас до Сміли загинув 30-річний байкер, його дружина – у важкому стані в лікарні.
Як повідомляє «Про все», подружжя байкерів з Одеси потрапило в ДТП, оскільки їх мотоцикл на швидкості вскочив в яму. Від удару мотоцикл та його пасажири розлетілися в різні сторони.

 

2019 08 07 dtp1


З численними травмами подружжя доставили до лікарні. На жаль, водій мотоцикла з множинними тілесними ушкодженнями помер, не приходячи до тями. Його дружина наразі у важкому стані.
За словами речника обласного управління поліції Дмитра Грищенка, за фактом події слідчим підрозділом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За цим провадженням вже призначено ряд експертиз, які встановлять всі обставини події та причини ДТП.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #3 Олександр К. 09.08.2019, 08:23
Дороги паршиві, це факт. Але, коли бачиш на дорозі деяких, можна сказати "байкерів", які з ревом і явним перевищенням швидкості, пролітають мимо, висновок напрошується один: "такі довго не живуть". Я не захищаю тих, хто має підтримувати в належному стані дорогу, але в трагедіі винен, в першу чергу, сам загиблий. Проїзд на великій швидкості понашим дорогам - форма самогубства.
Цитата
ХХ
+4 #2 ХХ 08.08.2019, 14:15
Якщо дорога не придатна для проїзду, її потрібно закрити. Якщо є небезпечні ділянки про їх потрібно попередити, обмежити швидкість, огородити. Помимо прямих винуватців, які за це відповідають, є і інші, зокрема правоохоронці, посадовці, які рухались по цій дорозі і яким не повилазило в якому вона стані.
Цитата
Сократ
+7 #1 Сократ 08.08.2019, 10:24
На Смілянському шосссе!!!!!!! Я взагалі не розумію у багатьох питаннях наших людей. Як можна їздити та гробити свою машину чи мотоцикол, а то і своє життя та інших по наших напрямках?! Я ходити спокійно дивлячись на цю руїну не можу, а не то щоб стрибати та перекочуватися з ями на бугор і знову в яму! І хто в цій трагедії винний? Та всі і ті дебіли, що мовчки їздять і ті виродки, що все розкрадають та руйнують!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Справжньої зими на горизонті поки не видно

28 січня 2020, 08:22

2020 01 28 pogoda

Примхи погоди у світі не оминули й наш край.


Цікаво
Скучили за снігом? Британець прикрашає гігантськими візерунками засніжені гори (ФОТО)

27 січня 2020, 18:31

2020 01 27 snig

Гігантські снігові арт-об'єкти з’явилися в Скелястих горах на заході США та Канади.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.