Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22 вересня 2021, 08:27

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі на коронавірус захворів ще один чоловік

2020 06 18 tessst

 

Сьогодні маємо ще один позитивний випадок на COVID 19 у Смілі. Захворів літній чоловік.
Про це повідомляє головний медик Сміли Микола Стуженко.
За його словами, коронавірусом інфікувався чоловік, дружина якого захворіла напередодні.
«Стан чоловіка задовільний, стаціонарного лікування не потребує. Керівник ОСББ будинку проінформований про виконання необхідних заходів. Сімейні лікарі постійно на контакті з хворими. Поліція повідомляється про осіб, які перебувають на амбулаторному лікуванні на дому», – констатує Микола Стуженко.
Він каже, що за статистикою станом на 18 червня по місту Сміла - 8 осіб захворіло, 6 – одужали.
До речі, сьогодні в Україні черговий коронавірусний рекорд – протягом останньої доби лабораторно підтверджено 829 випадків захворювання. З початку пандемії в нашій країні від цієї болячки померло вже 966 людей.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-2 #11 Сократ 24.06.2020, 14:04
12345 Бачу, що просвітлення свідомості у вас таки час від часу проходить. Там я одному лікарю в його статті задав декілька питань на які відповіді не має, то можу і вам їх переадресувати може спробуєте дати відповідь на них собі. Євгеній Мельник лікар-анестезіолог "Про носіння масок і колективну притомність"
Цитата
12345
0 #10 12345 24.06.2020, 01:18
Хоча, з іншого боку, я розумію і тих, хто з недовірою ставиться до інформації, яку оприлюднюють органи державної влади, особливо якщо вона будь-яким чином пов’язана із виділенням грошових коштів, зокрема і на боротьбу з епідеміями. Живучи в державі, де корупція та безкарність чиновників – це звична справа, починаєш до багатьох речей ставитися скептично та з пересторогою. Можна згадати ситуацію у 2008-2009 роках, коли урядом, у період поширення грипу A/H1N1 було закуплено за завищеними цінами купу різних вакцин. І таких прикладів, коли чиновники за допомогою певних схем присвоювали собі державні кошти можна навести безліч. Тому і ставлення у громадян сформувалось відповідне.
Я б навіть хотів би, щоб і нинішня ситуація була обманом, і ніякого вірусу насправді не існувало, але, нажаль, це не так. І повні масштаби руйнівної дії цієї епідемії (пов’язані не лише із впливом на здоров’я людини, а й на економічну ситуацію в світі та багато іншого) не всі ще зрозуміли.
Цитата
12345
0 #9 12345 24.06.2020, 01:16
Цитую vasya vasyn:
де взяти справжні цифри на захворювання?

Я так розумію, що інфекційні лікарні місцевого рівня передають інформацію про кількість хворих на обласний рівень, а ті, в свою чергу, на Київ. Потім це все оприлюднюється органами державної влади через засоби масової інформації. Особисто я не маю підстав недовіряти цій інформації. Я міг би лише засумніватись у її правдивості, припустивши, що кількість хворих навмисно занижується, але ніяк не навпаки. Я вважаю, що якщо у когось є сумніви щодо достовірності поданих даних, він особисто може відвідати будь-яку лікарню, де проводиться лікування хворих на COVID-19 (у нашій області це Черкаська обласна, третя міська та Уманська міська лікарні), і підтвердити або спростувати оприлюднену інформацію. Якщо у когось є докази подання неправдивої інформації щодо кількості хворих, він може звернутися до відповідних правоохоронних органів або хоча б оприлюднити їх у ЗМІ. Всі інші заяви, мені здається, є безпідставними.
Цитата
Сократ
-7 #8 Сократ 23.06.2020, 10:48
Бачу по лайках, що тут або відверта маніпуляція або люди вже так безнадійно хворіють на вірус дебілізма, що їм вже нічого не допоможе. Ну, що ж хворійте.....
Цитата
vasya vasyn
+2 #7 vasya vasyn 22.06.2020, 01:03
Шановний 12345 ,я був-би з Вами згоден,але де взяти справжні цифри на захворювання???Все це схоже більше на маніпуляцію.
Цитата
Сократ
-9 #6 Сократ 21.06.2020, 18:21
Цитую 12345:
Цитую vasya vasyn:
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??

Ні, але якщо не вживати необхідні карантинні заходи, то згадана ситуація легко може повторитися і у нас. Яскравий приклад - послаблення карантину. До цього кількість нових хворих, які реєструвалися по Україні кожного дня рідко перевищувала 500 осіб, зараз же щодня реєструють по 800-900 чоловік. Ви можете залишатися при своїй думці, я не збираюсь нікого ні в чому переконувати. Але наше щастя, що в Україні (в більшості регіонів) ситуація більш-менш стабільна і в цьому велика заслуга карантинних заходів.

Почитайте чи подивіться твори Джорджа О́руэлла - "1984" та "Скотний двір". Це дасть можливість вам зрозуміти хто ви, а чи чимось допоможе, то я дуже сумніваюся, бо я знаю хто ви....
Цитата
12345
+8 #5 12345 20.06.2020, 23:04
Цитую vasya vasyn:
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??

Ні, але якщо не вживати необхідні карантинні заходи, то згадана ситуація легко може повторитися і у нас. Яскравий приклад - послаблення карантину. До цього кількість нових хворих, які реєструвалися по Україні кожного дня рідко перевищувала 500 осіб, зараз же щодня реєструють по 800-900 чоловік. Ви можете залишатися при своїй думці, я не збираюсь нікого ні в чому переконувати. Але наше щастя, що в Україні (в більшості регіонів) ситуація більш-менш стабільна і в цьому велика заслуга карантинних заходів.
Цитата
vasya vasyn
+3 #4 vasya vasyn 20.06.2020, 15:35
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??
Цитата
vasya vasyn
0 #3 vasya vasyn 19.06.2020, 23:28
Пане Сократ,знімаю шляпу,але поки не роздеребанять кові фоннд панадемія незакінчется.
. Чого бідні? Бо-дурні!Чого-дурні?Во -бідні.Єнфеніто...
Цитата
12345
+5 #2 12345 19.06.2020, 19:57
Розкажіть це тим, хто живе в Італії, Іспанії, США або хоча б на Буковині.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
Молоді смілянські футболісти із «Явір-Олімп» їдуть у Львів змагатися за Суперкубок України

22 вересня 2021, 17:31

Із 28 до 30 вересня у Львові проходитимуть змагання за Суперкубок України з футзалу серед юніорів: U-11.


Цікаво
Стали відомі найбагатші родини світу – рейтинг

21 вересня 2021, 18:35

2021 09 21 rodiniАмериканський журнал Bloomberg склав новий рейтинг 25 найбагатших родин світу. Станом на 17 вересня, їхній загальний статок становить близько $1,7 трлн.


Афіша
Книжковий фестиваль традиційно пройде в обласній філармонії

21 вересня 2021, 15:34

2021 09 21 fest1-3 жовтня в обласній філармонії стартує традиційни книжковий фестиваль, на який приїдуть відомі у нашій країні і далеко за її межами майстри пера.