Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі на коронавірус захворів ще один чоловік

2020 06 18 tessst

 

Сьогодні маємо ще один позитивний випадок на COVID 19 у Смілі. Захворів літній чоловік.
Про це повідомляє головний медик Сміли Микола Стуженко.
За його словами, коронавірусом інфікувався чоловік, дружина якого захворіла напередодні.
«Стан чоловіка задовільний, стаціонарного лікування не потребує. Керівник ОСББ будинку проінформований про виконання необхідних заходів. Сімейні лікарі постійно на контакті з хворими. Поліція повідомляється про осіб, які перебувають на амбулаторному лікуванні на дому», – констатує Микола Стуженко.
Він каже, що за статистикою станом на 18 червня по місту Сміла - 8 осіб захворіло, 6 – одужали.
До речі, сьогодні в Україні черговий коронавірусний рекорд – протягом останньої доби лабораторно підтверджено 829 випадків захворювання. З початку пандемії в нашій країні від цієї болячки померло вже 966 людей.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-2 #11 Сократ 24.06.2020, 14:04
12345 Бачу, що просвітлення свідомості у вас таки час від часу проходить. Там я одному лікарю в його статті задав декілька питань на які відповіді не має, то можу і вам їх переадресувати може спробуєте дати відповідь на них собі. Євгеній Мельник лікар-анестезіолог "Про носіння масок і колективну притомність"
Цитата
12345
0 #10 12345 24.06.2020, 01:18
Хоча, з іншого боку, я розумію і тих, хто з недовірою ставиться до інформації, яку оприлюднюють органи державної влади, особливо якщо вона будь-яким чином пов’язана із виділенням грошових коштів, зокрема і на боротьбу з епідеміями. Живучи в державі, де корупція та безкарність чиновників – це звична справа, починаєш до багатьох речей ставитися скептично та з пересторогою. Можна згадати ситуацію у 2008-2009 роках, коли урядом, у період поширення грипу A/H1N1 було закуплено за завищеними цінами купу різних вакцин. І таких прикладів, коли чиновники за допомогою певних схем присвоювали собі державні кошти можна навести безліч. Тому і ставлення у громадян сформувалось відповідне.
Я б навіть хотів би, щоб і нинішня ситуація була обманом, і ніякого вірусу насправді не існувало, але, нажаль, це не так. І повні масштаби руйнівної дії цієї епідемії (пов’язані не лише із впливом на здоров’я людини, а й на економічну ситуацію в світі та багато іншого) не всі ще зрозуміли.
Цитата
12345
0 #9 12345 24.06.2020, 01:16
Цитую vasya vasyn:
де взяти справжні цифри на захворювання?

Я так розумію, що інфекційні лікарні місцевого рівня передають інформацію про кількість хворих на обласний рівень, а ті, в свою чергу, на Київ. Потім це все оприлюднюється органами державної влади через засоби масової інформації. Особисто я не маю підстав недовіряти цій інформації. Я міг би лише засумніватись у її правдивості, припустивши, що кількість хворих навмисно занижується, але ніяк не навпаки. Я вважаю, що якщо у когось є сумніви щодо достовірності поданих даних, він особисто може відвідати будь-яку лікарню, де проводиться лікування хворих на COVID-19 (у нашій області це Черкаська обласна, третя міська та Уманська міська лікарні), і підтвердити або спростувати оприлюднену інформацію. Якщо у когось є докази подання неправдивої інформації щодо кількості хворих, він може звернутися до відповідних правоохоронних органів або хоча б оприлюднити їх у ЗМІ. Всі інші заяви, мені здається, є безпідставними.
Цитата
Сократ
-7 #8 Сократ 23.06.2020, 10:48
Бачу по лайках, що тут або відверта маніпуляція або люди вже так безнадійно хворіють на вірус дебілізма, що їм вже нічого не допоможе. Ну, що ж хворійте.....
Цитата
vasya vasyn
+2 #7 vasya vasyn 22.06.2020, 01:03
Шановний 12345 ,я був-би з Вами згоден,але де взяти справжні цифри на захворювання???Все це схоже більше на маніпуляцію.
Цитата
Сократ
-9 #6 Сократ 21.06.2020, 18:21
Цитую 12345:
Цитую vasya vasyn:
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??

Ні, але якщо не вживати необхідні карантинні заходи, то згадана ситуація легко може повторитися і у нас. Яскравий приклад - послаблення карантину. До цього кількість нових хворих, які реєструвалися по Україні кожного дня рідко перевищувала 500 осіб, зараз же щодня реєструють по 800-900 чоловік. Ви можете залишатися при своїй думці, я не збираюсь нікого ні в чому переконувати. Але наше щастя, що в Україні (в більшості регіонів) ситуація більш-менш стабільна і в цьому велика заслуга карантинних заходів.

Почитайте чи подивіться твори Джорджа О́руэлла - "1984" та "Скотний двір". Це дасть можливість вам зрозуміти хто ви, а чи чимось допоможе, то я дуже сумніваюся, бо я знаю хто ви....
Цитата
12345
+8 #5 12345 20.06.2020, 23:04
Цитую vasya vasyn:
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??

Ні, але якщо не вживати необхідні карантинні заходи, то згадана ситуація легко може повторитися і у нас. Яскравий приклад - послаблення карантину. До цього кількість нових хворих, які реєструвалися по Україні кожного дня рідко перевищувала 500 осіб, зараз же щодня реєструють по 800-900 чоловік. Ви можете залишатися при своїй думці, я не збираюсь нікого ні в чому переконувати. Але наше щастя, що в Україні (в більшості регіонів) ситуація більш-менш стабільна і в цьому велика заслуга карантинних заходів.
Цитата
vasya vasyn
+3 #4 vasya vasyn 20.06.2020, 15:35
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??
Цитата
vasya vasyn
0 #3 vasya vasyn 19.06.2020, 23:28
Пане Сократ,знімаю шляпу,але поки не роздеребанять кові фоннд панадемія незакінчется.
. Чого бідні? Бо-дурні!Чого-дурні?Во -бідні.Єнфеніто...
Цитата
12345
+5 #2 12345 19.06.2020, 19:57
Розкажіть це тим, хто живе в Італії, Іспанії, США або хоча б на Буковині.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Чоловік загинув під власним авто

23 червня 2021, 17:34

2021 06 23 zaginuvЖахлива трагедія сталася в Черкасах. Там під колесами власного авто загинув чоловік.


Цікаво
У Чехії відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації

23 червня 2021, 18:30

2021 06 23 chehУ Чехії пам'ятають про радянську окупацію і днями відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації країни. Адже саме 21 червня 1991 року останні радянські вояки покинули Чехословаччину.


Афіша
ЦИРК «Вогні Києва» запрошує на яскраву циркову виставу з 25 до 27 червня!

21 червня 2021, 11:01

2021 06 21 circЧудовий настрій подарують наші неперевершені повітряні гімнасти, акробати, жонглери, еквілібристи, артисти оригінальних жанрів, а наш чарівний фокусник змусить повірити у неймовірне!