Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

У Смілі на коронавірус захворів ще один чоловік

2020 06 18 tessst

 

Сьогодні маємо ще один позитивний випадок на COVID 19 у Смілі. Захворів літній чоловік.
Про це повідомляє головний медик Сміли Микола Стуженко.
За його словами, коронавірусом інфікувався чоловік, дружина якого захворіла напередодні.
«Стан чоловіка задовільний, стаціонарного лікування не потребує. Керівник ОСББ будинку проінформований про виконання необхідних заходів. Сімейні лікарі постійно на контакті з хворими. Поліція повідомляється про осіб, які перебувають на амбулаторному лікуванні на дому», – констатує Микола Стуженко.
Він каже, що за статистикою станом на 18 червня по місту Сміла - 8 осіб захворіло, 6 – одужали.
До речі, сьогодні в Україні черговий коронавірусний рекорд – протягом останньої доби лабораторно підтверджено 829 випадків захворювання. З початку пандемії в нашій країні від цієї болячки померло вже 966 людей.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-2 #11 Сократ 24.06.2020, 14:04
12345 Бачу, що просвітлення свідомості у вас таки час від часу проходить. Там я одному лікарю в його статті задав декілька питань на які відповіді не має, то можу і вам їх переадресувати може спробуєте дати відповідь на них собі. Євгеній Мельник лікар-анестезіолог "Про носіння масок і колективну притомність"
Цитата
12345
0 #10 12345 24.06.2020, 01:18
Хоча, з іншого боку, я розумію і тих, хто з недовірою ставиться до інформації, яку оприлюднюють органи державної влади, особливо якщо вона будь-яким чином пов’язана із виділенням грошових коштів, зокрема і на боротьбу з епідеміями. Живучи в державі, де корупція та безкарність чиновників – це звична справа, починаєш до багатьох речей ставитися скептично та з пересторогою. Можна згадати ситуацію у 2008-2009 роках, коли урядом, у період поширення грипу A/H1N1 було закуплено за завищеними цінами купу різних вакцин. І таких прикладів, коли чиновники за допомогою певних схем присвоювали собі державні кошти можна навести безліч. Тому і ставлення у громадян сформувалось відповідне.
Я б навіть хотів би, щоб і нинішня ситуація була обманом, і ніякого вірусу насправді не існувало, але, нажаль, це не так. І повні масштаби руйнівної дії цієї епідемії (пов’язані не лише із впливом на здоров’я людини, а й на економічну ситуацію в світі та багато іншого) не всі ще зрозуміли.
Цитата
12345
0 #9 12345 24.06.2020, 01:16
Цитую vasya vasyn:
де взяти справжні цифри на захворювання?

Я так розумію, що інфекційні лікарні місцевого рівня передають інформацію про кількість хворих на обласний рівень, а ті, в свою чергу, на Київ. Потім це все оприлюднюється органами державної влади через засоби масової інформації. Особисто я не маю підстав недовіряти цій інформації. Я міг би лише засумніватись у її правдивості, припустивши, що кількість хворих навмисно занижується, але ніяк не навпаки. Я вважаю, що якщо у когось є сумніви щодо достовірності поданих даних, він особисто може відвідати будь-яку лікарню, де проводиться лікування хворих на COVID-19 (у нашій області це Черкаська обласна, третя міська та Уманська міська лікарні), і підтвердити або спростувати оприлюднену інформацію. Якщо у когось є докази подання неправдивої інформації щодо кількості хворих, він може звернутися до відповідних правоохоронних органів або хоча б оприлюднити їх у ЗМІ. Всі інші заяви, мені здається, є безпідставними.
Цитата
Сократ
-7 #8 Сократ 23.06.2020, 10:48
Бачу по лайках, що тут або відверта маніпуляція або люди вже так безнадійно хворіють на вірус дебілізма, що їм вже нічого не допоможе. Ну, що ж хворійте.....
Цитата
vasya vasyn
+2 #7 vasya vasyn 22.06.2020, 01:03
Шановний 12345 ,я був-би з Вами згоден,але де взяти справжні цифри на захворювання???Все це схоже більше на маніпуляцію.
Цитата
Сократ
-9 #6 Сократ 21.06.2020, 18:21
Цитую 12345:
Цитую vasya vasyn:
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??

Ні, але якщо не вживати необхідні карантинні заходи, то згадана ситуація легко може повторитися і у нас. Яскравий приклад - послаблення карантину. До цього кількість нових хворих, які реєструвалися по Україні кожного дня рідко перевищувала 500 осіб, зараз же щодня реєструють по 800-900 чоловік. Ви можете залишатися при своїй думці, я не збираюсь нікого ні в чому переконувати. Але наше щастя, що в Україні (в більшості регіонів) ситуація більш-менш стабільна і в цьому велика заслуга карантинних заходів.

Почитайте чи подивіться твори Джорджа О́руэлла - "1984" та "Скотний двір". Це дасть можливість вам зрозуміти хто ви, а чи чимось допоможе, то я дуже сумніваюся, бо я знаю хто ви....
Цитата
12345
+8 #5 12345 20.06.2020, 23:04
Цитую vasya vasyn:
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??

Ні, але якщо не вживати необхідні карантинні заходи, то згадана ситуація легко може повторитися і у нас. Яскравий приклад - послаблення карантину. До цього кількість нових хворих, які реєструвалися по Україні кожного дня рідко перевищувала 500 осіб, зараз же щодня реєструють по 800-900 чоловік. Ви можете залишатися при своїй думці, я не збираюсь нікого ні в чому переконувати. Але наше щастя, що в Україні (в більшості регіонів) ситуація більш-менш стабільна і в цьому велика заслуга карантинних заходів.
Цитата
vasya vasyn
+3 #4 vasya vasyn 20.06.2020, 15:35
А Ви шановний 12345 я так розумію проживаєте в Італіі,або Єспанії,у Вас є з чим порівняти??
Цитата
vasya vasyn
0 #3 vasya vasyn 19.06.2020, 23:28
Пане Сократ,знімаю шляпу,але поки не роздеребанять кові фоннд панадемія незакінчется.
. Чого бідні? Бо-дурні!Чого-дурні?Во -бідні.Єнфеніто...
Цитата
12345
+5 #2 12345 19.06.2020, 19:57
Розкажіть це тим, хто живе в Італії, Іспанії, США або хоча б на Буковині.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
У районі ще один чоловік захворів на коронавірус

11 липня 2020, 11:30

2020 07 11 covidНа жаль, підтверджено ще один випадок інфікування COVID-2019 на території Смілянського району.


Цікаво
Конотопська битва: 361 рік тому Іван Виговський переміг московське військо

10 липня 2020, 18:34

2020 07 10 bitvaКонотопська битва є однією з найблискучіших звитяг козацького війська гетьмана Івана Виговського, яке за підтримки татарської кінноти кримського хана Мухаммед-Ґірея IV, вщент розгромили московське військо включно з елітним «государевим полком» 361 рік тому - 9 липня 1659 року


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.