Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

27-01-2020
В смілянських школах закривають класи через грип

Деякі батьки учнів школи №7, №11 та ліцею «Лідер» отримали повідомлення про те, що «У зв’язку з високим епідеміологічним порогом та поширенням вірусів H1N1 та ГРВІ школа переходить на дистанційне...

Читати далі...

«Безпартійний» Віктор Федоренко вже у «Силі і Честі» Смешка

2016 06 16 sulaichest

 

Ще зовсім недавно, 31 травня, на 100-тій ювілейній сесії міської ради, секретар міської ради Віктор Федоренко офіційно зачитав заяву про свій вихід із складу депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка». Тоді він висловив проникливу душевну промову, мовляв, годі гратися в політику, треба займатися розвитком міста… Ніяких партій – лише Сміла!...
Коментуючи нашу статтю про це, один з читачів «поспівчував» Вікторові Антоновичу: «Стоїть на роздоріжжі людина..... Чи в "слуги", чи в "БЕСи" чи в жопоблок. От дилема так дилема, яку його шапку вдягти?!»
Інтрига тривала не довго.
Вже через тиждень секретар міської ради Віктор Федоренко, разом із начальником торгового відділу міськвиконкому Оксаною Божко та членом виконавчого комітету Олександром Гончаренко, засвітився на обласній конференції партії Ігора Смешка «Сила і честь». Нашого очільника міста швидко прийняли в ряди партії і поставили відповідальним за Смілу. А як же безпартійність? А як же розвиток міста незалежно від політичних тенденцій і партійної приналежності?
У нас хтось із представників влади відповідає за свої слова? Комусь вірити можна?

 

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+7 #5 Андрій 14.06.2019, 21:30
шановні панове!
яка різниця між путанами та тими особами, які представлені від нашого міста в цій партії чи осередку? вся різниця в тому, що путани займаються цим від безвихідності та відсутності альтернатив завдяки нашим гнидам, які пролізли до влади, а от ці особи..... знаю як мінімум 5 з тих кого тут показували.... просто міняють хазяїна. хто платить більше, хто обіцяє світле майбутнє до того й біжать. (особливо хряк, радченко, божко та інші.) путан хочаб можна зрозуміти.з цими навіть вітатись не можна.... про те бути такими та міняти шапки дали їм можливість саме ті хто вибрали цю владу. пожинаймо те що посіяли.
Цитата
Сократ
+1 #4 Сократ 14.06.2019, 15:24
Цитую Сократ:
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.

О, дивись! Свиноті, ой свиті, щось не подобається! Правда? Да вона така гірка, мало кому подобається....
Цитата
Сократ
+1 #3 Сократ 14.06.2019, 09:22
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.
Цитата
Ната
0 #2 Ната 13.06.2019, 12:21
Цитую Володимир:
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.

Да да. Та вона в штабі не сама працювала. Ще й подружок з виконкому привела, тезку з віділу внутрішньої політики. Забезпечила "лівий" підзаробіток не лише собі. Мабуть гарно платили, що подрузі хватило на відпочинок за кордоном https://www.facebook.com/profile.php?id=100013284129729
Цитата
Володимир
+6 #1 Володимир 13.06.2019, 12:16
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Справжньої зими на горизонті поки не видно

28 січня 2020, 08:22

2020 01 28 pogoda

Примхи погоди у світі не оминули й наш край.


Цікаво
Скучили за снігом? Британець прикрашає гігантськими візерунками засніжені гори (ФОТО)

27 січня 2020, 18:31

2020 01 27 snig

Гігантські снігові арт-об'єкти з’явилися в Скелястих горах на заході США та Канади.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.