Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

«Безпартійний» Віктор Федоренко вже у «Силі і Честі» Смешка

2016 06 16 sulaichest

 

Ще зовсім недавно, 31 травня, на 100-тій ювілейній сесії міської ради, секретар міської ради Віктор Федоренко офіційно зачитав заяву про свій вихід із складу депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка». Тоді він висловив проникливу душевну промову, мовляв, годі гратися в політику, треба займатися розвитком міста… Ніяких партій – лише Сміла!...
Коментуючи нашу статтю про це, один з читачів «поспівчував» Вікторові Антоновичу: «Стоїть на роздоріжжі людина..... Чи в "слуги", чи в "БЕСи" чи в жопоблок. От дилема так дилема, яку його шапку вдягти?!»
Інтрига тривала не довго.
Вже через тиждень секретар міської ради Віктор Федоренко, разом із начальником торгового відділу міськвиконкому Оксаною Божко та членом виконавчого комітету Олександром Гончаренко, засвітився на обласній конференції партії Ігора Смешка «Сила і честь». Нашого очільника міста швидко прийняли в ряди партії і поставили відповідальним за Смілу. А як же безпартійність? А як же розвиток міста незалежно від політичних тенденцій і партійної приналежності?
У нас хтось із представників влади відповідає за свої слова? Комусь вірити можна?

 

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+7 #5 Андрій 14.06.2019, 21:30
шановні панове!
яка різниця між путанами та тими особами, які представлені від нашого міста в цій партії чи осередку? вся різниця в тому, що путани займаються цим від безвихідності та відсутності альтернатив завдяки нашим гнидам, які пролізли до влади, а от ці особи..... знаю як мінімум 5 з тих кого тут показували.... просто міняють хазяїна. хто платить більше, хто обіцяє світле майбутнє до того й біжать. (особливо хряк, радченко, божко та інші.) путан хочаб можна зрозуміти.з цими навіть вітатись не можна.... про те бути такими та міняти шапки дали їм можливість саме ті хто вибрали цю владу. пожинаймо те що посіяли.
Цитата
Сократ
+1 #4 Сократ 14.06.2019, 15:24
Цитую Сократ:
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.

О, дивись! Свиноті, ой свиті, щось не подобається! Правда? Да вона така гірка, мало кому подобається....
Цитата
Сократ
+1 #3 Сократ 14.06.2019, 09:22
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.
Цитата
Ната
0 #2 Ната 13.06.2019, 12:21
Цитую Володимир:
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.

Да да. Та вона в штабі не сама працювала. Ще й подружок з виконкому привела, тезку з віділу внутрішньої політики. Забезпечила "лівий" підзаробіток не лише собі. Мабуть гарно платили, що подрузі хватило на відпочинок за кордоном https://www.facebook.com/profile.php?id=100013284129729
Цитата
Володимир
+6 #1 Володимир 13.06.2019, 12:16
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Чиновники звітують, що середня зарплата у Смілі 8287 гривень

19 жовтня 2019, 14:08

2019 10 18 zarplata

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса доповів, що згідно з даними статистики середня зарплата у Смілі


Суспільство
Чоловік лікувався сирими мухоморами

20 жовтня 2019, 14:08

2019 10 16 grubu

Зі скаргами на загальну слабкість, нудоту, блювоту та запаморочення звернувся до швидкої медичної допомоги житель села Чорнявка Черкаського району.


Цікаво
В Україні заборонять використання пластикових пакетів

20 жовтня 2019, 15:34

2019 10 18 paket

Щоб мінімізувати шкоду для природи, у Парламенті зареєстрували законопроект 2051-1 про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.


Афіша
20 жовтня у Смілі вшанують Якова Водяного

19 жовтня 2019, 11:32

2019 10 18 zystrich11

Громадська організація «Територія Гідності» спільно зі своїми партнерами підготувала чергову серію проекту "Сміла Incognita" – проекту, який має на меті розповісти смілянам про видатних земляків, уродженців нашого міста і району.