Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На реконструкцію ліній вуличного освітлення виділили 400 тисяч

2019 05 03 osvitlena

 

На останньому засіданні міського виконавчого комітету було вирішено, зважаючи на звернення головного розпорядника коштів - управління житлово-комунального господарства, бюджетні призначення міського бюджету у сумі 400 000 гривень перекинути на реконструкцію ліній вуличного освітлення (за «Програмою з утримання та розвитку зовнішнього освітлення») за рахунок зменшення бюджетних призначень по програмі «Організація благоустрою населених пунктів».
Тобто було зроблено перекидку коштів з одного бюджетного коду на інший, щоб зробити вуличне освітлення у місті. Займається цією справою КП «ВодГео». Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
0 #3 Геннадій 08.05.2019, 10:50
Цитую Олена Миколаївна:
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!


То корона "фішка" нашого міста коли стовпи належать Черкассыоблэнерго, а обслуговує їх "ВодГео"
Цитата
Олена Миколаївна
+1 #2 Олена Миколаївна 07.05.2019, 20:14
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!
Цитата
Юний
+1 #1 Юний 06.05.2019, 13:45
"Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей."
Не вимагайте від них надто багато. Дякуйте за те, що вони майстерно вміють домовлятися про виділення коштів. Хай хоча би по воді що небудь скажуть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Сергій Ціпов’яз

Ціповяз

 

Про День Державного Прапора України та патріотизм

 

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
До суду передали справу чорного археолога

23 серпня 2019, 17:25

2019 08 20 arxeolog

Слідчі обласного управління СБУ скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Смілянщини, який намагався перемістити через державний кордон України культурні цінності.


Цікаво
Які художні фільми створювали в Черкасах?

23 серпня 2019, 18:33

2019 08 23 films

За часів СРСР Черкаси вважали курортним містечком у самому центрі України. Не тільки туристи з усього Союзу приїжджали помилуватися краєвидами міста. Черкасами цікавилися й відомі в радянському творчому просторі актори й режисери. Ось декілька фільмів, зйомки яких проходили в нашому місті.


Афіша
Святкова хода із 100-метровим прапором та концерти – як у Смілі та Смілянському районі відзначать День Незалежності

22 серпня 2019, 15:27

2019 08 22 nezaleznist

Вже відомий план заходів у Смілі та Смілянському районі із відзначення великих державних свят - Дня Прапора та Дня Незалежності України.