Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

На реконструкцію ліній вуличного освітлення виділили 400 тисяч

2019 05 03 osvitlena

 

На останньому засіданні міського виконавчого комітету було вирішено, зважаючи на звернення головного розпорядника коштів - управління житлово-комунального господарства, бюджетні призначення міського бюджету у сумі 400 000 гривень перекинути на реконструкцію ліній вуличного освітлення (за «Програмою з утримання та розвитку зовнішнього освітлення») за рахунок зменшення бюджетних призначень по програмі «Організація благоустрою населених пунктів».
Тобто було зроблено перекидку коштів з одного бюджетного коду на інший, щоб зробити вуличне освітлення у місті. Займається цією справою КП «ВодГео». Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
0 #3 Геннадій 08.05.2019, 10:50
Цитую Олена Миколаївна:
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!


То корона "фішка" нашого міста коли стовпи належать Черкассыоблэнерго, а обслуговує їх "ВодГео"
Цитата
Олена Миколаївна
+1 #2 Олена Миколаївна 07.05.2019, 20:14
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!
Цитата
Юний
+1 #1 Юний 06.05.2019, 13:45
"Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей."
Не вимагайте від них надто багато. Дякуйте за те, що вони майстерно вміють домовлятися про виділення коштів. Хай хоча би по воді що небудь скажуть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Винуватцем вчорашньої аварії виявився посадовець – працівник управління ЖКГ

09 липня 2020, 10:56

2020 07 09 ZKX

Стали відомі подробиці ДТП, яке сталося вчора пізно ввечері на вул. Т. Шевченка, напроти в’їзду на ринок. Нагадаємо, ВАЗ 2108 зіткнувся із автомобілем марки «Сітроен».


Цікаво
Мати Гоголя була далекою родичкою гетьмана Мазепи

08 липня 2020, 18:36

 2020 07 06 mazepa1

Марія Іванівна, мати Гоголя, народилася 1791 року в козацькому селі Яреськи в старшинській родині Косяровських.


Афіша
У суботу відбудеться Kamianka Music Fest

09 липня 2020, 09:23

2020 07 09 fest

Уже третій рік поспіль у Кам’янці організовують культурологічний фестиваль просто неба Kamianka Music Fest, на який запрошують і смілян.