Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На реконструкцію ліній вуличного освітлення виділили 400 тисяч

2019 05 03 osvitlena

 

На останньому засіданні міського виконавчого комітету було вирішено, зважаючи на звернення головного розпорядника коштів - управління житлово-комунального господарства, бюджетні призначення міського бюджету у сумі 400 000 гривень перекинути на реконструкцію ліній вуличного освітлення (за «Програмою з утримання та розвитку зовнішнього освітлення») за рахунок зменшення бюджетних призначень по програмі «Організація благоустрою населених пунктів».
Тобто було зроблено перекидку коштів з одного бюджетного коду на інший, щоб зробити вуличне освітлення у місті. Займається цією справою КП «ВодГео». Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
0 #3 Геннадій 08.05.2019, 10:50
Цитую Олена Миколаївна:
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!


То корона "фішка" нашого міста коли стовпи належать Черкассыоблэнерго, а обслуговує їх "ВодГео"
Цитата
Олена Миколаївна
+1 #2 Олена Миколаївна 07.05.2019, 20:14
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!
Цитата
Юний
+1 #1 Юний 06.05.2019, 13:45
"Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей."
Не вимагайте від них надто багато. Дякуйте за те, що вони майстерно вміють домовлятися про виділення коштів. Хай хоча би по воді що небудь скажуть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
В Умані затримали росіянина, який планував підірвати військове летовище

23 жовтня 2019, 10:21

2019 10 22 zatrumana

В Умані правоохоронці взяли російського диверсанта Леоніда Харитонова, який збирався підірвати тамтешній військовий аеродром.


Цікаво
"Квартал 95" і хор імені Григорія Вірьовки вляпалися у скандал

22 жовтня 2019, 18:32

2019 10 22 kvartal

Скандальний номер "Кварталу 95", у якому коміки із пародією на пісню "Горіла сосна" висміюють підпал будинку ексочільниці НБУ Валерії Гонтаревої


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.