Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На реконструкцію ліній вуличного освітлення виділили 400 тисяч

2019 05 03 osvitlena

 

На останньому засіданні міського виконавчого комітету було вирішено, зважаючи на звернення головного розпорядника коштів - управління житлово-комунального господарства, бюджетні призначення міського бюджету у сумі 400 000 гривень перекинути на реконструкцію ліній вуличного освітлення (за «Програмою з утримання та розвитку зовнішнього освітлення») за рахунок зменшення бюджетних призначень по програмі «Організація благоустрою населених пунктів».
Тобто було зроблено перекидку коштів з одного бюджетного коду на інший, щоб зробити вуличне освітлення у місті. Займається цією справою КП «ВодГео». Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
0 #3 Геннадій 08.05.2019, 10:50
Цитую Олена Миколаївна:
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!


То корона "фішка" нашого міста коли стовпи належать Черкассыоблэнерго, а обслуговує їх "ВодГео"
Цитата
Олена Миколаївна
+1 #2 Олена Миколаївна 07.05.2019, 20:14
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!
Цитата
Юний
+1 #1 Юний 06.05.2019, 13:45
"Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей."
Не вимагайте від них надто багато. Дякуйте за те, що вони майстерно вміють домовлятися про виділення коштів. Хай хоча би по воді що небудь скажуть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

17 серпня 2019, 14:03

2019 08 12 skola

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато іншого.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір