|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин12 червня 2026, 16:26 |
Засідання комісії з відключення від ЦО так і не відбулося
Сьогодні у будинку рад мало відбутися засідання постійної комісії з відключення абонентів від централізованого опалення (ЦО). Зібрались члени комісії, на нараду прийшло чимало містян, які хочуть встановити собі ІО.
Всі подискутували, продемонстрували своє знання законів…, але комісію так і не провели. Нікому не дали дозволу на відключення від ЦО. Вирішили, що цю нараду треба перенести на наступний тиждень, щоб виробити єдиний порядок відключення абонентів від ЦО. Але й тоді ще не даватимуть дозволи на від’єднання від ЦО. Потім треба буде провести ще одну нараду, і ще одну, де вже розглядатимуть всіх бажаючих поіменно. Коли саме будуть ці засідання? чиновники ще й самі не знають. Люди обурювались: скільки це буде тягтися? Скоро ж осінь! Треба вже встановлювати те ІО, раз надумали і поки зібрали гроші.
|
Дійові особи
Валерія ЧАЛИЙ
Про те, що 100 балістичних ракет при супроводженні 1000 дронів по Москві набагато ефективніше, ніж всі ці засідання імпотентної Ради безпеки ООН
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||
Коментарі