Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На Машбуді байкерша в стрінгах потрапила в аварію. Фото, відео

2020 09 07 dtp

 

Сьогодні вдень центром Сміли на великій швидкості «дєрзко» розсікала парочка молодих байкерів – за кермом хлопець, а позаду – дівчина, у якої знизу були лише стрінги.

 

2020 09 07 dtp1


Мотоциклісти так хвацько літали, що до ДТП був всього один крок. Та ще й нахабний вигляд байкерші відволікав увагу водіїв… Тож вже зрозуміло було, що аварії не уникнути.

 

2020 09 07 dtp2


І ось надвечір, о 16.30, на Машбуді біля Фуршету трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі цих любителів швидкої їзди.

 

2020 09 07 dtp3


За словами очевидців, вони виїжджали із парковки вже на швидкості та врізались у Жигулі, за кермом якого була жінка, яка їхала теж на швидкості.
На щастя, після ДТП всі живі. На місце пригоди відразу приїхала швидка допомога та правоохоронці.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олексанлр К.
+3 #5 Олексанлр К. 09.09.2020, 11:32
Цитую Анастасия:
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!

Звичайно "девочка" не винна. Вона шукала пригод на свою @&$& і трохи знайшла їх. За що боролась, на те й напоролась.
Цитата
Анастасия
-3 #4 Анастасия 08.09.2020, 20:18
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!
Цитата
Вахтанг
+2 #3 Вахтанг 08.09.2020, 15:34
Цитую Марко Хмиз:
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.

Согласен, тема не раскрыта :)
Цитата
Михайло
+14 #2 Михайло 08.09.2020, 11:25
Дебільні батьки купили мотоцикл своему дебільчику, той знайшов собі дебільну подругу і якщо шиї собі не позвертають,то ще наплодять не дай Бог таких самих дебільчиків. І ось так світ котиться в прірву.
Цитата
Марко Хмиз
+9 #1 Марко Хмиз 07.09.2020, 23:07
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр ЗАВІТНЕВИЧ

 

Про призов резервістів на восьмому році війни

 

Людмила РАБЧИНСЬКА

 

Про те, що всім треба мати електронний підпис

 

Наталія СЄРГЄЄВА

 

Про те, коли життя у Смілі стане кращим…

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Смілянські підприємці просять міську владу не підвищувати податки

19 квітня 2021, 11:33

2021 04 16 podatokСмілянські підприємці занепокоєні інформацією про те, що міська влада незабаром збирається підвищити відсоток податків – підняти ставку єдиного податку для ІІ групи оподаткування та підняти ставку податку на нерухоме майно.


Суспільство
Про результати роботи з детінізації доходів у Смілі

20 квітня 2021, 13:30

2021 04 19 leg

Розпорядженням міського голови утворено міжвідомчу робочу групу з детінізації доходів. Члени робочої групи займаються контролем рівня оплати праці, дотриманням норм законодавства, легалізацією виплати заробітної плати та зайнятості населення. 


Цікаво
МІЖ МРІЄЮ І ЯРМОМ: ЧИ ТАКА ГАРНА ДЕРЖАВНА ІПОТЕКА, ЯК ЇЇ МАЛЮЮТЬ

19 квітня 2021, 18:25

2021 04 14 ipoteka1

Сьогодні для багатьох людей придбання власного будинку чи квартири залишається недосяжною мрією.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».