Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На Машбуді байкерша в стрінгах потрапила в аварію. Фото, відео

2020 09 07 dtp

 

Сьогодні вдень центром Сміли на великій швидкості «дєрзко» розсікала парочка молодих байкерів – за кермом хлопець, а позаду – дівчина, у якої знизу були лише стрінги.

 

2020 09 07 dtp1


Мотоциклісти так хвацько літали, що до ДТП був всього один крок. Та ще й нахабний вигляд байкерші відволікав увагу водіїв… Тож вже зрозуміло було, що аварії не уникнути.

 

2020 09 07 dtp2


І ось надвечір, о 16.30, на Машбуді біля Фуршету трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі цих любителів швидкої їзди.

 

2020 09 07 dtp3


За словами очевидців, вони виїжджали із парковки вже на швидкості та врізались у Жигулі, за кермом якого була жінка, яка їхала теж на швидкості.
На щастя, після ДТП всі живі. На місце пригоди відразу приїхала швидка допомога та правоохоронці.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олексанлр К.
+3 #5 Олексанлр К. 09.09.2020, 11:32
Цитую Анастасия:
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!

Звичайно "девочка" не винна. Вона шукала пригод на свою @&$& і трохи знайшла їх. За що боролась, на те й напоролась.
Цитата
Анастасия
-3 #4 Анастасия 08.09.2020, 20:18
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!
Цитата
Вахтанг
+2 #3 Вахтанг 08.09.2020, 15:34
Цитую Марко Хмиз:
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.

Согласен, тема не раскрыта :)
Цитата
Михайло
+14 #2 Михайло 08.09.2020, 11:25
Дебільні батьки купили мотоцикл своему дебільчику, той знайшов собі дебільну подругу і якщо шиї собі не позвертають,то ще наплодять не дай Бог таких самих дебільчиків. І ось так світ котиться в прірву.
Цитата
Марко Хмиз
+9 #1 Марко Хмиз 07.09.2020, 23:07
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор БОНДАРЕНКО

Реєстр зброї - один з інструментів контролю та зручний сервіс для громадян

 

 

Остап ДРОЗДОВ

Про те, що ми –Європа, а не ватна прокладка між нею і росією

 

Володимир ПАПАЧ

За тиждень у Черкаській області заражаються на ковід більше тисячі осіб

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Лісівники для фронту передають не лише деревину, але й автомобілі

05 жовтня 2022, 17:24

2022 10 05 avtoЩе одне авто для Збройних Сил України передали лісівники Черкащини.


Цікаво
Більше 5 мільйонів українців втратили роботу

05 жовтня 2022, 17:47

2022 10 05 pracyaНа одну вакансію претендує 20 людей


Афіша
Смілян запрошують на «Фестиваль думок», який триватиме до 8 вересня

06 вересня 2022, 10:31

2022 09 06 festЗ 5 до 8 вересня 2022 року в Україні проходить «Фестиваль думок», у межах якого передбачено низку дискусій на суспільно важливі теми. Обговорення буде цікаве активній молоді, освітянам, історикам, соціологам, працівникам сфери культури.