Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

На Машбуді байкерша в стрінгах потрапила в аварію. Фото, відео

2020 09 07 dtp

 

Сьогодні вдень центром Сміли на великій швидкості «дєрзко» розсікала парочка молодих байкерів – за кермом хлопець, а позаду – дівчина, у якої знизу були лише стрінги.

 

2020 09 07 dtp1


Мотоциклісти так хвацько літали, що до ДТП був всього один крок. Та ще й нахабний вигляд байкерші відволікав увагу водіїв… Тож вже зрозуміло було, що аварії не уникнути.

 

2020 09 07 dtp2


І ось надвечір, о 16.30, на Машбуді біля Фуршету трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі цих любителів швидкої їзди.

 

2020 09 07 dtp3


За словами очевидців, вони виїжджали із парковки вже на швидкості та врізались у Жигулі, за кермом якого була жінка, яка їхала теж на швидкості.
На щастя, після ДТП всі живі. На місце пригоди відразу приїхала швидка допомога та правоохоронці.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олексанлр К.
+3 #5 Олексанлр К. 09.09.2020, 11:32
Цитую Анастасия:
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!

Звичайно "девочка" не винна. Вона шукала пригод на свою @&$& і трохи знайшла їх. За що боролась, на те й напоролась.
Цитата
Анастасия
-3 #4 Анастасия 08.09.2020, 20:18
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!
Цитата
Вахтанг
+2 #3 Вахтанг 08.09.2020, 15:34
Цитую Марко Хмиз:
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.

Согласен, тема не раскрыта :)
Цитата
Михайло
+14 #2 Михайло 08.09.2020, 11:25
Дебільні батьки купили мотоцикл своему дебільчику, той знайшов собі дебільну подругу і якщо шиї собі не позвертають,то ще наплодять не дай Бог таких самих дебільчиків. І ось так світ котиться в прірву.
Цитата
Марко Хмиз
+9 #1 Марко Хмиз 07.09.2020, 23:07
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Денис ІВЛЄВ

Ivlev

 

Сила Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - в команді однодумців

Софія ГНІДАЯ

Gnidaya

 

Про те, чому я йду на вибори від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

 

Про коронавірус

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Смілянська ТВК оприлюднила списки кандидатів у депутати

29 вересня 2020, 17:32

2020 09 29 miscevi

Станом на сьогодні смілянська міська територіальна виборча комісія (ТВК) оприлюднила списки кандидатів 14 партій


Цікаво
Декілька простих порад доброму господарю

29 вересня 2020, 18:35

2020 09 28 dereva

Скоро розпочнеться збір врожаю зимових сортів яблук та груш.


Афіша
1 жовтня у Смілі відзначатимуть День вчителя

29 вересня 2020, 09:57

2020 09 28 vcutel

1 жовтня о 14.30 у Міському будинку культури відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти.