Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

На Машбуді байкерша в стрінгах потрапила в аварію. Фото, відео

2020 09 07 dtp

 

Сьогодні вдень центром Сміли на великій швидкості «дєрзко» розсікала парочка молодих байкерів – за кермом хлопець, а позаду – дівчина, у якої знизу були лише стрінги.

 

2020 09 07 dtp1


Мотоциклісти так хвацько літали, що до ДТП був всього один крок. Та ще й нахабний вигляд байкерші відволікав увагу водіїв… Тож вже зрозуміло було, що аварії не уникнути.

 

2020 09 07 dtp2


І ось надвечір, о 16.30, на Машбуді біля Фуршету трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі цих любителів швидкої їзди.

 

2020 09 07 dtp3


За словами очевидців, вони виїжджали із парковки вже на швидкості та врізались у Жигулі, за кермом якого була жінка, яка їхала теж на швидкості.
На щастя, після ДТП всі живі. На місце пригоди відразу приїхала швидка допомога та правоохоронці.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олексанлр К.
+3 #5 Олексанлр К. 09.09.2020, 11:32
Цитую Анастасия:
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!

Звичайно "девочка" не винна. Вона шукала пригод на свою @&$& і трохи знайшла їх. За що боролась, на те й напоролась.
Цитата
Анастасия
-3 #4 Анастасия 08.09.2020, 20:18
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!
Цитата
Вахтанг
+2 #3 Вахтанг 08.09.2020, 15:34
Цитую Марко Хмиз:
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.

Согласен, тема не раскрыта :)
Цитата
Михайло
+14 #2 Михайло 08.09.2020, 11:25
Дебільні батьки купили мотоцикл своему дебільчику, той знайшов собі дебільну подругу і якщо шиї собі не позвертають,то ще наплодять не дай Бог таких самих дебільчиків. І ось так світ котиться в прірву.
Цитата
Марко Хмиз
+9 #1 Марко Хмиз 07.09.2020, 23:07
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Черкаську ялинку назвали однією з найкращих в Україні

18 січня 2021, 17:30

 2021 01 18 yalunka

Новорічна ялинка з Черкас увійшла до трійки найкращих в нашій країні.


Цікаво
Юні сестри з Корсуня пишуть ікони

18 січня 2021, 18:30

2021 01 11 ikonu

Чи ви знали, що написання ікони завжди починається з молитви?


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке