Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На Машбуді байкерша в стрінгах потрапила в аварію. Фото, відео

2020 09 07 dtp

 

Сьогодні вдень центром Сміли на великій швидкості «дєрзко» розсікала парочка молодих байкерів – за кермом хлопець, а позаду – дівчина, у якої знизу були лише стрінги.

 

2020 09 07 dtp1


Мотоциклісти так хвацько літали, що до ДТП був всього один крок. Та ще й нахабний вигляд байкерші відволікав увагу водіїв… Тож вже зрозуміло було, що аварії не уникнути.

 

2020 09 07 dtp2


І ось надвечір, о 16.30, на Машбуді біля Фуршету трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі цих любителів швидкої їзди.

 

2020 09 07 dtp3


За словами очевидців, вони виїжджали із парковки вже на швидкості та врізались у Жигулі, за кермом якого була жінка, яка їхала теж на швидкості.
На щастя, після ДТП всі живі. На місце пригоди відразу приїхала швидка допомога та правоохоронці.

 

scroll back to top

Коментарі  

Олексанлр К.
+3 #5 Олексанлр К. 09.09.2020, 11:32
Цитую Анастасия:
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!

Звичайно "девочка" не винна. Вона шукала пригод на свою @&$& і трохи знайшла їх. За що боролась, на те й напоролась.
Цитата
Анастасия
-3 #4 Анастасия 08.09.2020, 20:18
я знаю ету девочку и они не виновати в дтп !!!!!!
Цитата
Вахтанг
+2 #3 Вахтанг 08.09.2020, 15:34
Цитую Марко Хмиз:
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.

Согласен, тема не раскрыта :)
Цитата
Михайло
+14 #2 Михайло 08.09.2020, 11:25
Дебільні батьки купили мотоцикл своему дебільчику, той знайшов собі дебільну подругу і якщо шиї собі не позвертають,то ще наплодять не дай Бог таких самих дебільчиків. І ось так світ котиться в прірву.
Цитата
Марко Хмиз
+9 #1 Марко Хмиз 07.09.2020, 23:07
Ах, шкода, що мало фоток байкерші в стрінгах.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

31 липня 2021, 14:17

2021 07 29 koshtiФахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».