Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські медики розказали про найбільші проблеми в медицині

 

Під час розпалу епідемії коронавірусу, смілянські медики також зіткнулися з низкою випробувань і проблем.
Лікарі не хочуть називати своїх прізвищ, але поділилися з журналістами Сміла.ua тим, що їх зараз турбує найбільше.
Найперше – це надзвичайно високий рівень захворюваності на ковід серед медичних працівників Сміли. Лікарі, які перебувають у самому авангарді боротьби з пандемією, часто хворіють, та ще й у важкій формі. Тож переживають, що скоро не буде кому лікувати населення, адже медики або хворі, або звільняються через низькооплачувану відповідальну роботу, яка загрожує здоров’ю і життю.
Медикам набридло, що люди зараз дуже агресивні, не розуміють проблеми галузі охорони здоров’я, грублять, хамлять персоналу. У таких умовах дуже важко працювати.
Обласна влада вимагає збільшити кількість ліжок для хворих на ковід. Але скоро не буде кому обслуговувати ті ліжка.
Ще напружує, що змушують для хворих на ковід забирати ліжка у інших хворих. У Смілячнській міській лікарні проводять операції. Там лежать післяопераційні хворі, хворі діти. Куди подіти цих пацієнтів???
Також напружує постійне недофінансування, постійна нехватка кисневих концентратів, пошуки медичного кисню, відсутність системи подачі кисню. Медики постійно тягають важкі кисневі балони, постійно у пошуці додаткових ресурсів.
Потім… У лікарнях вже закінчились запаси масок, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), перчаток, дезінфекторів. Спочатку спонсори допомагали медикам і всього вистачало.
Тепер же пандемія затяглась. ЗІЗ закінчились, а спонсори десь поділись…
- Треба визнати, що ситуація з ковідом у нашій країні вийшла з під контролю. Медики стали заручниками ситуації. Потрібно вживати якихось серйозних дій на рівні держави, щоб врятувати людей, - вважають наші смілянські медики.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Павло Кондратенко розповів, що міська влада знає про всі нагальні проблеми медиків і постійно моні торить ситуацію. Окрім окреслених проблем у Смілі знову назріло питання з фінансуванням пільгових ліків та поганим харчуванням у лікарнях.
Але ось до влади прийшла нова команда керівників та обрано новий склад депутатів. тепер їм доведеться вирішувати ці важкі питання.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-1 #6 Сократ 20.11.2020, 12:27
Найбільша проблема в наших людей це недоумкуватість у всіх сферах і всіх рівнях. А розум на базарі не продається. Все продається такими, а розум вони купити не можуть.
Цитата
Ден
+2 #5 Ден 20.11.2020, 11:40
Часто лікарі, і гадаю кожен з нас може навести такі приклади, проявляють неповагу та хамство до пацієнтів, ставляться зверхньо, принижують людську гідність, самостверджуються на хворих, користуючись їх залежністю від них та безкарністю.
Цитата
Олександр К.
0 #4 Олександр К. 20.11.2020, 11:16
Цитую Very good:

А тут така засада, треба попахать, а воно з непревички тяжко!

Це як в тому анекдоті про пожежника: все добре, ы зарплата хороша і форму дають, а як пожежа, то хоч звільняйся.
Правда тут не лише лікарі винні. Влада тихенько (і водночас з шиком) розкрадає так званий "антиковідний фонд", а крайніми виявляються лікарі. Хоча те, як в останні дні люди народжували чи помирали під стінами лікарні, навіть якщо змогли туди добратися, показує що не лише в грошах діло. А скільки ще не змогли добратися?
Цитата
Very good
+9 #3 Very good 19.11.2020, 12:33
Цілком згоден з попередниками, деякі лікарі звикли до теплої ванни, вважають робочий кабінет за особисту приватну власність. Хочу приймаю, хочу чайок пь'ю пів дня, хочу на пару- тройку часів раніше звалю. Я вже мовчу за гроші.
А тут така засада, треба попахать, а воно з непревички тяжко! От і нервують, особливо хфахівці запенсійного віку.
Цитата
Олександр К.
+10 #2 Олександр К. 19.11.2020, 10:50
Розповім вам одну ситуацію. Ще доковідну... Хвору дитину мають відвезти в Черкаси. На швидкій. Вже завантажили, з крапельницею. І тут виявляється, що в направленні не вистачає підпису одного лікаря. Мати біжить в поліклініку до лікаря. Та упирається: я хворого не бачила, доставте мені його сюди. На 5-й поверх. Мати в сльозах. Як? Добре, що серед людей в коридорі виявилася жінка, яка знала маму і дитину, підняла шум і "пані лікар" в супроводі головного лікаря змогла спуститися вниз (в прямому і переносному розумінні) і подивилася на дитину. Не пройшло і години. Все підписала і дитину повезли.
Так що вірус - це не основна причина.
Цитата
**
+5 #1 ** 18.11.2020, 12:35
"Медикам набридло, що люди зараз дуже агресивні, не розуміють проблеми галузі охорони здоров’я, грублять, хамлять персоналу" це звичайно неприпустимо і таких хворих треба ставити на місце. Але й медики повинні поважати пацієнта. А не казати:"мені вже набридло сьогодні заключати декларації" і т.д і т.п.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

nikilu znov agro

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Про день пам'яті та примирення

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

 

Про відстороненість влади від почуття патріотизму

 

Людмила КРАВЧЕНКО

 

В області 78 осіб повторно захворіли на коронавірус

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
У Смілі не виконали план надходжень до бюджету на 7 мільйонів гривень, зате перевиконали план у сплаті за землю

27 квітня 2021, 10:25

2021 04 26 zzem

На засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики та розвитку підприємництва розглядали питання про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2021 року.


Суспільство
Смілянські медики розповідають про вакцину БЦЖ

08 травня 2021, 14:02

2021 04 30 BCZ

Вакциною БЦЖ проводять щеплення від захворювання на туберкульоз. Це грізне захворювання викликається мікобактерією певного виду і є хронічною інфекцією.


Цікаво
Вчені створили інноваційний метод редагування генів

08 травня 2021, 15:30

2021 05 06 gen

Американські вчені створили нову технологію, яка дозволить проводити мільйони генетичних експериментів одночасно, не втручаючись безпосередньо в ДНК.


Афіша
У Смілі проведуть заходи до днів Пам’яті та Примирення і Перемоги над фашизмом

06 травня 2021, 09:30

2021 05 05 zax

З нагоди 8 травня - Дня Пам’яті та Примирення і 9 травня – Дня Перемоги, у нашому місті проведуть кілька урочистих заходів.