Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

Води за графіком поки що не буде – на виконкомі не зібрали для цього голосів (відео)

2020 07 03 voda

 

У соцмережах напружено обговорювали і чекали рішення сьогоднішнього виконкому – на засіданні мали розглядати переведення міста на подачу води за графіком.
Через аномальну засуху, спеку і падіння води у резервуарах до критичної позначки, на даний час КП "ВодГео" не має технічної можливості безперебійно надавати послуги з постачання питної води споживачам.
В.о. директора водоканалу Валерій Долматов зазначив, що сьогодні із 27 свердловин працює лише 20. Для семи свердловин потрібно розробляти нові проєкти. Всі водозабори треба ремонтувати, чистити фільтри.
Щоб якось стабілізувати роботу підприємства та накопичити воду у резервуарах, водоканал звернувся до виконавчого комітету за дозволом на застосування перерв у наданні послуг з водопостачання для споживачів міста.
Воду хочуть подавати за графіком протягом двох місяців, до вересня, поки відремонтують і почистять свердловини.
Пропонується такий графік подачі води: з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 17.00 та з 23.00 до 6.00 години.
Проте з’ясувалося, що у текст графіку вкралась помилка: членам виконкому запропонували голосувати не за два місяці водопостачання, а за тиждень – з 3 до 9 липня.
Тож міський голова запропонував проголосувати за тиждень водопостачання за графіком, щоб перевірити, які будуть результати, чи задовольнить це підприємство.
Проте після емоційної дискусії члени виконкому не підтримали звернення КП «ВодГео» та не надали дозвіл на застосування перерви у наданні послуг з водопостачання. Не пройшов графік ні на тиждень, ні на 2 місяці.
Працівники водоканалу залишились дуже незадоволеними, адже робота підприємства під загрозою і зволікання з ремонтом може призвести до ще гірших, просто катастрофічних наслідків.
Відео про дискусії на виконкомі можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Фред
+2 #7 Фред 05.07.2020, 16:26
Подивися,послухаєш - НУ РЕАЛЬНО КУПА ДИБІЛІВ !
Цитата
Житель міста
+6 #6 Житель міста 05.07.2020, 00:21
Скільки можна терпіти їх знущання?!!!протягом двох тижнів відключають воду. Вимикають, коли їм вздумається, після включення вода тече жовта, хіба такою під час спеки і епідемії можна користуватися??? Кожного року влітку в них постійні проблеми з водою і як завжди страждає населення. Якщо "шановна" мерія і керівництво "ВодГео" не справляється, то можливо проблема в самому керівництві і їхньому збагаченні на цьому??? І потрібно гнати таке керівництво ломакою аж до Києва!!! Хай відзвітують, як вони обкрадають своє населення, яке чесно сплачує дані послуги!
Цитата
привiт
+3 #5 привiт 04.07.2020, 15:51
так, вимикають воду і надалі коли їм заманеться, а вмикають - тече жовта, або помаранчева вода, якою навіть город страшно поливати!
і це тільки ПОЧАТОК незворотніх змін в кліматі! а що буде робити наше і так не стабільне ВодГео через два-п'ять років?! напевно, будуть абонентам воду по талонах в пляшки наливати...
Цитата
привiт
+2 #4 привiт 04.07.2020, 15:40
Пропонується такий графік подачі води: з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 17.00 та з 23.00 до 6.00 години. - - - такий графік, якраз, коли робочий народ на роботі, чи вночі спить! це знущання! зробіть з 5:00 до 8:00 і з 18:00 до 21:00 і досить! а то, щоб помитися, та напитися після жаркого дня - треба вночі прокидатися!
Цитата
Женя
+2 #3 Женя 04.07.2020, 14:46
У вас воду хоть відключають, а у мене її третій день вже нема, я вже всі свої запаси використав, щей жара на вулиці вимушує пити ще більше дидефіцитної води
Цитата
Полиграф
+4 #2 Полиграф 04.07.2020, 11:21
А воду сегодня всё равно выключили! Нужно этому долматову по шее дать!
Цитата
Сергій
+8 #1 Сергій 04.07.2020, 07:23
Не затвердили графік, то чому тоді воду відключають і не за графіком?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Депутати допитувалися, яка зарплата у міського голови і кого будуть скорочувати

26 січня 2021, 12:26

2021 01 26 obgov

Цими днями у Будинку рад постійно говорять про оптимізацію і скорочення штатів.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке