Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі видалять 55 дерев і проведуть ярмарку «Весна-2021»

 

На виконкомі дали дозвіл на видалення 55-ти аварійних дерев на підставі 18 заяв від жителів та представників установ міста.
Члени виконкому погодили проведення у Смілі з 10 квітня по 30 травня ярмарку «Весна-2021» з режимом роботи з 7.00 до 16.00 год у п’яти визначених місцях мікрорайонів міста. На ярмарку продаватимуть посадковий матеріал, насіння, вестимуть роздрібну торгівлю.
Окрім того члени виконкому визначили місця для зберігання демонтованих тимчасових споруд – їх складуватимуть на території виробничої бази КП «Смілакомунтеплоенерго на вул. Крилова. Та внесли зміни до прийнятих раніше рішень про склад адміністративної комісії та постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+3 #4 Олександр К. 29.03.2021, 20:58
Цитую Den:
Олександру К зустрічне питання: якщо ви так ненавидите тінь та прохолоду - чому ще до сих пір в пустелі не живете?


Як казав один знайомий узбек "Лючьше маленький Ташкент, чем бальшой сибирь". А в пустелі мені не дуже сподобалося - постійно пісок на зубах, хоч це і краще, ніж іній на спині, чи нижче.
А відносно дерев - я їх реально посадив більше, ніж зрубав. І ще посажу, як буде де. Просто в місті не так багато місць, де можна посадити дерево, особливо те, що повинне вирости великим.
Цитата
Den
0 #3 Den 29.03.2021, 09:23
Скільке буде посаджено нових дерев замість "аварійних"? За кожне знищене дерево треба садити по 2 нових, це самий простий, дешевий та екологічний метод піклуватися про здоровья жителів в перспективі на багато років. Олександру К зустрічне питання: якщо ви так ненавидите тінь та прохолоду - чому ще до сих пір в пустелі не живете?
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 27.03.2021, 17:39
Цитую привіт:
знову будуть стояти лисі п'ятиметрові стовбури замість сторічних дерев... -.-

А ви вважаєте, що напіввсохле 15-метрове дерево, яке загрожує в будь-який момент впасти на голови прохожим - це набагато красивіше? І не впевнений що омела, яка й зараз зелена, виробляє багато кисню.
Та й до електрики всі вже якось звикли. А гілки, які ростуть між проводами не дуже сприяють стабільній її подачі.
А що робити з деревами, що ростуть біля доріг? Особливо, якщо великі гілки ледве не перекривають дорогу?
Критикувати можна, я і сам це непогано вмію. Але є дуже багато випадків, коли просто треба прибрати дерево. А кому дуже подобаються дерева -чому ви ще до цих пір не в лісі живете?
Цитата
привіт
0 #1 привіт 27.03.2021, 09:46
знову будуть стояти лисі п'ятиметрові стовбури замість сторічних дерев... -.-
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Лариса КОШОВА

Про те, що у Черкаси привезли 4720 доз китайської вакцини CoronaVac

Максим СТЕПАНОВ

 

Епідемія починає йти на спад 

 

Тетяна ПРОЦЕНКО

Про те, як проходить вакцинування у селах територіальних громад Смілянщини

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
З 27 квітня у Смілі працюватиме ярмарок «Великодній кошик»

16 квітня 2021, 12:30

2021 04 13 yarm1

У період з 27 квітня по 1 травня на території міста працюватиме ярмарок «Великодній кошик», на якому вестимуть роздрібну торгівлю з продажу великодньої випічки та сувенірної продукції. Режим роботи ярмарку з 06.30 до 15.00 години.


Цікаво
Які стрічки, які прикраси!

15 квітня 2021, 18:27

2021 03 15 strichka

На цьому фото дівчата у національних строях з села Дубинка Чорнобаївського району, нині затопленного Кременчуцьким морем.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».