Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі видалять 55 дерев і проведуть ярмарку «Весна-2021»

 

На виконкомі дали дозвіл на видалення 55-ти аварійних дерев на підставі 18 заяв від жителів та представників установ міста.
Члени виконкому погодили проведення у Смілі з 10 квітня по 30 травня ярмарку «Весна-2021» з режимом роботи з 7.00 до 16.00 год у п’яти визначених місцях мікрорайонів міста. На ярмарку продаватимуть посадковий матеріал, насіння, вестимуть роздрібну торгівлю.
Окрім того члени виконкому визначили місця для зберігання демонтованих тимчасових споруд – їх складуватимуть на території виробничої бази КП «Смілакомунтеплоенерго на вул. Крилова. Та внесли зміни до прийнятих раніше рішень про склад адміністративної комісії та постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+3 #4 Олександр К. 29.03.2021, 20:58
Цитую Den:
Олександру К зустрічне питання: якщо ви так ненавидите тінь та прохолоду - чому ще до сих пір в пустелі не живете?


Як казав один знайомий узбек "Лючьше маленький Ташкент, чем бальшой сибирь". А в пустелі мені не дуже сподобалося - постійно пісок на зубах, хоч це і краще, ніж іній на спині, чи нижче.
А відносно дерев - я їх реально посадив більше, ніж зрубав. І ще посажу, як буде де. Просто в місті не так багато місць, де можна посадити дерево, особливо те, що повинне вирости великим.
Цитата
Den
0 #3 Den 29.03.2021, 09:23
Скільке буде посаджено нових дерев замість "аварійних"? За кожне знищене дерево треба садити по 2 нових, це самий простий, дешевий та екологічний метод піклуватися про здоровья жителів в перспективі на багато років. Олександру К зустрічне питання: якщо ви так ненавидите тінь та прохолоду - чому ще до сих пір в пустелі не живете?
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 27.03.2021, 17:39
Цитую привіт:
знову будуть стояти лисі п'ятиметрові стовбури замість сторічних дерев... -.-

А ви вважаєте, що напіввсохле 15-метрове дерево, яке загрожує в будь-який момент впасти на голови прохожим - це набагато красивіше? І не впевнений що омела, яка й зараз зелена, виробляє багато кисню.
Та й до електрики всі вже якось звикли. А гілки, які ростуть між проводами не дуже сприяють стабільній її подачі.
А що робити з деревами, що ростуть біля доріг? Особливо, якщо великі гілки ледве не перекривають дорогу?
Критикувати можна, я і сам це непогано вмію. Але є дуже багато випадків, коли просто треба прибрати дерево. А кому дуже подобаються дерева -чому ви ще до цих пір не в лісі живете?
Цитата
привіт
0 #1 привіт 27.03.2021, 09:46
знову будуть стояти лисі п'ятиметрові стовбури замість сторічних дерев... -.-
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
Сміляни купаються у красиво підсвіченому фонтані, що недавно запрацював

02 серпня 2021, 17:31

Ми вже повідомляли, що 28 липня відбувся пробний запуск, і відтоді нарешті запрацював прекрасний фонтан у центрі нашого міста.


Цікаво
Астрономи вперше побачили світло від надмасивної чорної діри

02 серпня 2021, 18:28

2021 08 02 diraАстрономи виявили під час спостережень за надмасивною чорною дірою незвичайні світлові спалахи. З'ясувалося, що це відображення зі зворотного боку чорної діри.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».