Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Одеська залізниця вимагає, щоб Сміла відшкодувала 1,8 млн грн за перевезення пасажирів (відео)

2019 09 19 prokofev

 

Начальник управління праці та соцзахисту населення Микола Прокоф’єв на бюджетній комісії зачитав листа від адміністрації Одеської залізниці про те, що вони вимагають 1 млн 830 тис грн від Смілянської міської ради як відшкодування за перевезення пільгових пасажирів.
У першому півріччі, через скандали та погрози, Одеська залізниця змусила нашу міську раду сплатити кошти за перевезення пасажирів. Тоді сума була меншою і вони погрожували, що інакше відмовляться сплачувати податки у смілянську міську казну. Це серйозне зауваження, тому що найбільшим наповнювачем міського бюджету Сміли є якраз Укрзалізниця.
Зараз настало друге півріччя фінансового року. Знову треба відшукати кошти і заплатити Укрзалізниці, та ще й більшу суму, бо у них на 15% піднявся тариф на приміські перевезення.
В Одеській філії Укрзалізниці продовжують шантажувати міську владу тим, що можуть піти сплачувати податки в інші міста, а також позиватимуться до Смілянської міської ради в судах і через суди відшкодовуватимуть свої витрати на перевезення.
Відео з бюджетної комісії можна подивитись на каналі Сміла.ua

 


Не забудьте підписатись на наш Ютуб-канал - Сміла.ua

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+1 #2 Сократ 21.09.2019, 12:46
Цитую Зе:
А вы як хотіли? Халяви не буде. Дуже багато дармоідів сидить на шиі міського бюджету і кожен хоче дебелу зарплату та ще більшу премію, проблеми міста то таке, головне себе любімого не обділить.

Це проблема всієї України..... Бездарні, тупі, примітивні, хитрожопі люди, які думають, що вони всіх, а насправді самі себе....
Цитата
Зе
+7 #1 Зе 20.09.2019, 14:17
А вы як хотіли? Халяви не буде. Дуже багато дармоідів сидить на шиі міського бюджету і кожен хоче дебелу зарплату та ще більшу премію, проблеми міста то таке, головне себе любімого не обділить.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Обережно, лептоспіроз: де можна «підчепити» небезпечну недугу

17 липня 2026, 17:46

З настанням літа розпочинається сезон підвищеного ризику захворювання на лептоспіроз. У цей період люди частіше відпочивають біля водойм, займаються риболовлею, працюють на присадибних ділянках, що збільшує ймовірність контакту зі збудником інфекції.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».