Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

Дорогу біля відділку поліції ремонтують навіть в темряві (ФОТОФАКТ)

2019 11 15 Remont

 

Ще 19 липня ми писали про те, що розпочався ремонт дороги на вулиці Перемоги. Тоді робітники доблесно роздовбали весь асфальт і залишили глибокі й густі ями. Дорога у такому стані перебувала майже 4 місці. Ох і натерпілися ж водії, курсуючи цим побитим шляхом!

 

2019 11 15 Remont1

 

2019 11 15 Remont2


Сьогодні, нарешті, ремонтні роботи продовжили. На вулиці Перемоги працює техніка, розкидають гарячий асфальт.

 

2019 11 15 Remont3

 

2019 11 15 Remont4


Робітники радіють, що зараз пощастило з погодою. Працюють навіть у темну пору доби під світло фар. Якість такого ремонту – досить сумнівна. Покриття буде дивним – латка на латці, ніби мереживо. Дорожники сказали, що завтра продовжать роботу і спробують завершити ремонт цієї вулиці.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+4 #3 Сократ 17.11.2019, 09:01
Цитую victor:
Ну от чому такий дебілізм???

Чому, а я тобі скажу чому. От ти як в школі навчався, в технікумі в вузі? І чого ти там навчався? А ти знаєш, що зі 100 чоловік на потоці навчається реально 3, ще 10 так собі вчаться. А решта? А ле ж всі отримують дипломи і йдуть у світ. Всі 100. Далі що? А далі теж звязки, хабарі. Тож у тих хто навчався великі шанси в цій масі теж учених, щось змінити і вдало застосовувати свої знання? Не дуже великі. Можна сказати мізерні. От і маємо дурак їде, дураком поганяє. А про виховання та моральні цінності то взагалі мови не має. То ж тотальна безграмотність, жадібність, примітивізм. Результат на лице.
Цитата
victor
+4 #2 victor 16.11.2019, 19:22
Ну от чому такий дебілізм???
Цитата
ДМБ
+7 #1 ДМБ 15.11.2019, 16:42
Этот недуг мы в подвиг оформим.........
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
У Ташлику відсвяткували випускний 22 «студенти» Університету третього віку

23 січня 2020, 16:25

2020 01 23 instutyt

Днями у Ташлику святкували нестандартний випускний – 5 років навчання завершили поважні вихованці Університету третього віку.


Цікаво
Вчений NASA розповів, де в Сонячній системі шукати позаземне життя

23 січня 2020, 18:27

2020 01 15 galaktuka

Один з розробників програми «Вояджер» і співробітник NASA професор Едвард Стоун закликав більш детально вивчити супутник Сатурна, який може зберігати родинні земним мікроорганізми.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.