Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі обговорюють нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення

2019 07 29 voda

 

На офіційному сайті міської ради опублікували проект рішення виконавчого комітету, у якому пропонується ухвалити нові тарифи для КП «ВодГео». Якщо раніше за водопостачання та водовідведення сміляни платили по 30 з лишком гривень, то тепер доведеться сплачувати більше 50 гривень.
Враховуючи звернення КП „ВодГео” та надані документи, з метою приведення тарифів до економічно обґрунтованих витрат на їх надання, тариф на послугу з централізованого водопостачання складатиме 24,14 грн за 1 м³ (з ПДВ); тариф на послугу з централізованого водовідведення - 27,48 грн за 1 м³ (з ПДВ).
КП „ВодГео” має повідомити споживачів про зміну тарифу не пізніше, ніж за 15 днів до введення його у дію.
Міське фінансове управління (Сватко Г.Я.) та управління праці та соціального захисту населення (Прокоф’єв М.О.) повинні і надалі здійснювати фінансування витрат КП „ВодГео” на відшкодування пільг та субсидій для населення згідно із встановленими тарифами.
Нагадаємо, що у листопаді 2018 року був ухвалений тариф за водопостачання – 15,84 грн з ПДВ, а за водовідведення – 15,83 грн з ПДВ.

scroll back to top

Коментарі  

УКРОП
+9 #3 УКРОП 30.07.2019, 22:32
А хто прорахував цей таріф? За таку ціну, з крану нам буде текти мінімум така вода як БОРЖОМІ?!Чи те що смердить із Ірдиня?Шини вже на поготові,так що чекаемо на попередження Водгео про підвищення таріфу на воду ,яка по їх міркам золота. Хоча у Трускавці вода (по Трускавец 27,83)Панове збавте оберти,бо можна підірвати животи
Цитата
victor
+14 #2 victor 29.07.2019, 19:42
Значить так! Ви нічого не писали і ми нічого не читали! Не дратуйте людей!
Цитата
Полиграф
+29 #1 Полиграф 29.07.2019, 16:19
Классный новый директор )) Видимо захотелось ему хорошей зарплаты за наш счёт )) Уже окончательно охренели, уроды!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У смілянському терцентрі провели опитування і похвалили самі себе

01 серпня 2021, 14:21

Територіальний центр функціонує для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю


Цікаво
Як чоловіку отримати оплачувану відпустку при народженні дитини – пояснення Мін’юсту

01 серпня 2021, 15:53

2021 08 01 vidpustkaСкористатися додатковою оплачуваною 14-денною відпусткою можна впродовж 3 місяців з дня появи на світ малюка.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».