Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На «Локомотиві» або на очисних планують відкрити пункт для перетримки тварин. Відео

Нарешті міська влада серйозно зайнялась питанням безпритульних тварин у нашому місті. На депутатській комісії з питань ЖКГ була порушена ця проблема, а до її обговорення активно долучились місцеві волонтери-зоозахисники. І нинішня влада почула їхні звернення і вимоги.
На прохання зоозахисників представники влади об’їхали комунальні об’єкти, які можна переобладнати під притулок або місце перетримки для тварин.
Чиновники пропонують волонтерам облаштуватися на території міських очисних. А от зоозахисникам не дуже подобається цей вибір, вони хочуть зайняти колишній тир на стадіоні «Локомотив».
Секретар міської ради Юрій Студанс озвучив вимоги зоозахисників: знайти приміщення для перетримки тварин, виділити невеликий штат у кількості 4 працівників при будь-якому комунальному підприємстві міста, профінансувати кошти на утримування і стерилізацію тварин.

 

 


Попередньо підрахували, що на виплату зарплати працівникам і фінансування притулку для тварин потрібно виділяти близько 1 мільйону гривень на рік. І хоча це досить дорого для нашого міста, але проблема безпритульних тварин, їхніх нападів на людей, спалахів сказу вимагає вирішення. Владі рано чи пізно доведеться вирішувати цю проблему. Тож не треба запускати її до критичного стану.
До того ж волонтери назвали, скільки плюсів може бути від того, що у Смілі з’явиться власний цивілізований притулок для тварин. Це не тільки нормалізує санітарно-гігієнічний стан у місті, а й дозволить навчати дітей добру та милосердю завдяки екскурсіям до притулку і допомозі бездомним собачкам та котикам.

 

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Владимир
+2 #4 Владимир 23.02.2021, 12:51
Я тоже ПРОТИВ псарни на Локомотиве!!!
Цитата
Богдан
+3 #3 Богдан 23.02.2021, 11:10
В благословенні часи все ж дешевше вирішували проблему.
Цитата
Громадянин
+6 #2 Громадянин 23.02.2021, 11:03
Цілком підтримую попередній пост.
На Богдана єдине місце де можна з дитиною вийти на прогулянку це стадіон, літом діти гуляють, а ви псарню там хочете зробити!!!
Робіть в центральному парку, розумники!
Цитата
Смілянин
+6 #1 Смілянин 23.02.2021, 10:40
А ви запитайте у жителів мікрорайону: Чи довподоби буде їм таке сусідство? Я як житель мікрорайону Богдана виступаю проти розміщення притулку для тварин на території стадіону. Я не хочу щоб на мікрорайоні був "зброд" безпретульних собак. Я вважаю що більшість мешканців цієї території будуть проти такого сусідства. Якщо зоозахисники так хочуть притулок то робіть його в себе вдома біля своїх дітей, батьків, друзів. А взагалі такі заклади робляться за межою міста подалі від великого скупчення людей. А мікрорайон Богдана самий більший і "густонаселенний" район міста.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У річці масово гине риба

04 серпня 2021, 17:28

2021 08 04 riba1До Черкаського рибоохоронного патруля надійшла інформація про загибель водних біоресурсів на річці Рось в районі села Яблунівка Звенигородського району.


Цікаво
Сміла і Тясмин в перші дні серпня

03 серпня 2021, 18:32

2021 08 03 tyasminЗнову порадував своїм відео смілянин Віктор Ткаченко


Афіша
6-7-8 серпня у Ротмістрівці - авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021"

03 серпня 2021, 14:31

2021 08 03 yaslaУ ці вихідні у селі Ротмістрівка втретє проведуть авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021". Назва фестивалю розшифровується як "Я люблю Саміт Любителів Авіації".