|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин12 червня 2026, 16:26 |
Смілянські міські перевізники хочуть підвищити вартість проїзду до 9 грн
Сьогодні у Будинку рад мало відбутися засідання конкурсного комітету з пасажирських перевезень. Справа в тому, що у міських перевізників закінчується термін договору на перевезення, офіційно вони мають працювати до 26 грудня.
|
Дійові особи
Валерія ЧАЛИЙ
Про те, що 100 балістичних ракет при супроводженні 1000 дронів по Москві набагато ефективніше, ніж всі ці засідання імпотентної Ради безпеки ООН
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||
Коментарі
Це дуже схоже на брехню!
Хто бачив подані (якщо вони були) розрахунки?
Хто заважає міській владі створити комунальне підприємство-перевізник? (це ж треба створювати, а не балаболити)
Нехай влада прийме (нарахує) тариф 1 гривню, і відшкодовує збитки перевізникам.
Чому не знайшли нових перевізників? (це ж шукати треба, а не балаболити)
Нехай місцева влада не підписує договори! Тільки в Черкасах є тролейбусний парк (комунальний), а в Смілі слободяники будуть містян розвозити! (він же обіцяє привести нових перевізників)
Сміла- місто для людей!