Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

Через відсутність дороги не можуть їздити автобуси

2019 05 13 doroga

 

У Смілі та районі – жахливі дороги. Але виявляється буває ще гірше – біля села Хрестителеве Чорнобаївського району.
Щоб автобус проїхав після дощу тамтешнім бездоріжжям пасажири вимушені виходити із транспортного засобу та йти пішки. Відповідні фото розмістив у соцмережі Владислав Головкин, повідомляє «Вікка».
Найбільшої проблеми бездоріжжя завдає саме в дощову погоду, коли проїжджа частина перетворюється на суцільне багно.
"Скажете, що дорога жахлива! Та ні, її тут просто немає", - зазначив у дописі під фото Владислав.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
0 #3 Юний 18.05.2019, 13:50
Ось рейтинг доріг у світі 2019. Ми на 130 місці із 137. Для порівняння даю рейтинг наших сусідів по кордону та сусідів по рейтингу:
62 Венгрия 4,1
65 Польша 4,1
73 Словакия 4,0
93 Болгария 3,4
114 Россия 2,9
120 Румыния 2,7
128 Молдова 2,5
129 Мозамбик 2,5
130 Украина 2,4
131 Парагвай 2,4
Цитата
Тарас
-1 #2 Тарас 17.05.2019, 21:45
Цитую Сократ:
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....

Не зрозумів??????! А що і кому не подобається????! Правда?!!!!
Цитата
Сократ
-4 #1 Сократ 14.05.2019, 21:44
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір