Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Через відсутність дороги не можуть їздити автобуси

2019 05 13 doroga

 

У Смілі та районі – жахливі дороги. Але виявляється буває ще гірше – біля села Хрестителеве Чорнобаївського району.
Щоб автобус проїхав після дощу тамтешнім бездоріжжям пасажири вимушені виходити із транспортного засобу та йти пішки. Відповідні фото розмістив у соцмережі Владислав Головкин, повідомляє «Вікка».
Найбільшої проблеми бездоріжжя завдає саме в дощову погоду, коли проїжджа частина перетворюється на суцільне багно.
"Скажете, що дорога жахлива! Та ні, її тут просто немає", - зазначив у дописі під фото Владислав.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
0 #3 Юний 18.05.2019, 13:50
Ось рейтинг доріг у світі 2019. Ми на 130 місці із 137. Для порівняння даю рейтинг наших сусідів по кордону та сусідів по рейтингу:
62 Венгрия 4,1
65 Польша 4,1
73 Словакия 4,0
93 Болгария 3,4
114 Россия 2,9
120 Румыния 2,7
128 Молдова 2,5
129 Мозамбик 2,5
130 Украина 2,4
131 Парагвай 2,4
Цитата
Тарас
-1 #2 Тарас 17.05.2019, 21:45
Цитую Сократ:
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....

Не зрозумів??????! А що і кому не подобається????! Правда?!!!!
Цитата
Сократ
-4 #1 Сократ 14.05.2019, 21:44
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

metalobaza

Дійові особи

Ігор РАБОТЕНКО

rabotenko

  

Про перехід смілян на індивідуальне опалення

 

Сергій ТАРАН

Taran

 

Про запаси Держрезерву

 

 

Валентин Бугрим

Bygrum

 

Про злочинне підвищення цін на продукти харчування

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У березні бюджет Сміли недоотримає 8 мільйонів гривень

20 березня 2020, 17:31

2020 03 20 budgetУ березні-квітні міський бюджет Сміли може недоотримати більше 8 млн грн.


Суспільство
Завтра зранку Кам’янку заблокують через коронавірус. Там більше 17 хворих

28 березня 2020, 20:33

2020 03 28 kamyankaУ Кам’янському районі станом на вечір більше ніж 17 підтверджених випадків захворювання на коронавірус


Цікаво
Жіноча Січ: Як українки творили історію

27 березня 2020, 18:40

Майже всі підручники та посібники з історії України розповідають, що на Запорізькій Січі жінок не було.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.