Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Через відсутність дороги не можуть їздити автобуси

2019 05 13 doroga

 

У Смілі та районі – жахливі дороги. Але виявляється буває ще гірше – біля села Хрестителеве Чорнобаївського району.
Щоб автобус проїхав після дощу тамтешнім бездоріжжям пасажири вимушені виходити із транспортного засобу та йти пішки. Відповідні фото розмістив у соцмережі Владислав Головкин, повідомляє «Вікка».
Найбільшої проблеми бездоріжжя завдає саме в дощову погоду, коли проїжджа частина перетворюється на суцільне багно.
"Скажете, що дорога жахлива! Та ні, її тут просто немає", - зазначив у дописі під фото Владислав.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
0 #3 Юний 18.05.2019, 13:50
Ось рейтинг доріг у світі 2019. Ми на 130 місці із 137. Для порівняння даю рейтинг наших сусідів по кордону та сусідів по рейтингу:
62 Венгрия 4,1
65 Польша 4,1
73 Словакия 4,0
93 Болгария 3,4
114 Россия 2,9
120 Румыния 2,7
128 Молдова 2,5
129 Мозамбик 2,5
130 Украина 2,4
131 Парагвай 2,4
Цитата
Тарас
-1 #2 Тарас 17.05.2019, 21:45
Цитую Сократ:
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....

Не зрозумів??????! А що і кому не подобається????! Правда?!!!!
Цитата
Сократ
-4 #1 Сократ 14.05.2019, 21:44
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Росія – країна-фейк

 

 

 

Максим Сорочан

Сорочан

 

Про закон щодо української мови

 

 

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Наші сусіди залишилися без голів

10 липня 2019, 13:31

2019 07 10 rdaУ сусідніх районах – Чигиринському та Кам’янському – звільнили голів райдержадміністрацій.


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
Поширюється небезпечна інтернет-гра, що передбачає зникнення дітей

20 липня 2019, 13:53

2019 07 18 gra

Правоохоронці б’ють на сполох: спочатку в Євросоюзі, а нині вже і в Україні поширюється нова небезпечна інтернет-гра, яка передбачає зникнення дітей щонайменше на добу.


Цікаво
У гормонів теж є "годинник роботи"

20 липня 2019, 15:30

2019 07 15 bydulnuk

Якщо ви прокидаєтеся і встаєте до 6 години ранку, то у вашому організмі виробляється серотонін-гормон щастя.


Афіша
На Івана Купала збираємося у Самгородку

04 липня 2019, 16:20

2019 07 05 kypala

Нагадуємо, що цієї суботи, 6 липня, у Самгородку біля ставка на околиці села відбудуться народні гуляння, привячені святу Івана Купала.