Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

29-01-2020
Сьогодні у Смілу приїхав голова Черкаської ОДА з робочим візитом (НАЖИВО)

29 січня о 9.00 у Будинку рад розпочалась нарада за участі голови Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара та очільників міста і району.

Читати далі...

Через відсутність дороги не можуть їздити автобуси

2019 05 13 doroga

 

У Смілі та районі – жахливі дороги. Але виявляється буває ще гірше – біля села Хрестителеве Чорнобаївського району.
Щоб автобус проїхав після дощу тамтешнім бездоріжжям пасажири вимушені виходити із транспортного засобу та йти пішки. Відповідні фото розмістив у соцмережі Владислав Головкин, повідомляє «Вікка».
Найбільшої проблеми бездоріжжя завдає саме в дощову погоду, коли проїжджа частина перетворюється на суцільне багно.
"Скажете, що дорога жахлива! Та ні, її тут просто немає", - зазначив у дописі під фото Владислав.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
0 #3 Юний 18.05.2019, 13:50
Ось рейтинг доріг у світі 2019. Ми на 130 місці із 137. Для порівняння даю рейтинг наших сусідів по кордону та сусідів по рейтингу:
62 Венгрия 4,1
65 Польша 4,1
73 Словакия 4,0
93 Болгария 3,4
114 Россия 2,9
120 Румыния 2,7
128 Молдова 2,5
129 Мозамбик 2,5
130 Украина 2,4
131 Парагвай 2,4
Цитата
Тарас
-1 #2 Тарас 17.05.2019, 21:45
Цитую Сократ:
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....

Не зрозумів??????! А що і кому не подобається????! Правда?!!!!
Цитата
Сократ
-4 #1 Сократ 14.05.2019, 21:44
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Фітосанітари прогнозують зростання чисельності гризунів на полях

29 січня 2020, 09:21

2020 01 27 gruzyn

Погодні умови зими і відсутність снігового покриву сприяють життєдіяльності мишоподібних гризунів.


Цікаво
27 січня народився Павло Чубинський, автор Гімну України

28 січня 2020, 18:23

2020 01 28 pavlo

27 січня 1839 року народився Павло Платонович Чубинський — автор слів Гімну України.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.