Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Через відсутність дороги не можуть їздити автобуси

2019 05 13 doroga

 

У Смілі та районі – жахливі дороги. Але виявляється буває ще гірше – біля села Хрестителеве Чорнобаївського району.
Щоб автобус проїхав після дощу тамтешнім бездоріжжям пасажири вимушені виходити із транспортного засобу та йти пішки. Відповідні фото розмістив у соцмережі Владислав Головкин, повідомляє «Вікка».
Найбільшої проблеми бездоріжжя завдає саме в дощову погоду, коли проїжджа частина перетворюється на суцільне багно.
"Скажете, що дорога жахлива! Та ні, її тут просто немає", - зазначив у дописі під фото Владислав.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
0 #3 Юний 18.05.2019, 13:50
Ось рейтинг доріг у світі 2019. Ми на 130 місці із 137. Для порівняння даю рейтинг наших сусідів по кордону та сусідів по рейтингу:
62 Венгрия 4,1
65 Польша 4,1
73 Словакия 4,0
93 Болгария 3,4
114 Россия 2,9
120 Румыния 2,7
128 Молдова 2,5
129 Мозамбик 2,5
130 Украина 2,4
131 Парагвай 2,4
Цитата
Тарас
-1 #2 Тарас 17.05.2019, 21:45
Цитую Сократ:
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....

Не зрозумів??????! А що і кому не подобається????! Правда?!!!!
Цитата
Сократ
-4 #1 Сократ 14.05.2019, 21:44
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Від засухи найбільше постраждав наш район

21 жовтня 2019, 17:24

2019 10 21 pogodaЦього року найгірша ситуація з посівною озимини склалася у нашому краї. Адже наша область є епіцентром засухи


Цікаво
В Україні заборонять використання пластикових пакетів

20 жовтня 2019, 15:34

2019 10 18 paket

Щоб мінімізувати шкоду для природи, у Парламенті зареєстрували законопроект 2051-1 про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.