Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

Депутати-Свободівці хочуть дострокового припинення повноважень секретаря міської ради Віктора Федоренка

2020 05 13 prumak

 

Відбулося засідання комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, яку очолює депутат Володимир Примак.
Першим питанням комісія розглянула подання депутатів-членів фракції ВО "Свобода" про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Віктора Федоренка. Але… Наші депутати не вміють доводити до кінця справу. Подання – написали, але самі – не прийшли. Тож комісія розглядала подання без авторів, які не прибули на засідання. Але за участі секретаря міської ради Віктора Федоренка.
Під час обговорення цього питання члени комісії висловили зауваження про те, що автори не зазначили причину дострокового припинення повноважень. Тож рекомендували авторам у пояснювальній записці обґрунтувати всі причини та передати до юридичного відділу, щоб їм надали правового висновку. Зрештою, члени комісії вирішили відкласти розгляд цього проєкту рішення та повторно запросити ініціаторів подання.

scroll back to top

Коментарі  

Максим
+1 #2 Максим 15.05.2020, 09:45
[quote name="Сократ"].. Бо єдине що вони роблять це розтаскують бюджет і так вкрай занедбаного міста ще й за це премії собі виплачують..

депутати працюють в раді і постійних комісіях на громадських засадах: ніяких премій, зарплат вони не отримують.
вчергове утверджуюся в думці, що нам треба посилювати вимоги до виборця, якщо в нас буде свідомий виборець, то він не дозволить собі легковажити з вибором майбутнього свого населеного пункту і країни.
Цитата
Сократ
+14 #1 Сократ 13.05.2020, 18:54
Звертаюся до всіх мешканців м. Сміла. Подивітся на всіх цих клоунів хто зараз депутат, міський голова, міськвиконком. Випишіть їх усіх чи запамятайте. І щоб після наступних виборів жодного з них. Жодного їх там більше ніколи не було. Щоб і не смерділо ними. Бо єдине що вони роблять це розтаскують бюджет і так вкрай занедбаного міста ще й за це премії собі виплачують. Це плоди руйнівної децентралізації, коли розкрадену "центром" та зруйновану державу кинули на розтерзання місцевим шакалам, які тепер розтаскують вже її по кістках.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Кадрові зміни: «старий» начальник відділу охорони здоров’я і новий в.о. начальника управління економіки

26 січня 2021, 13:29

2021 01 26 zminu

Міський голова Сергій Ананко проінформував депутатів про деякі кадрові зміни. З 21 січня поновлено на посаді начальника відділу охорони здоров’я депутата від партії «Наш край» Миколу Стуженка.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке