Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Автобуси Смілянського АТП виїдуть на маршрути міста і району з 1 червня

2020 05 26 ATP

 

Директор ПрАТ «СМІЛЯНСЬКЕ АТП 17128» Петро Даценко розповів для Сміла.ua, чому підприємство не змогло відновити свою роботу 22 травня. Міська влада та Смілянська РДА наполягали, щоб рух громадського транспорту розпочався у терміни, зазначені у Постанові КМУ. Але ПрАТ «СМІЛЯНСЬКЕ АТП 17128» не підтримало це рішення.
- Наше підприємство два місяці карантину повністю було без роботи. На роботу виходили тільки сторожі. Тоді, коли можна було задіяти наші автобуси для організації спецрейсів, для підвезення медиків – влада про нас забула. А тепер, коли треба відновлювати пасажирські перевезення, влада згадала, що ПрАТ «СМІЛЯНСЬКЕ АТП 17128» - основний перевізник! Але не це основна причина того, що ми відновлюємо роботу з 1 червня, - розповідає директор АТП Петро Даценко. – Якось накопичилось все до купи. Саме у цей період у нас закінчилась діагностика автобусів. Треба поновлювати всі документи. Щодня ми відправляємо на діагностику по 5 машин. А пустити на рейс тільки половину автобусів – ми не можемо з багатьох причин, тому що так порушується весь наш механізм роботи.

Петро Даценко повідомив, що всі автобуси Смілянського АТП відновлять свою роботу з 1 червня. Братимуть пасажирів лише на сидячі місця і в масках.
У Смілі АТП обслуговує 5 маршрутів, у районі – 9 маршрутів. На місто виїжджають 23 автобуси, на район – 13 автобусів.
Керівництво АТП подбало, щоб всі працівники були забезпечені дезінфікуючими засобами і масками.
Директор Петро Даценко розповів, як важко запустити роботу підприємства, яке зазнало простою. Висловив побоювання, що автобуси будуть їздити напівпусті, бо люди ще бояться їздити у транспорті через зараження. Тож АТП може понести збитки.
Також незрозумілою для перевізників є ситуація з пільговиками. Перевізники чекають роз’яснення від влади. Є інформація, що зараз відмінили пільги. Проте конкретного рішення, на яке можна спиратись, - немає. А з іншого боку, якщо не возити пільговиків – це відповідальність перед законом і штрафи.
Певні нюанси у роботі зараз мають всі перевізники в області. Тільки в Черкасах наразі налагоджено перевезення, бо вони раніше відкрились.
Проте перевізники не падають духом, сподіваються, що скоро все налагодиться і місто й район повернуться до нормального життя.

scroll back to top

Коментарі  

Пасажир
+14 #2 Пасажир 26.05.2020, 17:01
Ось так монополіст ставить на коліна життєдіяльнісь всього міста, ось так місто перетворюється на хутір.
Знову купа причин і відмазок, але всі розуміють що АТП просто не хоче возити повітря, ім же треба набить повний автобус під зав'язку, бо люди то скот!
От би пана Даценко та в годину пік покатати з тим скотом, може щось би і змінилось.
Цитата
Іван
-1 #1 Іван 26.05.2020, 16:57
Ура!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У Смілі відзначать День Соборності урочистим покладанням квітів

20 січня 2021, 14:28

2021 01 19 denn

22 січня, у день проголошення у 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.


Цікаво
Джулія Тофана. Легендарна отруйниця, яка допомогла сотням жінок назавжди позбутися своїх чоловіків

19 січня 2021, 18:30

2021 01 13 tofana

У 1791 році Вольфанг Амадей Моцарт перебував при смерті і був переконаний, що його отруїли. Він навіть здогадувався, якою саме речовиною.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке