Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Міська влада хоче купити земснаряд

2020 07 10 zemsnarad

 

Міський голова повідомив депутатам, що хоче закумулювати кошти і купити для міста земснаряд. Для цього він планує розглянути бюджет на друге півріччя разом з усіма депутатами. Якщо з’ясується, що коштів вистачить до кінця року, то зекономлені фінанси витратять на важливу покупку для Сміли.
Землесо́сний снаря́д — плавуча машина із всмоктувальним пристроєм, якою з-під води видобувають ґрунт. Робочим органом землесосного снаряда є насос (землесос) із всмоктувальною трубою, обладнаною механічним або гідравлічним розпушувачем.
Землесосний снаряд застосовують для днопоглиблювальних робіт, зведення насипів тощо. Його вартість від 2 млн 800 тисяч гривень.

scroll back to top

Коментарі  

привiт
-1 #3 привiт 11.07.2020, 11:38
ахахах новий анекдот! головне питання: ЯКИМ ЧИНОМ наш міський голова втік із палати?! навіщо земснаряд місту? ДЕ вони ним збираються рити?!
краще б очисні споруди полагодити, щоб не зливали недоочищені каналізаційні помиї в річку, не було мору риби, вода не смерділа в Тясмині. та хочаб берегову зону почистили від сміття! а на Сріблянкі, на пляжі, вода вже 2 тижні зелено-коричневого кольору. треба розкопати, почистити її джерела...земснарядом, звісно.
Цитата
vasya vasyn
+4 #2 vasya vasyn 11.07.2020, 07:14
Якщо раніше бюджет пиляли,то тепер бкдуть топити.
Цитата
Сократ
+9 #1 Сократ 10.07.2020, 20:02
Улюблена хохл.., українська забава, хочеш вкрасти починай "будувати"... На **** місту земснаряд, щоб рік щось порили, а потім або прихватизують учасники "благої" оборутки або згніє під вербами і на метал поріжуть. Купіть ще машину для буріння тунелей і прокладки метро, чи пару трапів для літаків, чи ескалатор підйомник для лижників.... І 110% куплять рухлядь по завищеній втричі ціні.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Юрій Кредзинський

Kredzunskui

 

Про те, що мітингувати треба всім смілянам 

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

 

Про шантаж і погрози

 

 

Володимир ТЕЛЕПНЬОВ

Telepnev

 

Про грабіж і продаж гаража відділу охорони здоров’я

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Жителям 9-поверхівки на вул.Мазура не дозволяють від’єднатися від ЦО через великі борги

06 серпня 2020, 17:23

2020 08 06 vidednana

На виконкомі розглядали заяву жителів будинку № 20, що по вул. Мазура від мереж централізованого опалення. 100% мешканців цього будинку погодилися на відключення і люди вже отримали дозвіл від спеціальної комісії.


Цікаво
НА ХЕРСОНЩИНІ СТВОРИЛИ НАЙБІЛЬШИЙ ПОРТРЕТ КОБЗАРЯ НА РИСОВОМУ ПОЛІ

06 серпня 2020, 18:28

2020 08 03 shevchenko

Новий рекорд, який у буквальному сенсі цього слова збирали по зернятку, зафіксували фахівці національного реєстру Книги рекордів України (категорія «Наука та технології»).


Афіша
У Ротмістрівці готуються до авіафестивалю

06 серпня 2020, 11:21

2020 08 05 yasla1

Цими вихідними у Ротмістрівці відбудеться традиційни авіафестиваль, на який звідусіль зʼїдуться любителі неба.