Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Міська влада хоче купити земснаряд

2020 07 10 zemsnarad

 

Міський голова повідомив депутатам, що хоче закумулювати кошти і купити для міста земснаряд. Для цього він планує розглянути бюджет на друге півріччя разом з усіма депутатами. Якщо з’ясується, що коштів вистачить до кінця року, то зекономлені фінанси витратять на важливу покупку для Сміли.
Землесо́сний снаря́д — плавуча машина із всмоктувальним пристроєм, якою з-під води видобувають ґрунт. Робочим органом землесосного снаряда є насос (землесос) із всмоктувальною трубою, обладнаною механічним або гідравлічним розпушувачем.
Землесосний снаряд застосовують для днопоглиблювальних робіт, зведення насипів тощо. Його вартість від 2 млн 800 тисяч гривень.

scroll back to top

Коментарі  

привiт
-1 #3 привiт 11.07.2020, 11:38
ахахах новий анекдот! головне питання: ЯКИМ ЧИНОМ наш міський голова втік із палати?! навіщо земснаряд місту? ДЕ вони ним збираються рити?!
краще б очисні споруди полагодити, щоб не зливали недоочищені каналізаційні помиї в річку, не було мору риби, вода не смерділа в Тясмині. та хочаб берегову зону почистили від сміття! а на Сріблянкі, на пляжі, вода вже 2 тижні зелено-коричневого кольору. треба розкопати, почистити її джерела...земснарядом, звісно.
Цитата
vasya vasyn
+4 #2 vasya vasyn 11.07.2020, 07:14
Якщо раніше бюджет пиляли,то тепер бкдуть топити.
Цитата
Сократ
+9 #1 Сократ 10.07.2020, 20:02
Улюблена хохл.., українська забава, хочеш вкрасти починай "будувати"... На **** місту земснаряд, щоб рік щось порили, а потім або прихватизують учасники "благої" оборутки або згніє під вербами і на метал поріжуть. Купіть ще машину для буріння тунелей і прокладки метро, чи пару трапів для літаків, чи ескалатор підйомник для лижників.... І 110% куплять рухлядь по завищеній втричі ціні.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр ЗАВІТНЕВИЧ

 

Про призов резервістів на восьмому році війни

 

Людмила РАБЧИНСЬКА

 

Про те, що всім треба мати електронний підпис

 

Наталія СЄРГЄЄВА

 

Про те, коли життя у Смілі стане кращим…

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Смілянські підприємці просять міську владу не підвищувати податки

19 квітня 2021, 11:33

2021 04 16 podatokСмілянські підприємці занепокоєні інформацією про те, що міська влада незабаром збирається підвищити відсоток податків – підняти ставку єдиного податку для ІІ групи оподаткування та підняти ставку податку на нерухоме майно.


Суспільство
Смілянські юристи відсудили у Нафтогазу ще 7 мільйонів боргу

22 квітня 2021, 14:00

2021 04 22 resh

Сьогодні міська влада повідомила гарну новину - нашому місту не доведеться платити НАК "Нафтогаз України" 7 млн 410 тис. грн. Верховний Суд поставив крапку у справі за ще одним договором переведення боргу.


Цікаво
У річку скинули 3000 каністр з невідомою хімічною речовиною

21 квітня 2021, 18:22

2021 04 21 ximiya

Це сталося не на Смілянщині, а в районі Бучі під Києвом. Але це актуально і для нашого регіону, адже й наші люди – жителі Сміли та району – так само бездумно і безвідповідально розкидають своє сміття де попало, захаращуючи довкілля.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».