Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Міська влада хоче купити земснаряд

2020 07 10 zemsnarad

 

Міський голова повідомив депутатам, що хоче закумулювати кошти і купити для міста земснаряд. Для цього він планує розглянути бюджет на друге півріччя разом з усіма депутатами. Якщо з’ясується, що коштів вистачить до кінця року, то зекономлені фінанси витратять на важливу покупку для Сміли.
Землесо́сний снаря́д — плавуча машина із всмоктувальним пристроєм, якою з-під води видобувають ґрунт. Робочим органом землесосного снаряда є насос (землесос) із всмоктувальною трубою, обладнаною механічним або гідравлічним розпушувачем.
Землесосний снаряд застосовують для днопоглиблювальних робіт, зведення насипів тощо. Його вартість від 2 млн 800 тисяч гривень.

scroll back to top

Коментарі  

привiт
-1 #3 привiт 11.07.2020, 11:38
ахахах новий анекдот! головне питання: ЯКИМ ЧИНОМ наш міський голова втік із палати?! навіщо земснаряд місту? ДЕ вони ним збираються рити?!
краще б очисні споруди полагодити, щоб не зливали недоочищені каналізаційні помиї в річку, не було мору риби, вода не смерділа в Тясмині. та хочаб берегову зону почистили від сміття! а на Сріблянкі, на пляжі, вода вже 2 тижні зелено-коричневого кольору. треба розкопати, почистити її джерела...земснарядом, звісно.
Цитата
vasya vasyn
+4 #2 vasya vasyn 11.07.2020, 07:14
Якщо раніше бюджет пиляли,то тепер бкдуть топити.
Цитата
Сократ
+9 #1 Сократ 10.07.2020, 20:02
Улюблена хохл.., українська забава, хочеш вкрасти починай "будувати"... На **** місту земснаряд, щоб рік щось порили, а потім або прихватизують учасники "благої" оборутки або згніє під вербами і на метал поріжуть. Купіть ще машину для буріння тунелей і прокладки метро, чи пару трапів для літаків, чи ескалатор підйомник для лижників.... І 110% куплять рухлядь по завищеній втричі ціні.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

31 липня 2021, 14:17

2021 07 29 koshtiФахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».