Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Смілянські чиновники пройшли навчальні курси і тепер будуть ламати систему

Ми вже неодноразово повідомляли, що Сміла виграла грант на розробку стратегії економічного розвитку міста від Київської школи державного управління (КШДУ) імені Сергія Нижного – організації, що є неурядовим некомерційним проектом професійної підготовки політиків та державних службовців.
Тут смілянські чиновники дійсно постаралися: Сміла та ще три міста України стали переможцями серед 89 міст-конкурентів. Це дуже хороший результат.
Тепер між смілянською міською радою та КШДУ налагоджується співпраця, у результаті якої смілянські службовці пройшли триденні навчальні курси. На навчаннях смілянам розповіли багато нового і націлили розпочати розвиток міста із створення власної Стратегії. Міська влада повинна знати й чітко уявляти, чого хоче добитися, і під цю мету підлаштовувати свої плани.
Всі успішні країни і міста мають свою Стратегію. Вона розробляється на 25 – 30 років. Тому і у Смілі повинні розробити власну Стратегію. Тим більше зараз, якщо місто не має стратегії, йому вже ніхто не виділить гроші ні з грантів, ні з державних програм.
Також смілянським службовцям розказали, що зараз треба мислити по-іншому. Треба не латати дірки, а будувати нове. Потрібно ламати стару систему, міняти все, бо сьогодення потребує нових підходів.
Іще команда Київської школи державного управління імені Сергія Нижного зібрала необхідну інформацію про Смілу і через 3-4 місяці обіцяє представити смілянам нову Стратегію.
Основа Стратегії – це люди. Місто – це в першу чергу люди, це молодь. Тому у Смілі треба зупини відтік молоді і покращити демографічну ситуацію.
Чиновникам розказали про три стовпи, на який тримається кожне місто: це економіка, соціальна сфера й екологія. Ось ці напрямки тепер будуть посилено розвивати у Смілі.
Також чиновники шукатимуть якусь перлину, родзинку, особливість, яка відрізняє Смілу від інших українських міст та будуть її розвивати, щоб привабити туристів і вирізнити наше унікальне місто на мапі України.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 20.07.2021, 22:05
Ламати, щоб ламати? Це в нас уміють. Без думки, що далі?
А родзинок уже шукали. Хотіли видати старий погріб за підземний хід. Вияснили що якийсь не дуже розумний боксер купляв у Смілі сало і хотіли з цього зробити родзинку... Що ще?
А стовпів не 3, а один. Економіка. І якщо вона буде, то і соціальна сфера буде розвиватися і буде за що екологію покращувати. Поки що "родзинка" Сміли - недолуге керівництво. Яке про$*&ло економіку, Смілянський район, та взагалі практично все.
Цитата
Михайло
0 #1 Михайло 20.07.2021, 15:39
????? Що мається на увазі? Що будуть "ламати" самі себе? Боротьба нанайських хлопчиків. Чи доламувати те, що не доламали і не дограбували папереднікі?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
ЗСУ передали подяку волонтеру з нашого району

02 грудня 2022, 16:42

2022 12 02 podУ нашому районі є чимало небайдужих людей, які у нелегкий воєнний час підставляють своє плече ЗСУ. Один з таких – Едуард Козін, виконавчий директор СТОВ «Ломовате».


Цікаво
На фото не 1941 рік, це березень 2022-го

02 грудня 2022, 17:38

2022 12 02 fotoЯ хочу це пам'ятати і залишити це фото тут... Це не 1941 рік, це березень 2022 –го, Харків. Кольорове фото я зробила чорно-білим. Це фото можна назвати «Лютий, березень 2022 року, вокзали України».


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.