Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Адреси та номера телефонів амбулаторій міста

 

 

Прийом пацієнтів сімейний лікар проводить згідно електронної черги. Записатись на прийом можна безпосередньо в реєстратурі або зателефонувши сімейному лікарю. Для того, щоб отримати рецепт на медичні препарати за програмою «Доступні ліки», направлення до іншого лікаря - спеціаліста вторинної медичної допомоги, не обов’язково приходити в амбулаторію.
Зателефонуйте спочатку Вашому сімейному лікарю!

 

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+1 #3 Олександр К. 05.02.2021, 12:01
Цитую Петрович:
04733 поперед номеру і дзвони з мобільного

Проблема не подзвонити, проблема додзвонитися. І щоб тебе почули і відповіли. То навіть гудки не йдуть, то зайнято, то не відповідають. А можуть зняти трубку і розмовляти з кимось іншим... Якщо ще врахувати тарифи на дзвінки з мобільного на міський - стане зрозуміло, чому задають таке питання. А ще можна почути відповідь - приходьте і записуйтесь...
Цитата
Петрович
-1 #2 Петрович 04.02.2021, 17:51
Цитую Андрей:
Почему невозможно найти мобильные номера регистраторы? Стационарных телефонов практически нет.

04733 поперед номеру і дзвони з мобільного
Цитата
Андрей
+1 #1 Андрей 03.02.2021, 17:26
Почему невозможно найти мобильные номера регистраторы? Стационарных телефонов практически нет.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
Сміляни купаються у красиво підсвіченому фонтані, що недавно запрацював

02 серпня 2021, 17:31

Ми вже повідомляли, що 28 липня відбувся пробний запуск, і відтоді нарешті запрацював прекрасний фонтан у центрі нашого міста.


Цікаво
Астрономи вперше побачили світло від надмасивної чорної діри

02 серпня 2021, 18:28

2021 08 02 diraАстрономи виявили під час спостережень за надмасивною чорною дірою незвичайні світлові спалахи. З'ясувалося, що це відображення зі зворотного боку чорної діри.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».