Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Щойно Олексій Цибко дав сенсаційне інтерв’ю

2019 09 21 Tsubko

 

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.
Він стисло і зрозуміло пройшовся по найголовніших проблемах міста, розповів, чого слід чекати жителям Сміли у найближчому майбутньому.
Якщо коротко, то новини такі:
- Поки що воду у Смілі не відключатимуть;
- Тариф на воду піднімуть, хоч це і непопулярне рішення;
- Міський бюджет порожній і марно розтрачений попередньою владою;
- Цибко через суди доб’ється того, щоб із Сміли зняли борг 86 млн грн;
- Незабаром, 26 вересня, сесія, але Цибко не має більшості депутатів, тож закликає смілян прийти і підтримати його у боротьбі за владу з попередниками;
- Цибко дає оцінку діям влади Віктора Федоренка, його команди;
- Цибко звинувачує родину міжрайонного прокурора Яценка у зговорі з Віктором Федоренком;

 

 

 


Повну версію гарячого інтерв’ю міського голови Олексія Цибка дивіться на нашому каналі – Сміла.ua.
Підписуйтесь на канал Сміла.ua – щоб транслювати новини онлайн нам треба набрати більше тисячі підписників. Чим більше підписників – тим швидше і оперативніше Ви отримуватимете найсвіжіші новини нашого міста!

scroll back to top

Коментарі  

Інна
+4 #6 Інна 26.09.2019, 08:25
У родині Яценків інвалідність--сімейний бізнес. Дружина Олександра Яценка, яка працює заступником керівника апарату Смілянського суду теж має інвалідність.
Цитата
Павло
+7 #5 Павло 25.09.2019, 18:25
Цитую Анатолій:
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...

Олександра Яценка брали на хабарі. Він має інвалідність, його брат прокурор Володимир Яценко теж має інвалідність. Брати-інваліди.
Цитата
Анатолій
+3 #4 Анатолій 22.09.2019, 18:08
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...
Цитата
Павло
+8 #3 Павло 22.09.2019, 14:37
Дивна хвороба у Людмили Омельченко, то каже, що в неї інсульт, то наступного дня на роботі. Який лікар дає їй лікарняні?
Цитата
Павло
+6 #2 Павло 22.09.2019, 14:36
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.
Цитата
Фёдор Сурков
+3 #1 Фёдор Сурков 21.09.2019, 08:46
А кто Прусса с работы выгонял за то что тот не хотел подписывать на Смилакомунтеплоэнерго долги попередников, а??? не Цибко ли....А теперь он будет в суд подавать...подслушал у Кармазина пути спокойной жизни в кресле мэра??? Кармазин то не ё,потому как поздно за эту соломинку ухватился...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubkomaska

 

 

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СМІЛЯН

 

 

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
Минулого тижня у Смілі народилося 4 дитини

31 березня 2020, 17:32

2020 03 30 zdorova

За даними відділу охорони здоров’я у нашому місті за період з 23 по 29 березня народилося 4 дитини


Цікаво
ЯК ЗБЕРЕГТИ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

31 березня 2020, 18:23

2020 03 31 poradu

Глобальна пандемія коронавірусу зачинила людей вдома, закрила кордони і призвела до економічної нестабільності. Не перейматися долею світу в таких обставинах, звісно, складно.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.