Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Щойно Олексій Цибко дав сенсаційне інтерв’ю

2019 09 21 Tsubko

 

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.
Він стисло і зрозуміло пройшовся по найголовніших проблемах міста, розповів, чого слід чекати жителям Сміли у найближчому майбутньому.
Якщо коротко, то новини такі:
- Поки що воду у Смілі не відключатимуть;
- Тариф на воду піднімуть, хоч це і непопулярне рішення;
- Міський бюджет порожній і марно розтрачений попередньою владою;
- Цибко через суди доб’ється того, щоб із Сміли зняли борг 86 млн грн;
- Незабаром, 26 вересня, сесія, але Цибко не має більшості депутатів, тож закликає смілян прийти і підтримати його у боротьбі за владу з попередниками;
- Цибко дає оцінку діям влади Віктора Федоренка, його команди;
- Цибко звинувачує родину міжрайонного прокурора Яценка у зговорі з Віктором Федоренком;

 

 

 


Повну версію гарячого інтерв’ю міського голови Олексія Цибка дивіться на нашому каналі – Сміла.ua.
Підписуйтесь на канал Сміла.ua – щоб транслювати новини онлайн нам треба набрати більше тисячі підписників. Чим більше підписників – тим швидше і оперативніше Ви отримуватимете найсвіжіші новини нашого міста!

scroll back to top

Коментарі  

Інна
+4 #6 Інна 26.09.2019, 08:25
У родині Яценків інвалідність--сімейний бізнес. Дружина Олександра Яценка, яка працює заступником керівника апарату Смілянського суду теж має інвалідність.
Цитата
Павло
+7 #5 Павло 25.09.2019, 18:25
Цитую Анатолій:
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...

Олександра Яценка брали на хабарі. Він має інвалідність, його брат прокурор Володимир Яценко теж має інвалідність. Брати-інваліди.
Цитата
Анатолій
+3 #4 Анатолій 22.09.2019, 18:08
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...
Цитата
Павло
+8 #3 Павло 22.09.2019, 14:37
Дивна хвороба у Людмили Омельченко, то каже, що в неї інсульт, то наступного дня на роботі. Який лікар дає їй лікарняні?
Цитата
Павло
+6 #2 Павло 22.09.2019, 14:36
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.
Цитата
Фёдор Сурков
+3 #1 Фёдор Сурков 21.09.2019, 08:46
А кто Прусса с работы выгонял за то что тот не хотел подписывать на Смилакомунтеплоэнерго долги попередников, а??? не Цибко ли....А теперь он будет в суд подавать...подслушал у Кармазина пути спокойной жизни в кресле мэра??? Кармазин то не ё,потому как поздно за эту соломинку ухватился...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

11 липня 2020, 14:04

2020 07 11 vodaНа засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорювали питання загибелі і травмування людей на воді.


Цікаво
У Легедзиному відкрилася трипільська експозиція

11 липня 2020, 15:38

У селі Легедзине Тальнівського району відкрився для відвідувачів державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура».


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.