Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

27-01-2020
В смілянських школах закривають класи через грип

Деякі батьки учнів школи №7, №11 та ліцею «Лідер» отримали повідомлення про те, що «У зв’язку з високим епідеміологічним порогом та поширенням вірусів H1N1 та ГРВІ школа переходить на дистанційне...

Читати далі...

Щойно Олексій Цибко дав сенсаційне інтерв’ю

2019 09 21 Tsubko

 

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.
Він стисло і зрозуміло пройшовся по найголовніших проблемах міста, розповів, чого слід чекати жителям Сміли у найближчому майбутньому.
Якщо коротко, то новини такі:
- Поки що воду у Смілі не відключатимуть;
- Тариф на воду піднімуть, хоч це і непопулярне рішення;
- Міський бюджет порожній і марно розтрачений попередньою владою;
- Цибко через суди доб’ється того, щоб із Сміли зняли борг 86 млн грн;
- Незабаром, 26 вересня, сесія, але Цибко не має більшості депутатів, тож закликає смілян прийти і підтримати його у боротьбі за владу з попередниками;
- Цибко дає оцінку діям влади Віктора Федоренка, його команди;
- Цибко звинувачує родину міжрайонного прокурора Яценка у зговорі з Віктором Федоренком;

 

 

 


Повну версію гарячого інтерв’ю міського голови Олексія Цибка дивіться на нашому каналі – Сміла.ua.
Підписуйтесь на канал Сміла.ua – щоб транслювати новини онлайн нам треба набрати більше тисячі підписників. Чим більше підписників – тим швидше і оперативніше Ви отримуватимете найсвіжіші новини нашого міста!

scroll back to top

Коментарі  

Інна
+4 #6 Інна 26.09.2019, 08:25
У родині Яценків інвалідність--сімейний бізнес. Дружина Олександра Яценка, яка працює заступником керівника апарату Смілянського суду теж має інвалідність.
Цитата
Павло
+7 #5 Павло 25.09.2019, 18:25
Цитую Анатолій:
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...

Олександра Яценка брали на хабарі. Він має інвалідність, його брат прокурор Володимир Яценко теж має інвалідність. Брати-інваліди.
Цитата
Анатолій
+3 #4 Анатолій 22.09.2019, 18:08
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...
Цитата
Павло
+8 #3 Павло 22.09.2019, 14:37
Дивна хвороба у Людмили Омельченко, то каже, що в неї інсульт, то наступного дня на роботі. Який лікар дає їй лікарняні?
Цитата
Павло
+6 #2 Павло 22.09.2019, 14:36
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.
Цитата
Фёдор Сурков
+3 #1 Фёдор Сурков 21.09.2019, 08:46
А кто Прусса с работы выгонял за то что тот не хотел подписывать на Смилакомунтеплоэнерго долги попередников, а??? не Цибко ли....А теперь он будет в суд подавать...подслушал у Кармазина пути спокойной жизни в кресле мэра??? Кармазин то не ё,потому как поздно за эту соломинку ухватился...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Справжньої зими на горизонті поки не видно

28 січня 2020, 08:22

2020 01 28 pogoda

Примхи погоди у світі не оминули й наш край.


Цікаво
Скучили за снігом? Британець прикрашає гігантськими візерунками засніжені гори (ФОТО)

27 січня 2020, 18:31

2020 01 27 snig

Гігантські снігові арт-об'єкти з’явилися в Скелястих горах на заході США та Канади.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.