Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

На вулиці Перемоги, поблизу відділку поліції, ремонтують дорогу (фотофакт)

2019 07 2019 remont

 

Вже третій день триває ямковий ремонт на вулиці Перемоги. Будуть латати 450 квадратних метрів зруйнованої дороги. Новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов (він на роботі всього 5-ий день) розповідає, що ямковий ремонт триває одночасно на 15 вулицях Сміли. Він особисто разом із фахівцями управління ЖКГ їздить і контролює хід ремонтів. Каже, що поки що підрядники все роблять правильно. Хоча громадським активістам міста ямковий ремонт, зроблений чужими підрядниками, не подобається.

 

2019 07 2019 remont1

 

2019 07 2019 remont2

 

2019 07 2019 remont3

 

2019 07 2019 remont4

 

2019 07 2019 remont5

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+3 #6 Сократ 21.07.2019, 12:05
Цитую любавческий ребе:
Ремонт дорiг - це добра справа!

Ага, добра! Якщо це дійсно ремонт, а не замилювання очей, ліпіння з гімна кулі і відмивання та розкрадання грошей.
А ще краща справа будівництво доріг.
Цитата
любавческий ребе
0 #5 любавческий ребе 21.07.2019, 07:38
Ремонт дорiг - це добра справа!
Цитата
Андрій
+4 #4 Андрій 19.07.2019, 17:49
Сьогодні йшов там ніякого "ремонту" не проводиться. Ями повигризали і все. Це називається - Срала, мазала та глини не хватило...
Цитата
Светлана
+2 #3 Светлана 19.07.2019, 15:20
Роблять щоб більше вкрасти,їх скільки помінялось начальників і всим треба відмить грошей
Цитата
Юний
+2 #2 Юний 19.07.2019, 11:44
А він знає, як правильно???
Цей новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов???
Цитата
КРУ
+8 #1 КРУ 19.07.2019, 10:51
Це вже який 101 раз?! Риють, стелють, висипається. Риють, стелють, розсипається. Риють, стелють, вимивається, Риють, стелять, вимивається. А гроші розкрадаються і відмиваються!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

11 липня 2020, 14:04

2020 07 11 vodaНа засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорювали питання загибелі і травмування людей на воді.


Цікаво
У Легедзиному відкрилася трипільська експозиція

11 липня 2020, 15:38

У селі Легедзине Тальнівського району відкрився для відвідувачів державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура».


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.