Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

На вулиці Перемоги, поблизу відділку поліції, ремонтують дорогу (фотофакт)

2019 07 2019 remont

 

Вже третій день триває ямковий ремонт на вулиці Перемоги. Будуть латати 450 квадратних метрів зруйнованої дороги. Новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов (він на роботі всього 5-ий день) розповідає, що ямковий ремонт триває одночасно на 15 вулицях Сміли. Він особисто разом із фахівцями управління ЖКГ їздить і контролює хід ремонтів. Каже, що поки що підрядники все роблять правильно. Хоча громадським активістам міста ямковий ремонт, зроблений чужими підрядниками, не подобається.

 

2019 07 2019 remont1

 

2019 07 2019 remont2

 

2019 07 2019 remont3

 

2019 07 2019 remont4

 

2019 07 2019 remont5

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+3 #6 Сократ 21.07.2019, 12:05
Цитую любавческий ребе:
Ремонт дорiг - це добра справа!

Ага, добра! Якщо це дійсно ремонт, а не замилювання очей, ліпіння з гімна кулі і відмивання та розкрадання грошей.
А ще краща справа будівництво доріг.
Цитата
любавческий ребе
0 #5 любавческий ребе 21.07.2019, 07:38
Ремонт дорiг - це добра справа!
Цитата
Андрій
+4 #4 Андрій 19.07.2019, 17:49
Сьогодні йшов там ніякого "ремонту" не проводиться. Ями повигризали і все. Це називається - Срала, мазала та глини не хватило...
Цитата
Светлана
+2 #3 Светлана 19.07.2019, 15:20
Роблять щоб більше вкрасти,їх скільки помінялось начальників і всим треба відмить грошей
Цитата
Юний
+2 #2 Юний 19.07.2019, 11:44
А він знає, як правильно???
Цей новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов???
Цитата
КРУ
+8 #1 КРУ 19.07.2019, 10:51
Це вже який 101 раз?! Риють, стелють, висипається. Риють, стелють, розсипається. Риють, стелють, вимивається, Риють, стелять, вимивається. А гроші розкрадаються і відмиваються!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubkomaska

 

 

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СМІЛЯН

 

 

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
Минулого тижня у Смілі народилося 4 дитини

31 березня 2020, 17:32

2020 03 30 zdorova

За даними відділу охорони здоров’я у нашому місті за період з 23 по 29 березня народилося 4 дитини


Цікаво
ЯК ЗБЕРЕГТИ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

31 березня 2020, 18:23

2020 03 31 poradu

Глобальна пандемія коронавірусу зачинила людей вдома, закрила кордони і призвела до економічної нестабільності. Не перейматися долею світу в таких обставинах, звісно, складно.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.