Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На вулиці Перемоги, поблизу відділку поліції, ремонтують дорогу (фотофакт)

2019 07 2019 remont

 

Вже третій день триває ямковий ремонт на вулиці Перемоги. Будуть латати 450 квадратних метрів зруйнованої дороги. Новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов (він на роботі всього 5-ий день) розповідає, що ямковий ремонт триває одночасно на 15 вулицях Сміли. Він особисто разом із фахівцями управління ЖКГ їздить і контролює хід ремонтів. Каже, що поки що підрядники все роблять правильно. Хоча громадським активістам міста ямковий ремонт, зроблений чужими підрядниками, не подобається.

 

2019 07 2019 remont1

 

2019 07 2019 remont2

 

2019 07 2019 remont3

 

2019 07 2019 remont4

 

2019 07 2019 remont5

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+3 #6 Сократ 21.07.2019, 12:05
Цитую любавческий ребе:
Ремонт дорiг - це добра справа!

Ага, добра! Якщо це дійсно ремонт, а не замилювання очей, ліпіння з гімна кулі і відмивання та розкрадання грошей.
А ще краща справа будівництво доріг.
Цитата
любавческий ребе
0 #5 любавческий ребе 21.07.2019, 07:38
Ремонт дорiг - це добра справа!
Цитата
Андрій
+4 #4 Андрій 19.07.2019, 17:49
Сьогодні йшов там ніякого "ремонту" не проводиться. Ями повигризали і все. Це називається - Срала, мазала та глини не хватило...
Цитата
Светлана
+2 #3 Светлана 19.07.2019, 15:20
Роблять щоб більше вкрасти,їх скільки помінялось начальників і всим треба відмить грошей
Цитата
Юний
+2 #2 Юний 19.07.2019, 11:44
А він знає, як правильно???
Цей новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов???
Цитата
КРУ
+8 #1 КРУ 19.07.2019, 10:51
Це вже який 101 раз?! Риють, стелють, висипається. Риють, стелють, розсипається. Риють, стелють, вимивається, Риють, стелять, вимивається. А гроші розкрадаються і відмиваються!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Від засухи найбільше постраждав наш район

21 жовтня 2019, 17:24

2019 10 21 pogodaЦього року найгірша ситуація з посівною озимини склалася у нашому краї. Адже наша область є епіцентром засухи


Цікаво
22 жовтня можна буде побачити зорепад Оріоніди

21 жовтня 2019, 18:28

2019 10 18 zorepad

Зовсім скоро, в ніч на вівторок 22 жовтня, пройде зорепад Оріоніди.


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.