Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На вулиці Перемоги, поблизу відділку поліції, ремонтують дорогу (фотофакт)

2019 07 2019 remont

 

Вже третій день триває ямковий ремонт на вулиці Перемоги. Будуть латати 450 квадратних метрів зруйнованої дороги. Новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов (він на роботі всього 5-ий день) розповідає, що ямковий ремонт триває одночасно на 15 вулицях Сміли. Він особисто разом із фахівцями управління ЖКГ їздить і контролює хід ремонтів. Каже, що поки що підрядники все роблять правильно. Хоча громадським активістам міста ямковий ремонт, зроблений чужими підрядниками, не подобається.

 

2019 07 2019 remont1

 

2019 07 2019 remont2

 

2019 07 2019 remont3

 

2019 07 2019 remont4

 

2019 07 2019 remont5

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+3 #6 Сократ 21.07.2019, 12:05
Цитую любавческий ребе:
Ремонт дорiг - це добра справа!

Ага, добра! Якщо це дійсно ремонт, а не замилювання очей, ліпіння з гімна кулі і відмивання та розкрадання грошей.
А ще краща справа будівництво доріг.
Цитата
любавческий ребе
0 #5 любавческий ребе 21.07.2019, 07:38
Ремонт дорiг - це добра справа!
Цитата
Андрій
+4 #4 Андрій 19.07.2019, 17:49
Сьогодні йшов там ніякого "ремонту" не проводиться. Ями повигризали і все. Це називається - Срала, мазала та глини не хватило...
Цитата
Светлана
+2 #3 Светлана 19.07.2019, 15:20
Роблять щоб більше вкрасти,їх скільки помінялось начальників і всим треба відмить грошей
Цитата
Юний
+2 #2 Юний 19.07.2019, 11:44
А він знає, як правильно???
Цей новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов???
Цитата
КРУ
+8 #1 КРУ 19.07.2019, 10:51
Це вже який 101 раз?! Риють, стелють, висипається. Риють, стелють, розсипається. Риють, стелють, вимивається, Риють, стелять, вимивається. А гроші розкрадаються і відмиваються!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У смілянському терцентрі провели опитування і похвалили самі себе

01 серпня 2021, 14:21

Територіальний центр функціонує для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю


Цікаво
Як чоловіку отримати оплачувану відпустку при народженні дитини – пояснення Мін’юсту

01 серпня 2021, 15:53

2021 08 01 vidpustkaСкористатися додатковою оплачуваною 14-денною відпусткою можна впродовж 3 місяців з дня появи на світ малюка.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».