Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

На вулиці Перемоги, поблизу відділку поліції, ремонтують дорогу (фотофакт)

2019 07 2019 remont

 

Вже третій день триває ямковий ремонт на вулиці Перемоги. Будуть латати 450 квадратних метрів зруйнованої дороги. Новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов (він на роботі всього 5-ий день) розповідає, що ямковий ремонт триває одночасно на 15 вулицях Сміли. Він особисто разом із фахівцями управління ЖКГ їздить і контролює хід ремонтів. Каже, що поки що підрядники все роблять правильно. Хоча громадським активістам міста ямковий ремонт, зроблений чужими підрядниками, не подобається.

 

2019 07 2019 remont1

 

2019 07 2019 remont2

 

2019 07 2019 remont3

 

2019 07 2019 remont4

 

2019 07 2019 remont5

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+3 #6 Сократ 21.07.2019, 12:05
Цитую любавческий ребе:
Ремонт дорiг - це добра справа!

Ага, добра! Якщо це дійсно ремонт, а не замилювання очей, ліпіння з гімна кулі і відмивання та розкрадання грошей.
А ще краща справа будівництво доріг.
Цитата
любавческий ребе
0 #5 любавческий ребе 21.07.2019, 07:38
Ремонт дорiг - це добра справа!
Цитата
Андрій
+4 #4 Андрій 19.07.2019, 17:49
Сьогодні йшов там ніякого "ремонту" не проводиться. Ями повигризали і все. Це називається - Срала, мазала та глини не хватило...
Цитата
Светлана
+2 #3 Светлана 19.07.2019, 15:20
Роблять щоб більше вкрасти,їх скільки помінялось начальників і всим треба відмить грошей
Цитата
Юний
+2 #2 Юний 19.07.2019, 11:44
А він знає, як правильно???
Цей новий молодий начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов???
Цитата
КРУ
+8 #1 КРУ 19.07.2019, 10:51
Це вже який 101 раз?! Риють, стелють, висипається. Риють, стелють, розсипається. Риють, стелють, вимивається, Риють, стелять, вимивається. А гроші розкрадаються і відмиваються!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Ніна ПЛЯСУНОВА

 

Про заохочувальне преміювання педагогів 

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Заступником голови Черкаської райради обрано представника від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

01 грудня 2020, 19:30

2020 12 01 rada2Робота першої сесії Черкаської районної ради була результативною – депутати обрали керівні органи ради, створили фракції, обрали керівників постійних комісій.


Цікаво
9-річний школяр випадково знайшов золоту прикрасу віком близько трьох тисяч років

01 грудня 2020, 18:24

2020 12 01 znax

Під час відсіву землі з Храмової гори в Єрусалимі 9-річний хлопчик виявив намистину з золотих гранул часів Першого Храму.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.