Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

28 вересня 2020, 08:20

es

 

 

710 60 без адреси

 

Освітяни не хочуть робити щеплення

2020 02 04 sheplena

 

На засіданні колегії РДА головний державний санітарний лікар Віктор Крижанівський порушив важливе питання – жоден працівник освіти у Смілянському районі не зробив щеплення від грипу. Тобто серед 410 освітян не знайшлося людини, яка б пропагувала вакцинацію від грипу.
Така ж ситуація і в місті. Серед 920 працівників освіти зробили щеплення лише 33 особи.
Вони зробили вакцинацію за власний кошт.
Віктор Крижанівський зазначив, що у міському і державному бюджеті коштів на щеплення працівників освіти не закладено. Заходи, які розробляє санітарна служба для профілактики та уникнення епідемій, - не виконуються.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+2 #2 Виборець 06.02.2020, 21:06
Цитую Сократ:
Віктор Крижанівський може скаже, щеплення проти якого грипу? Проти якого штаму грипу ви робите щеплення? Чи ваше щеплення захищає від усіх штамів вірусу грипу, який постійно мутує та видозмінюється. Може і проти уханського грипу захищає? Чи пташиного? Чи свинячого? Сама важка робота, це робити вигляд, що ти щось робиш.....

Сократе, повністю Вас підтримую. Єдине хочу додати. Вакцини теж повинні бути сертифіковані та якісні.
Цитата
Сократ
+4 #1 Сократ 05.02.2020, 17:54
Віктор Крижанівський може скаже, щеплення проти якого грипу? Проти якого штаму грипу ви робите щеплення? Чи ваше щеплення захищає від усіх штамів вірусу грипу, який постійно мутує та видозмінюється. Може і проти уханського грипу захищає? Чи пташиного? Чи свинячого? Сама важка робота, це робити вигляд, що ти щось робиш.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Денис ІВЛЄВ

Ivlev

 

Сила Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - в команді однодумців

Софія ГНІДАЯ

Gnidaya

 

Про те, чому я йду на вибори від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

 

Про коронавірус

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Держпродспоживслужба повідомляє: увага – десикація!

28 вересня 2020, 17:29

2020 09 28 litak2

Проводити десикацію рекомендується першою чергою для пізньостиглих культур: соняшнику, льону, сої, пшениці, гороху, картоплі, насінників цукрових буряків, люцерни, конюшини та інших культур приблизно за 10 діб до збирання врожаю.


Цікаво
Ціна зради – $40 мільйонів. Чому влада заперечує проведення “вагнерівської” спецоперації та до чого тут Єрмак. ЧАСТИНА 2

27 вересня 2020, 15:25

2020 09 23 vagnerivczi

Щоб зірвати масштабну українську спецоперацію, яка готувалася більше року, знадобився всього один телефонний дзвінок


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.