Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Смілі тепер буде два індустріальні парки

 

Зараз в Україні існує тенденція створювати індустріальні парки. Індустріальні парки – це спеціальні промислові території, як правило, з підготовленою інженерно-транспортною інфраструктурою, набором необхідних сервісів, спрощеними регуляторними процедурами та пакетом інвестиційних стимулів для виробничих та науково-дослідних підприємств.
Це перевірений часом та міжнародним досвідом механізм індустріалізації економіки, залучення інвестицій, збільшення зайнятості населення, збалансованого регіонального розвитку, підтримки місцевих виробників, сприяння малому та середньому підприємництву.
Вигоди від створення Індустріальних парків для зацікавлених сторін:
Вигоди для держави і місцевих громад – створення робочих місць, активізація господарської діяльності та забезпечення соціально-економічного розвитку відповідних територій.
Вигоди для учасників – мінімізація витрат матеріальних, фінансових, трудових і часових ресурсів, необхідних для започаткування господарської діяльності, можливість отримання послуг, пов’язаних із забезпеченням господарської діяльності.
Завдяки Закону України про індустріальні парки, учасники індустріальних парків можуть отримати ряд пільг від держави.
Створення індустріальних парків зараз дуже актуальне. Ми вже повідомляли, що індустріальний парк по типу грінфілд готують на ділянці, площею 49 га, що поблизу Кам’янської траси, при виїзді із Сміли. А тепер ще один індустріальний парк – браундфілд - сформують на площах заводу РПЗ.
Нагадаємо, «грінфілд» - це інвестиційний проєкт, який передбачає, що інвестор з нуля буде будувати завод або фабрику на вільному майданчику, що називається «в чистому полі», тоді як «браунфілд» - це вже готові приміщення, цехи, корпуси, які інвестор може модернізувати і розмістити там виробництво.
Таким чином у Смілі вимальовується створення двох індустріальних парків, міська влада займається рекламою цих проєктів та пошуком інвесторів на ці території. Вже проводяться зустрічі і перемовини з потенційними закордонними бізнесменами, яких цікавить така тема.

scroll back to top

Коментарі  

Tasha Vasin
+9 #3 Tasha Vasin 07.11.2021, 20:29
Питання простє,що за виробництво ????якщо це виробництво хімії,то воно непотрібно і даром.Куди будуть вивозити відходи,скільки кубів води питної,та технічної буде використовувать,та чи по-перше побудують очистні споруди???А казку про індустріальний розвиток нехай мер дружині розповідає.
Цитата
Олександр К.
+5 #2 Олександр К. 06.11.2021, 16:57
А ще буде Діснейленд і космодром. Ох, ці казкарі...
Цитата
А.
+5 #1 А. 05.11.2021, 11:38
По факту жодного.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
У Смілі обмежено 70% потужностей електроенергії

01 грудня 2022, 17:22

2022 12 01 obmЖорстка економія електроенергії – це знову основна проблема, яку коментував міський голова під час свого щотижневого спілкування із жителями міста.


Цікаво
Тривожність: сім звичок, які варто змінити

01 грудня 2022, 19:12

2022 12 01 zvЦі сім звичок поширені серед тих, хто страждає на тривожність. І хоча зміна звичок є нелегким завданням, але це варте зусиль, якщо ви хочете зменшити свою тривожність.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.