Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На виконкомі найбільше сварились через водоканал та вуличне освітлення (відео)

2019 11 15 vukonkom

 

14 листопада під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 12 членів виконкому. На засіданні розглянули 20 питань.
Найгарячіші дискусії були з приводу роботи КП «ВодГео». Головний економіст водоканалу Катерина Коломієць проінформувала присутніх про те, що адміністрація КП готує нові економічно обгрунтовані тарифи на 2020 рік. Для цього створено спеціальну робочу групу. Члени виконавчого комітету теж можуть бути задіяні у цій групі для детального вивчення питання тарифів і уникнення непорозумінь при подальшому голосуванні за це. Відразу погодилися працювати у цій групі Віктор Овчаренко та Олег Трушкевич.

 


Проте, почувши про чергове підняття тарифу на воду, депутат обласної ради і член виконкому Олексій Давиденко не міг змовчати. Він висловив свою думку, що працівники водоканалу погано працюють, не можуть навести порядок, знайти витрати води, мовляв, самі зарплати досить високі отримують, а роботу свою не виконують. Тут же він згадав проблеми із вуличним освітленням у місті, за що йому дуже соромно перед смілянами. Олексій Давиденко поцікавився, куди діваються кошти – а це і 400 тисяч гривень, і 300 тисяч гривень, які нещодавно виділялися на освітлення, а Сміла знову темна. Його підприємство може дати лампочки для освітлення кількох вулиць, але представники водоканалу вже більше місця не можуть забрати ті лампочки і вкрутити їх у ліхтарі.

 


Всі ці претензії мужньо вислухала головний економіст водоканалу і запропонувала не кричати, а вирішувати проблеми спільно.
А в основному на засіданні виконавчого комітету розглядали мирні не конфліктні питання. Члени виконкому затвердили Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення адміністраторами центру надання адміністративних послуг, висновки органу опіки та піклування щодо можливості виконання обов’язків опікунів.
Начальник відділу культури Ірина Бобошко проінформувала про списання основних засобів відділом культури.

 

2019 11 15 vukonkom2


Затвердили фінансовий план комунального підприємства «Готельний комплекс «Сміла» на 2020 рік. Домовились, що частину прибутків готель витрачатиме на ремонт зовнішнього вигляду будівлі, щоб центр міста був привабливішим. Ухвалили рішення щодо впорядкування торгівлі по вулиці Телеграфній, що прилягає до споживчого товариства «Універсальний ринок м. Сміла».
Члени виконавчого комітету розглянули та прийняли відповідні рішення, які підготувала служба у справах дітей.

scroll back to top

Коментарі  

Зе
+5 #1 Зе 15.11.2019, 12:49
Це якийсь сюр, водоканал вiдповiдае за освiтлення мiста, анекдот.
Тому i немае освiтлення, ну клоуни.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олена НЕЧИПОРЕНКО

 

 

"Під покровом Холодного Яру"

 

Лариса КОШОВА

 

Про другу дозу вакцини і вакцинацію вагітних

 

Юрій СТУДАНС

 

Про податки і наповнення бюджету

  

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Смілянські футболісти вибороли І місце у Міжнародному турнірі «Yarna Cup-2021» в Болгарії

15 червня 2021, 16:57

Вся Сміла вітає та щиро захоплюється спортсменами із футбольного клубу "OLIMP"-Сміла


Цікаво
У Британії підірвали градирні вугільної електростанції

15 червня 2021, 18:34

2021 06 15 vzrivПідрив градирень закритої вугільної електростанції Rugeley в Британії. Символ закінчення ери вугілля в енергетиці


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка