Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Родина хлопця, загиблого під колесами автомобіля Любові Савченко, просить моральну компенсацію

2019 05 22 Savchenko

 

300 тисяч гривень моральної шкоди матері й іще 150 тисяч дівчині загиблого 28-річного Олексія Гончара, який загинув під колесами екс-депутатки обласної ради Любові Савченко. Про таке клопоче представник потерпілих.
Про це інформує «Вікка».
Напередодні справу передали до Черкаського районного суду. І вже відбулося перше засідання розгляду справи по суті.
Тим часом Феміда визначила порядок дослідження доказів. Так, спочатку розглянуть письмові, опісля допитають потерпілих і підозрювану.
Нагадаємо, екс-обраниця й власниця Смілянської меблевої фірми Любов Савченко минулого літа стала учасницею ДТП на смілянській трасі. Тоді її люксовий "Мерседес" взяв на таран двох велосипедистів, що їхали узбіччям.
Від отриманих травм хлопець загинув на місці. Підозрювана і її захисник від коментарів відмовляються. Савченко ж і надалі своєї вини не визнає.
Детальніше дивіться у сюжеті:

 

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #4 Сократ 02.06.2019, 10:53
Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Винні всі!!!!! І для злодіїв така ситуація та система вигідна. Бо виправдовуючи свою гнилу душу, вони кажуть - "бачте ми всі такі", "хто без гріха, киньте в мене камінь", "всі ми люди..." Це улюбленнні фрази злочинців, щоб оправдати себе і інших зробити такими, як вони! Ти б хотів, щоб тобі так і таку "шкоду" відшкодували??
Цитата
смілянин
+2 #3 смілянин 01.06.2019, 16:11
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 31.05.2019, 10:36
Що за тв*рь тут ще дизлайки ставить????! Мамі хочу поспівчувати, але в то йже час хочу сказати, щоб пішла до сина на могилу і сказала, що продала його за 350 тис і що жаліє що так пізно. Можна було продати ще маленьким. А про дівчину взагалі не говорю. в сучасних відносинах між молодими людьми це сумна норма. Та що вбила хлопця в неділю заробляє 300 тис. і ще нагло та цинічно не визнає своєї вини! В кримінальному кодексі за подібний злочин немає покарання у вигляді відкупних. Є строк увязнення. А ви тупі та продажні люди, самі завтра будете відповідати за вимагання та шантаж який на вас повісять!
Цитата
Сократ
+3 #1 Сократ 30.05.2019, 22:05
От вже в нас люди!!! Ви дітей своїх продаєте, про чоловіків та дружин взагалі мови не має. А завтра на мерсі вона чи такий як вона вбє ще людину чи не одну і заплатить за їхнє життя і все відкупилася, вибачили! Пф-у-у-у-у скоти гидко таке чути!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

11 липня 2020, 14:04

2020 07 11 vodaНа засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорювали питання загибелі і травмування людей на воді.


Цікаво
У Легедзиному відкрилася трипільська експозиція

11 липня 2020, 15:38

У селі Легедзине Тальнівського району відкрився для відвідувачів державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура».


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.