Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Родина хлопця, загиблого під колесами автомобіля Любові Савченко, просить моральну компенсацію

2019 05 22 Savchenko

 

300 тисяч гривень моральної шкоди матері й іще 150 тисяч дівчині загиблого 28-річного Олексія Гончара, який загинув під колесами екс-депутатки обласної ради Любові Савченко. Про таке клопоче представник потерпілих.
Про це інформує «Вікка».
Напередодні справу передали до Черкаського районного суду. І вже відбулося перше засідання розгляду справи по суті.
Тим часом Феміда визначила порядок дослідження доказів. Так, спочатку розглянуть письмові, опісля допитають потерпілих і підозрювану.
Нагадаємо, екс-обраниця й власниця Смілянської меблевої фірми Любов Савченко минулого літа стала учасницею ДТП на смілянській трасі. Тоді її люксовий "Мерседес" взяв на таран двох велосипедистів, що їхали узбіччям.
Від отриманих травм хлопець загинув на місці. Підозрювана і її захисник від коментарів відмовляються. Савченко ж і надалі своєї вини не визнає.
Детальніше дивіться у сюжеті:

 

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #4 Сократ 02.06.2019, 10:53
Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Винні всі!!!!! І для злодіїв така ситуація та система вигідна. Бо виправдовуючи свою гнилу душу, вони кажуть - "бачте ми всі такі", "хто без гріха, киньте в мене камінь", "всі ми люди..." Це улюбленнні фрази злочинців, щоб оправдати себе і інших зробити такими, як вони! Ти б хотів, щоб тобі так і таку "шкоду" відшкодували??
Цитата
смілянин
+2 #3 смілянин 01.06.2019, 16:11
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 31.05.2019, 10:36
Що за тв*рь тут ще дизлайки ставить????! Мамі хочу поспівчувати, але в то йже час хочу сказати, щоб пішла до сина на могилу і сказала, що продала його за 350 тис і що жаліє що так пізно. Можна було продати ще маленьким. А про дівчину взагалі не говорю. в сучасних відносинах між молодими людьми це сумна норма. Та що вбила хлопця в неділю заробляє 300 тис. і ще нагло та цинічно не визнає своєї вини! В кримінальному кодексі за подібний злочин немає покарання у вигляді відкупних. Є строк увязнення. А ви тупі та продажні люди, самі завтра будете відповідати за вимагання та шантаж який на вас повісять!
Цитата
Сократ
+3 #1 Сократ 30.05.2019, 22:05
От вже в нас люди!!! Ви дітей своїх продаєте, про чоловіків та дружин взагалі мови не має. А завтра на мерсі вона чи такий як вона вбє ще людину чи не одну і заплатить за їхнє життя і все відкупилася, вибачили! Пф-у-у-у-у скоти гидко таке чути!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubkomaska

 

 

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СМІЛЯН

 

 

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
Минулого тижня у Смілі народилося 4 дитини

31 березня 2020, 17:32

2020 03 30 zdorova

За даними відділу охорони здоров’я у нашому місті за період з 23 по 29 березня народилося 4 дитини


Цікаво
ЯК ЗБЕРЕГТИ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

31 березня 2020, 18:23

2020 03 31 poradu

Глобальна пандемія коронавірусу зачинила людей вдома, закрила кордони і призвела до економічної нестабільності. Не перейматися долею світу в таких обставинах, звісно, складно.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.