Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

27-01-2020
В смілянських школах закривають класи через грип

Деякі батьки учнів школи №7, №11 та ліцею «Лідер» отримали повідомлення про те, що «У зв’язку з високим епідеміологічним порогом та поширенням вірусів H1N1 та ГРВІ школа переходить на дистанційне...

Читати далі...

Родина хлопця, загиблого під колесами автомобіля Любові Савченко, просить моральну компенсацію

2019 05 22 Savchenko

 

300 тисяч гривень моральної шкоди матері й іще 150 тисяч дівчині загиблого 28-річного Олексія Гончара, який загинув під колесами екс-депутатки обласної ради Любові Савченко. Про таке клопоче представник потерпілих.
Про це інформує «Вікка».
Напередодні справу передали до Черкаського районного суду. І вже відбулося перше засідання розгляду справи по суті.
Тим часом Феміда визначила порядок дослідження доказів. Так, спочатку розглянуть письмові, опісля допитають потерпілих і підозрювану.
Нагадаємо, екс-обраниця й власниця Смілянської меблевої фірми Любов Савченко минулого літа стала учасницею ДТП на смілянській трасі. Тоді її люксовий "Мерседес" взяв на таран двох велосипедистів, що їхали узбіччям.
Від отриманих травм хлопець загинув на місці. Підозрювана і її захисник від коментарів відмовляються. Савченко ж і надалі своєї вини не визнає.
Детальніше дивіться у сюжеті:

 

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #4 Сократ 02.06.2019, 10:53
Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Винні всі!!!!! І для злодіїв така ситуація та система вигідна. Бо виправдовуючи свою гнилу душу, вони кажуть - "бачте ми всі такі", "хто без гріха, киньте в мене камінь", "всі ми люди..." Це улюбленнні фрази злочинців, щоб оправдати себе і інших зробити такими, як вони! Ти б хотів, щоб тобі так і таку "шкоду" відшкодували??
Цитата
смілянин
+2 #3 смілянин 01.06.2019, 16:11
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 31.05.2019, 10:36
Що за тв*рь тут ще дизлайки ставить????! Мамі хочу поспівчувати, але в то йже час хочу сказати, щоб пішла до сина на могилу і сказала, що продала його за 350 тис і що жаліє що так пізно. Можна було продати ще маленьким. А про дівчину взагалі не говорю. в сучасних відносинах між молодими людьми це сумна норма. Та що вбила хлопця в неділю заробляє 300 тис. і ще нагло та цинічно не визнає своєї вини! В кримінальному кодексі за подібний злочин немає покарання у вигляді відкупних. Є строк увязнення. А ви тупі та продажні люди, самі завтра будете відповідати за вимагання та шантаж який на вас повісять!
Цитата
Сократ
+3 #1 Сократ 30.05.2019, 22:05
От вже в нас люди!!! Ви дітей своїх продаєте, про чоловіків та дружин взагалі мови не має. А завтра на мерсі вона чи такий як вона вбє ще людину чи не одну і заплатить за їхнє життя і все відкупилася, вибачили! Пф-у-у-у-у скоти гидко таке чути!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Справжньої зими на горизонті поки не видно

28 січня 2020, 08:22

2020 01 28 pogoda

Примхи погоди у світі не оминули й наш край.


Цікаво
Скучили за снігом? Британець прикрашає гігантськими візерунками засніжені гори (ФОТО)

27 січня 2020, 18:31

2020 01 27 snig

Гігантські снігові арт-об'єкти з’явилися в Скелястих горах на заході США та Канади.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.