Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Родина хлопця, загиблого під колесами автомобіля Любові Савченко, просить моральну компенсацію

2019 05 22 Savchenko

 

300 тисяч гривень моральної шкоди матері й іще 150 тисяч дівчині загиблого 28-річного Олексія Гончара, який загинув під колесами екс-депутатки обласної ради Любові Савченко. Про таке клопоче представник потерпілих.
Про це інформує «Вікка».
Напередодні справу передали до Черкаського районного суду. І вже відбулося перше засідання розгляду справи по суті.
Тим часом Феміда визначила порядок дослідження доказів. Так, спочатку розглянуть письмові, опісля допитають потерпілих і підозрювану.
Нагадаємо, екс-обраниця й власниця Смілянської меблевої фірми Любов Савченко минулого літа стала учасницею ДТП на смілянській трасі. Тоді її люксовий "Мерседес" взяв на таран двох велосипедистів, що їхали узбіччям.
Від отриманих травм хлопець загинув на місці. Підозрювана і її захисник від коментарів відмовляються. Савченко ж і надалі своєї вини не визнає.
Детальніше дивіться у сюжеті:

 

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #4 Сократ 02.06.2019, 10:53
Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Винні всі!!!!! І для злодіїв така ситуація та система вигідна. Бо виправдовуючи свою гнилу душу, вони кажуть - "бачте ми всі такі", "хто без гріха, киньте в мене камінь", "всі ми люди..." Це улюбленнні фрази злочинців, щоб оправдати себе і інших зробити такими, як вони! Ти б хотів, щоб тобі так і таку "шкоду" відшкодували??
Цитата
смілянин
+2 #3 смілянин 01.06.2019, 16:11
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 31.05.2019, 10:36
Що за тв*рь тут ще дизлайки ставить????! Мамі хочу поспівчувати, але в то йже час хочу сказати, щоб пішла до сина на могилу і сказала, що продала його за 350 тис і що жаліє що так пізно. Можна було продати ще маленьким. А про дівчину взагалі не говорю. в сучасних відносинах між молодими людьми це сумна норма. Та що вбила хлопця в неділю заробляє 300 тис. і ще нагло та цинічно не визнає своєї вини! В кримінальному кодексі за подібний злочин немає покарання у вигляді відкупних. Є строк увязнення. А ви тупі та продажні люди, самі завтра будете відповідати за вимагання та шантаж який на вас повісять!
Цитата
Сократ
+3 #1 Сократ 30.05.2019, 22:05
От вже в нас люди!!! Ви дітей своїх продаєте, про чоловіків та дружин взагалі мови не має. А завтра на мерсі вона чи такий як вона вбє ще людину чи не одну і заплатить за їхнє життя і все відкупилася, вибачили! Пф-у-у-у-у скоти гидко таке чути!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

18 серпня 2019, 11:40

2019 08 16 rezyltata

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір