Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Родина хлопця, загиблого під колесами автомобіля Любові Савченко, просить моральну компенсацію

2019 05 22 Savchenko

 

300 тисяч гривень моральної шкоди матері й іще 150 тисяч дівчині загиблого 28-річного Олексія Гончара, який загинув під колесами екс-депутатки обласної ради Любові Савченко. Про таке клопоче представник потерпілих.
Про це інформує «Вікка».
Напередодні справу передали до Черкаського районного суду. І вже відбулося перше засідання розгляду справи по суті.
Тим часом Феміда визначила порядок дослідження доказів. Так, спочатку розглянуть письмові, опісля допитають потерпілих і підозрювану.
Нагадаємо, екс-обраниця й власниця Смілянської меблевої фірми Любов Савченко минулого літа стала учасницею ДТП на смілянській трасі. Тоді її люксовий "Мерседес" взяв на таран двох велосипедистів, що їхали узбіччям.
Від отриманих травм хлопець загинув на місці. Підозрювана і її захисник від коментарів відмовляються. Савченко ж і надалі своєї вини не визнає.
Детальніше дивіться у сюжеті:

 

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #4 Сократ 02.06.2019, 10:53
Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Цитую смілянин:
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.

Винні всі!!!!! І для злодіїв така ситуація та система вигідна. Бо виправдовуючи свою гнилу душу, вони кажуть - "бачте ми всі такі", "хто без гріха, киньте в мене камінь", "всі ми люди..." Це улюбленнні фрази злочинців, щоб оправдати себе і інших зробити такими, як вони! Ти б хотів, щоб тобі так і таку "шкоду" відшкодували??
Цитата
смілянин
+2 #3 смілянин 01.06.2019, 16:11
Це називається рівність незалежно від майнового стану, сірого за курку садять,бо немає чим відкупиться, а тут за смерть людини відкупляються. В цій ситуації не вина матері, повно випадків, що і до відповідальності не притягують і шкоди не відшкодовують.
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 31.05.2019, 10:36
Що за тв*рь тут ще дизлайки ставить????! Мамі хочу поспівчувати, але в то йже час хочу сказати, щоб пішла до сина на могилу і сказала, що продала його за 350 тис і що жаліє що так пізно. Можна було продати ще маленьким. А про дівчину взагалі не говорю. в сучасних відносинах між молодими людьми це сумна норма. Та що вбила хлопця в неділю заробляє 300 тис. і ще нагло та цинічно не визнає своєї вини! В кримінальному кодексі за подібний злочин немає покарання у вигляді відкупних. Є строк увязнення. А ви тупі та продажні люди, самі завтра будете відповідати за вимагання та шантаж який на вас повісять!
Цитата
Сократ
+3 #1 Сократ 30.05.2019, 22:05
От вже в нас люди!!! Ви дітей своїх продаєте, про чоловіків та дружин взагалі мови не має. А завтра на мерсі вона чи такий як вона вбє ще людину чи не одну і заплатить за їхнє життя і все відкупилася, вибачили! Пф-у-у-у-у скоти гидко таке чути!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Ніна ПЛЯСУНОВА

 

Про заохочувальне преміювання педагогів 

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Заступником голови Черкаської райради обрано представника від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

01 грудня 2020, 19:30

2020 12 01 rada2Робота першої сесії Черкаської районної ради була результативною – депутати обрали керівні органи ради, створили фракції, обрали керівників постійних комісій.


Цікаво
9-річний школяр випадково знайшов золоту прикрасу віком близько трьох тисяч років

01 грудня 2020, 18:24

2020 12 01 znax

Під час відсіву землі з Храмової гори в Єрусалимі 9-річний хлопчик виявив намистину з золотих гранул часів Першого Храму.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.