Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Новини про результати виборів у Смілі станом на ранок 28 жовтня

 

Сміляни постійно цікавляться: хто виграв вибори? Коли оголосять результати? Що там рахує Смілянська ТВК?
Смілянська міська територіальна виборча комісія вже прийняла виборчу документацію з усіх 36 дільниць міста. Але результати поки що не оголошують, бо триває уточнений перерахунок голосів. За інформацією голови ТВК Юрія Караваєва, наразі 12 ДВК відправили на перерахунок і 12 – на уточнення.
Загалом, прийом протоколів на ТВК проходить повільно. Досить часто протоколи доводиться уточнювати. Члени комісій і ТВК дуже втомлені, всі хочуть зробити якнайшвидше, щоб подати остаточні результати, але впливає людський фактор – десь неуважність, десь недосвідченість або втома.
За попередніми даними, очевидно, новим міським головою Сміли стане директор СКП «Комунальник», член партії «Слуга народу» Сергій Ананко. Він має суттєвий відрив від інших кандидатів, тож навряд, що після уточненого перерахунку щось зміниться.
Стосовно депутатів у міську раду Сміли – вже відомо, що нова міська рада складатиметься із обранців від 8 партій, які подолали 5%-ий бар’єр і проходять у раду.
Попередньо відомо, що від партії «Слуга народу» буде аж 9 депутатів, від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - 4 депутати, також по 4 депутати від партій Сергія Рудика «Час змін», «Європейська Солідарність» та ОПЗЖ. По три депутати представлятимуть партії «Наш край», «За майбутнє» і «Народний Рух України».

scroll back to top

Коментарі  

Vasya Vasin
+1 #4 Vasya Vasin 30.10.2020, 12:25
Це Олександре,одна із кар египетських,саранчя.
Цитата
Олександр
+1 #3 Олександр 29.10.2020, 18:24
Боже, за що нам це зелене нашестя?..
Цитата
Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 28.10.2020, 18:51
Цитую Vasya Vasin:
Невеличка справка:Ананко є головою смілянського осередку партіїї"Блок Петра Порошенка,Солідарність"Інформація є на ютьюбі за 28 вересня 2017,А тепер ві вже Зе?? Дідусь Ленін назвав би це політичною простітуціею.


Так влада ж помінялась! Пам'ятаєте діда з "Весілля в Малинівці"?
Цитата
Vasya Vasin
+2 #1 Vasya Vasin 28.10.2020, 15:42
Невеличка справка:Ананко є головою смілянського осередку партіїї"Блок Петра Порошенка,Солідарність"Інформація є на ютьюбі за 28 вересня 2017,А тепер ві вже Зе?? Дідусь Ленін назвав би це політичною простітуціею.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
У другій половині дня можливі опади

01 серпня 2021, 10:15

Небо у Смілі буде ясним увесь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».