Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Влада готує смілян до скорочення кількості шкіл у місті

Нещодавно секретар міської ради Юрій Студанс дав розлоге інтерв’ю для смілянських ЗМІ, у якому, зокрема, зачепив проблеми освіти.
На його думку, освіта може бути старою, радянською, і новою, як того вимагають сучасні реалії. І у зв’язку із змінами, що є у суспільстві, у майбутньому у Смілі скорочуватиметься кількість шкіл.
- У Смілі наразі 13 шкіл. І лише 5 з них – найкращі, найвищого рівня. Треба запитати у батьків: ви хочете, щоб ваша дитина ходила у школу по сусідству чи у школу, яка дасть кращі знання і якісну освіту? Хай буде менше шкіл, зате там буде ефективна освіта. З часом, через 10-15 років, у Смілі залишиться п’ять шкіл, але вони будуть сучасні, розвинені, прогресивні, такі, як школа-колегіум №3. Це школа, яка притягує своїм авторитетом. Навіть зараз батьки возять туди на навчання своїх дітей із різних куточків міста, із сусідніх ОТГ, бо знають, що воно того варте, - зазначив Юрій Студанс.
До того ж до зменшення кількості шкіл підштовхує держава, яка змушує економити, урізає фінансування, перекладає фінансування класів із державного на місцевий бюджет.
Тож смілянам доведеться готуватися до укрупнення центральних шкіл і скорочення маленьких навчальних закладів на окраїнах міста.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+7 #3 Олександр К. 20.07.2021, 22:23
Якщо змішати відро меду і відро г?№на, то вийде 2 відра г?№на.
З'єднали ліцей і школу №5, назвали ліцеем. А вийшла все таки школа №5. Яку з шкіл "найвищого рівня" знищать наступною?
Якщо школа хороша, в неї їздять учні з різних куточків міста, то хай їздять. Ті, хто хоче навчатися. Повинні бути школи підвищеного рівня і повинні бути загальноосвітні. Саме так задумувалися і ліцей і гімназія. І такими були. В свій час в ліцей приймали з екзаменами... Слава школи №3 частково штучно роздута.
Хочете з'економити на дітях? Не треба розказувати казок.
Цитата
дело в шляпе
+4 #2 дело в шляпе 20.07.2021, 15:20
А що буде після цих, так званих "змін", які повинні привести до скорочення шкіл, можна побачити на прикладі СМЧ №14 на РПЗ. Де наркомани і алкоголіки, витягали все що можна, як з будівель, так і на території. А через 10-15 років у такому стані може бути все місто!
Цитата
дело в шляпе
+25 #1 дело в шляпе 20.07.2021, 13:49
А може треба для початку починати з себе, скоротити, наприклад, кількість держиморд в Смілянській раді! А то щось ви зажралися!
Воду дають видавцем, бо бачте із 28 раніше працюючих скважин, зараз воду качають тільки дві. За такі гроші вода повинна бути з іонами срібла. В річку Сріблянку спускають нечистоти з усього міста, бо в них бачте резервуари заповнюються, нехай всі нюхають і задихаються! Де ж наші екологи? Потім не компетентні люди почали реформувати медицину і науку. Та й правильно, знову всі все проковтнуть! В мене питання. КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЦЕЙ ТЕРОР І ЗНИЩЕННЯ МІСТА СМІЛИ?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які на нас захищають

Богдан БУТКЕВИЧ

Про те, що ми маємо створити відділ з пошуку рашистських злочинців

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вбивство українських військовополонених

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Бюджет Сміли за перше півріччя цього року виконано на сто відсотків

01 серпня 2022, 10:26

Міський голова Сміли повідомив, що виконано бюджет Смілянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року виконано на 100%. Також є позитивна динаміка по бюджету – вперше за останній час доходи перевищили видатки!


Суспільство
У Смілу переїжджають релоковані підприємства та планується нова хвиля переселенців

08 серпня 2022, 10:31

2022 08 08 relokУ Смілі формується житловий фонд для внутрішньо переміщених осіб та продовжують шукати приміщення для релокованих підприємств.


Цікаво
У Китаї друкують фрикадельки зі штучного м’яса

07 серпня 2022, 15:25

2022 08 07 shtuchІснують різні способи виробництва штучного лабораторного, або так званого клітинного м’яса, коли з клітин тварин вирощують шматки м’язової тканини. Зазвичай усі ці способи потребують багато часу та ресурсів, що робить виробництво достатньо дорогим.


Афіша
6 серпня у смілянських бібліотеках розпочинається курс вивчення української мови «ЄДИНІ»

05 серпня 2022, 10:30

2022 08 05 ediniЦієї суботи, 6 серпня, об 11.00, у Смілі стартує проєкт із вивчення української мови під назвою «Єдині».