Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Влада готує смілян до скорочення кількості шкіл у місті

Нещодавно секретар міської ради Юрій Студанс дав розлоге інтерв’ю для смілянських ЗМІ, у якому, зокрема, зачепив проблеми освіти.
На його думку, освіта може бути старою, радянською, і новою, як того вимагають сучасні реалії. І у зв’язку із змінами, що є у суспільстві, у майбутньому у Смілі скорочуватиметься кількість шкіл.
- У Смілі наразі 13 шкіл. І лише 5 з них – найкращі, найвищого рівня. Треба запитати у батьків: ви хочете, щоб ваша дитина ходила у школу по сусідству чи у школу, яка дасть кращі знання і якісну освіту? Хай буде менше шкіл, зате там буде ефективна освіта. З часом, через 10-15 років, у Смілі залишиться п’ять шкіл, але вони будуть сучасні, розвинені, прогресивні, такі, як школа-колегіум №3. Це школа, яка притягує своїм авторитетом. Навіть зараз батьки возять туди на навчання своїх дітей із різних куточків міста, із сусідніх ОТГ, бо знають, що воно того варте, - зазначив Юрій Студанс.
До того ж до зменшення кількості шкіл підштовхує держава, яка змушує економити, урізає фінансування, перекладає фінансування класів із державного на місцевий бюджет.
Тож смілянам доведеться готуватися до укрупнення центральних шкіл і скорочення маленьких навчальних закладів на окраїнах міста.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+7 #3 Олександр К. 20.07.2021, 22:23
Якщо змішати відро меду і відро г?№на, то вийде 2 відра г?№на.
З'єднали ліцей і школу №5, назвали ліцеем. А вийшла все таки школа №5. Яку з шкіл "найвищого рівня" знищать наступною?
Якщо школа хороша, в неї їздять учні з різних куточків міста, то хай їздять. Ті, хто хоче навчатися. Повинні бути школи підвищеного рівня і повинні бути загальноосвітні. Саме так задумувалися і ліцей і гімназія. І такими були. В свій час в ліцей приймали з екзаменами... Слава школи №3 частково штучно роздута.
Хочете з'економити на дітях? Не треба розказувати казок.
Цитата
дело в шляпе
+4 #2 дело в шляпе 20.07.2021, 15:20
А що буде після цих, так званих "змін", які повинні привести до скорочення шкіл, можна побачити на прикладі СМЧ №14 на РПЗ. Де наркомани і алкоголіки, витягали все що можна, як з будівель, так і на території. А через 10-15 років у такому стані може бути все місто!
Цитата
дело в шляпе
+25 #1 дело в шляпе 20.07.2021, 13:49
А може треба для початку починати з себе, скоротити, наприклад, кількість держиморд в Смілянській раді! А то щось ви зажралися!
Воду дають видавцем, бо бачте із 28 раніше працюючих скважин, зараз воду качають тільки дві. За такі гроші вода повинна бути з іонами срібла. В річку Сріблянку спускають нечистоти з усього міста, бо в них бачте резервуари заповнюються, нехай всі нюхають і задихаються! Де ж наші екологи? Потім не компетентні люди почали реформувати медицину і науку. Та й правильно, знову всі все проковтнуть! В мене питання. КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЦЕЙ ТЕРОР І ЗНИЩЕННЯ МІСТА СМІЛИ?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

    Останні коментарі
  • Олександр К. Олександр К.
    04.08.2021 22:26
    А чим ця споруда історична? На вигляд - звичайна радянська хата. Побудована поганенько, та й давно. Може ...

    (У центрі Сміли руйнується історична будівля. Фотофакт)

     
  • Михайло Михайло
    04.08.2021 18:43
    В ліхіє 90-ті? людей лякали, що прийдуть німці та американці і скуплять наші заводи та фабрики, а нас ...

    (Сергій РУДИК)

     
  • Михайло Михайло
    04.08.2021 18:38
    Хто щось зрозумів з того що він тут наплів? Перше, яким боком ти і такі як ти до приватної власності ...

    (Сергій РУДИК)

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У річці масово гине риба

04 серпня 2021, 17:28

2021 08 04 riba1До Черкаського рибоохоронного патруля надійшла інформація про загибель водних біоресурсів на річці Рось в районі села Яблунівка Звенигородського району.


Цікаво
Зарплати в Україні: кому платять найбільше

04 серпня 2021, 18:29

В Україні розмір зарплат у різних сферах відрізняється в кілька разів


Афіша
6-7-8 серпня у Ротмістрівці - авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021"

03 серпня 2021, 14:31

2021 08 03 yaslaУ ці вихідні у селі Ротмістрівка втретє проведуть авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021". Назва фестивалю розшифровується як "Я люблю Саміт Любителів Авіації".