На засіданні Громадської ради присутні запитали у заступника міського голови Богдана Дубовського про результати енергоаудиту, за який міська влада заплатила 400 тисяч гривень київським фахівцям. Нагадаємо, ця справа була у 2018 році, під час того, коли містом керував в.о.секретаря міської ради Костянтин Синьогуб. Тоді у Смілі була криза з опаленням і у когось виникла ідея запросити столичних фахівців, щоб вони провели енергоаудит міста. Це задоволення обійшлось міському бюджету у 400 тисяч гривень, платити двома траншами, по 199 тисяч гривень. Тоді влада всіх переконувала, що без цих документів про енергоаудит не буде діла, у Києві ніхто не прийме смілянських посадовців, не буде контакту і переговорів. Хоча частина депутатів доводили, що цей енергоаудит можуть зробити працівники КП «Смілакомунтеплоенерго» і не треба ні за що платити. Словом, зараз документи з результатами енергоаудиту лежать зайвим вантажем десь у закромах владних кабінетів. Ніхто не дивиться ті папери і нікому вони непотрібні.
20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.
Міський голова Сміли повідомив, що виконано бюджет Смілянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року виконано на 100%. Також є позитивна динаміка по бюджету – вперше за останній час доходи перевищили видатки!
Існують різні способи виробництва штучного лабораторного, або так званого клітинного м’яса, коли з клітин тварин вирощують шматки м’язової тканини. Зазвичай усі ці способи потребують багато часу та ресурсів, що робить виробництво достатньо дорогим.
Коментарі